Naujienos

Iliustracija

Turnyrinė po 7 etapų, kvietimas į 8 etapą

Liko tik keletas dienų iki 8-ojo LBMA taurių turnyro, kuris vyks Utenoje. Bėgimo mėgėjai jau antrus metus varžysis Utenos hipodrome, kuris yra pats moderniausias hipodromas Pabaltijo šalys.
Toje trasoje, kur sukilimas - 0, asfalto - 0, siūlomos net 7 trasos: nuo maratono ištvermingiausiems iki patiems mažiausiems 400 m distancijos.
Dar dalyviai gali rinktis pusmaratonio distanciją, 10 km, 5 km, 3 km, 1 km.
Vieno rato ilgis - 1005 metrai.
Be didžiausio malonumo - bėgimo, dalyviams dar siūloma daug dovanų, geros nuotaikos, ypatingų proginių medalių, vardinių numerių, vardinio dalyvio diplomo su pasiektais rezultatais ir t.t.

Skaityti toliau...

Parašyta 2021-10-06 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

Pakruojo dvaro takais - 2021

Pirmąjį spalio šeštadienį (spalio 2 dieną) po praleistų vienų metų vyko tradicinis bėgimas "Pakruojo dvaro takais". Šiemet tai jau buvo jubiliejinis - X-asis bėgimas. Taip pat tai buvo LBMA taurių turnyro 7-asis etapas. Oras buvo nuostabus bėgimui: skaisčiai švietė saulė, pūtė lengvas vėjelis, karštas nebuvo tik oras, bet trasoje vyko "karšta" kova.

Skaityti toliau...

Parašyta 2021-10-04 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"
Iliustracija

Klajoklio maratono #18: Šventoji

2021 rugsėjo 26 d. vyko 18-asis Klajoklio maratonas. Bėgimo mėgėjai rinkosi į pajūrį, kur Šventojoje dalyviams buvo paruošta 5.3 km trasa. Bėgikų laukė nuostabus saulėtas pajūrio oras, suteikiantis daug papildomos energijos, draugiška atmosfera, ypatingos vaišės, smagi trasa, einanti per tiltukus ir net beždžionių tiltą.
Kaip visada trasoje buvo ir kaimynų iš Latvijos.
Viso į pradinį startą stojo 85 dalyviai, iš kurių 30 įveikė po 8 ratus (42.2 km). Atkakli kova vyko dėl pirmos vietos, kur dėl nugalėtojo titulo kovojo pirmąjį maratoną bėgęs Klaudijus ir didelę patirtį sukaupęs Egidijus. Kaip dažniausiai būna, ir šį kartą laimėjo patirtis: Egidijus aplenkė pagrindinį varžovą paskutiniame rate.

Skaityti toliau...

Parašyta 2021-09-29 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"
Iliustracija

„Juodšilių ruduo“ krosas 2021

„Juodšilių ruduo“ – tai smagi šventė ne tik visai Vilniaus rajono bendruomenei. Visi likome sužavėti renginiu: jis buvo gražiai organizuota, atskiros sporto šakos buvo išdėliotos taip, kad visi jas galėjo išbandyti. Kiekvienas dalyvis nebuvo užmirštas, kiekvienas gavo po atminimo dovanėlę – medalį.
Vaikams – tai didžiulis paskatinimas. Su jais į varžybas atvažiavo ir jų tėveliai, kurie buvo aistringi sirgaliai. Kuo toliau, tuo įspūdingesnis darosi „Juodšilių ruduo“, atsiranda daugiau veiklų, į jas įsitraukia vis daugiau bendruomenės žmonių“, – kalbėjo Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazijos kūno kultūros mokytoja Roma Graužinytė.

Skaityti toliau...

