Naujienos

Iliustracija

Bėgimas, skirtas visiems Lietuvos bėgimo mėgėjams „Išėjusiems Anapilin atminti"

2018-11-10 bėgikai rinkosi į Pasvalį, kur vyko tradicinis kasmetinis bėgimo renginys, skirtas visiems Lietuvos bėgimo mėgėjams „Išėjusiems Anapilin atminti". Kelios minutės prieš startą visi dalyviai tylos minute pagerbė bėgikus, kurių jau nebėra mūsų tarpe.
Šiemet šis bėgimas vėl įtrauktas į LBMA taurių turnyro eilinį etapą.

Skaityti toliau...

Parašyta 2018-11-10 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"
Iliustracija

Graužikai - Kelmė

2018-11-04 nuostabią saulėtą rudens dieną prie Kelmės dvaro-muziejaus rinkosi bėgikai iš visos Lietuvos. Vyko kasmetinis bėgimas "Graužikai - Kelmė" V.Rimkaus taurei laimėti. Iš Kelmės rajono kilęs amžinos atminties Vladas Rimkus, išgelbėjęs nemažai žmonių, paaukojo savo gyvybę per potvynį Rygoje. Jo garbei ir rengiamas bėgimas. Šiemet bėgimas "Graužikai–Kelmė“ vyko jau 40 kartą.

Skaityti toliau...

Parašyta 2018-11-05 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"
Iliustracija

Ekomaratonas (ruduo)

2018-11-03 Klaipėdoje vyko 17-asis ekomaratonas.
Bėgti maratoną ar trumpesnę trasą miško takais Klaipėdoje – tampa tradicija.
Prieš bėgimą tylos minute pagerbti anapilin išėję tokių ekologinių maratonų organizatoriai. Aštuntus metus rengiamą ekomaratoną organizuoja Klaipėdos miesto bėgikų klubas „Maratonas“. Tokie maratonai rengiami dukart per metus: rudenį ir pavasarį.

Skaityti toliau...

Parašyta 2018-11-04 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"
Iliustracija

Rumšiškių pusės maratono bėgimas „Aplink Lietuvą"

2018-10-20 Lietuvos bėgimo taurės sezonas pasiekė finišo tiesiąją: šeštadienį Rumšiškėse esančiame Lietuvos liaudies buities muziejuje vyko paskutinis taurės etapas, po kurio apdovanoti metų geriausieji.
Beveik pustrečio šimto bėgikų varžėsi pusmaratonio, 10 km ir 5 km distancijose.
21,095 km nuotolio dalyvių laukė neįprastas startas – pagal taip vadinamo handikapo taisykles, kuriose pranašumą turėjo vyresnio amžiaus bėgikai.
Du vyriausi 74-erių metų senjorai startavo pirmi, o patys stipriausi ir jauniausi bėgikai prie starto linijos rikiavosi paskutiniai, maždaug prabėgus 25-ioms minutėms nuo pirmųjų startavusių bėgikų.

Skaityti toliau...

Parašyta 2018-11-02 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"
Iliustracija

Gintarinė jūrmylė 2018

2018-10-13 (šeštadienį) Klaipėdoje, Smiltynėje, į 18 kartą surengtas lengvosios atletikos varžybas „Gintarinė jūrmylė“ susirinko per 500 bėgimo mėgėjų ir profesionalų iš Lietuvos, Latvijos, Baltarusijos ir Lenkijos.
Sirgalių džiaugsmui pagrindinėse 3 ir 6 jūrmylių trasose nugalėtojų medaliais pasipuošė lietuviai – Justinas Beržanskis ir Vaida Žūsinaitė.
„Šiose varžybose pasiekiau 3 sau išsikeltus tikslus: pagerinau asmeninį rekordą, pelniau nugalėtojo vardą ir įveikiau stiprius varžovus“, - džiaugėsi devintą kartą iš eilės varžybose dalyvavęs ir pirmąkart čempionu tapęs J. Beržanskis.