Parašyta 2021-09-29 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"
Iliustracija

„BeActive Night“ Jonava 2021

2021-09-25 (šeštadienį) Jonava vėl kvietė visus jonaviečius ir miesto svečius sudalyvauti naktinėse sporto varžybose ir išbandyti savo jėgas įvairiose sporto šakose. Viena iš tokių varžybų - bėgimas prietemoje, kai kelią apšviečia tik prožektoriai arba lempos.
Į smagiai suorganizuotą šventę susirinko daugiau kaip 120 bėgimo mėgėjų, kurie rinkosi bėgti 1 km arba 3.4 km distancijas. Keletas dalyvių bandė net abi trasas.
Skambant ritmingai muzikai, šviečiant įvairioms švieselėms dalyviai sėkmingai pasiekę finišą buvo pakviesti gausiems apdovanojimams. 1 km dalyviai buvo apdovanoti net 5-iose amžiaus kategorijose mergaitėms ir berniukams, tad apdovanojimais galėjo džiaugtis net iki 30 dalyvių. Ilgesnėje distancijoje buvo net 8-ios amžiaus grupės vyrams ir moterims, tada apdovanojimai kliuvo beveik visiems dalyviams (gavosi viso 48 prizininkai).

Skaityti toliau...

Parašyta 2021-09-28 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"
Iliustracija

„Saulės mūšio bėgimas“ 2021

2021-09-25 (šeštadienį) šiauliečiai ir miesto svečiai rinkosi prie Šiaulių arenos į tradiciškai Šiaulių miesto gimtadienio ir Saulės mūšio paminėjimui skirtą „Saulės mūšio bėgimą“.
Šiemet ypatingas dėmesys buvo skirtas moksleiviams – rinkta gausiausia ir aktyviausia komanda. Ja tapo „Romuvos“ progimnazijos komanda ir buvo apdovanota didžiąja taure.

Skaityti toliau...

Parašyta 2021-09-28 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"
Iliustracija

Bėgimo namų FIZZ maratonas

2021-09-19 Bėgimo namuose Kūjagalviuose vyko smagi bėgimo šventė, kur buvo organizuojamas maratonas "Bėgimo namų FIZZ maratonas". Čia bėgikų laukė puiki trasa miško ir laukų keliais be jokio asfalto. Nors iš anksto užsiregistravo daugiau kaip 30 dalyvių, prie starto linijos stojo 27 bėgikai, iš kurių 17 įveikė visą maratoną, tarp jų 2 moterys. Net trys dalyviai finišavo greičiau nei per 3 valandas.

Skaityti toliau...

Parašyta 2021-09-22 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"
Iliustracija

Makabi Fun Run bėgimas 2021

2021-09-19 Vilniaus Vingio parke vyko jau penktus metus organizuojamas Makabi Fun Run bėgimas. Nors šiemet pasitakė lietingas ir šaltokas oras, kai tuo pačiu metu vyksta dar daugiau bėgimo renginių, į bėgimą Vilniuje susirinko šiek tiek daugiau nei 50 dalyvių iš Vilniaus, jo apylinkių ir Panevėžio. taip pat gausiai dalyvavo Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazijos moksleiviai.

Skaityti toliau...

Parašyta 2021-09-20 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"
Iliustracija

Greičio ratai 2020

2021-09-19 Vilniuje Vingio stadione vėl vyko bėgimas Greičio ratai. Bėgimą organizuoja VšĮ "Nesustabdomas bėgimas" (bėgimo klubas Volvere run) kartu su asociacija „Sporto renginiai“.
Varžybose dalyvauja tik komandos, kurios rungiasi 3 grupėse: estafetė 5×1000 m bėgimas (vyrai), estafetė 5×1000 m bėgimas (moterys), estafetė 5×1000 m bėgimas (mišri, komandoje mažiausiai dvi moterys).

Skaityti toliau...

Parašyta 2021-09-20 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"
Iliustracija

Lietuvos aklųjų ir silpnaregių lengvosios atletikos kroso čempionatas 2021

2021-09-18 Zelvoje (Elektrėnų sav.) vyko kasmetinis Lietuvos aklųjų ir silpnaregių lengvosios atletikos kroso čempionatas.
Dalyviai bėgo 3000 arba 7200 metrų ilgio distancijas. Viso dalyvavo 7 komandų atstovai, kurie rinko komandinius taškus pagal dalyvių pasiektus rezultatus asmeniniuose bėgimuose (komandiniuose rezultatuose skaičiuojami tik turinčių regos sutrikimų dalyvių rezultatai).

Skaityti toliau...

Parašyta 2021-09-18 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"