Skaityti toliau...

Parašyta 2018-10-16 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"
Iliustracija

Pakruojo dvaro takais

Spalio 6-ąją Pakruojyje vyko tradicinis bėgimas "Pakruojo dvaro takais", kuris buvo LBMA taurių turnyro 9-asis etapas.
Puikus rudeniškas oras į bėgimą pritraukė daugiau kaip 500 dalyvių, kurie bėgo 1 ratą (2,5 km) arba 4 ratus (10 km) apie dvaro tvenkinius.
Vaikams (iki 13 metų) buvo skirtos 500 m ir 1 km trasos dvaro teritorijoje.

Skaityti toliau...

Parašyta 2018-10-16 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"
Iliustracija

Kauno ruduo - 2018

2018-10-14 į tradicinį respublikinį bėgimą "Kauno ruduo", kai aplink vyksta tiek varžybų, susirinko nemažas būrys bėgikų, kurie rinkosi bėgimo atstumą tradiciškai iš 3 galimų: 2,5 km, 5 km ar 10 km.
Rato ilgis 2,5 km, tai atitinkamai pagal pasirinktą atstumą reikėjo įveikti 1, 2 ar 4 ratus.
Kaip ir visus šiuos metus buvo šiltas ir saulėtas oras. Medžiai jau pasipuošę rudenišku apdaru kvietė nuostabioje aplinkoje pabūti ilgiau, neskubėti po bėgimo namo.

Skaityti toliau...

Parašyta 2018-10-16 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"
Iliustracija

Švento Pranciškaus taurės bėgimas

2018-09-30 (sekmadienį) Kretingoje vyko Lietuvos bėgimo taurės priešpaskutinis XVI etapas, kur Švento Pranciškaus taurės bėgimo dalyviai kartu prisidėjo ir prie kilnaus tikslo – surinktos lėšos buvo skirtos labdarai.
Dėl organizacinių netikslumų bėgikai vietoje pusės maratono įveikė 18 km.
Šioje distancijoje pirmas finišo liniją kirto Tomas Jateiko (RCN, 1:05:49), antras buvo Vytautas Gražys (RCN, 1:08:23), trečias – praėjusių metų nugalėtojas Ruslanas Seitkalijevas (1:09:15).

Skaityti toliau...

Parašyta 2018-10-08 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"
Iliustracija

Pink RUN 2018

2018-10-07 - pirmasis spalio sekmadienis Kaune jau penktus metus tampa didele ir prasminga švente. Spalio 7-ąją rengiamas tradicija tapęs rožinio kaspino paramos bėgimas „Pink Run su BENU“. Tūkstantinė bėgikų minia startavo Rotušės aikštėje ir pasileido senamiesčio gatvėmis.

Skaityti toliau...

Parašyta 2018-10-07 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"
Iliustracija

Prieš LBMA 9-ąjį etapą Pakruojyje

Jau rytoj 9-asis LBMA taurių turnyro etapas Pakruojyje, kur bėgikai varžysis Pakruojo dvaro takais.
Po šio etapo skaičiuojant klubų taškus jau bus atmetami etapai, kuriuose klubas surinko mažiausiai taškų, nes galutinėje įskaitoje skaičiuojami 8 geriausi rezultatai: o tai dar labiau įneš sumaišties ar netikėtumų kovojant dėl aukštesnės pozicijos.
Prieš rytojaus etapą pateikiame preliminarius 8-ojo (Nidos) etapo rezultatus (dar ne visi klubai pateikė šeimos narius: dar nepraėjo savaitė po renginio, kol klubų vadovai gali pateikti duomenis apie dalyvavusias šeimas). 
Iš turimų rezultatų matyti, kad didžiausia kova vyksta tarp 3 lyderiaujančių klubų: Kauno BMK, Bėgimo klubo ir „Inžinerijos“.

Skaityti toliau...

Parašyta 2018-10-05 , kategorijoje "Kitos"