Naujienos

Iliustracija

Širvintų maratonas (2019)

Šiais metais nuo tada, kai pirmą kartą buvo paminėtas Širvintų vardas, sukako 544 metai. Ta proga mieste vyko šventė, į kurioje dalyvavo ne tik miesto ir rajono gyventojai, bet ir didelis būrys svečių iš visos Lietuvos, užsienio šalių. Šventę iš ankstesnių išskyrė pirmąsyk mūsų mieste surengtas bėgimo karalius – Maratonas, prasidėjęs 8 valandą ryte. Bėgimas vyko miesto gatvėmis bei skverais.

Skaityti toliau...

Parašyta 2019-07-29 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"
Iliustracija

Estafetinis bėgimas Medininkai - Vilnius

1991 m. liepos 31-osios naktį Lietuva neteko septynių sūnų.
Medininkų pasienio kontrolės poste šaltakraujiškai buvo nužudyti savo pareigas ėję Vidaus reikalų ministerijos Policijos departamento greitojo reagavimo rinktinės „Aras“ policininkai – Mindaugas Balavakas ir Algimantas Juozakas, Policijos departamento Kelių policijos valdybos policininkai – Juozas Janonis ir Algirdas Kazlauskas, Muitinės departamento Vilniaus muitinės inspektoriai – Antanas Musteikis, Stanislovas Orlavičius ir Ričardas Rabavičius.
Minėdami šią svarbią mūsų Tautai dieną, kasmet, paskutinį liepos sekmadienį, iš įvairiausių Lietuvos kampelių bei užsienio valstybių susirenka bėgimo dalyviai pagerbti savo didvyrių. Pernai šiame pagarbos bėgime dalyvavo net 85 komandos. Tai buvo šių varžybų rekordas. Šiemet tikimės sulaukti taip pat gausaus dalyvių skaičiaus.

Skaityti toliau...

Parašyta 2019-07-16 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

Naktinė bėgimo šventė Kaišiadoryse 2019

Liepos 6 – ąją kaišiadoriečius ir miesto svečius džiugiai ir sportiškai paminėti Karaliaus Mindaugo karūnavimo ir Valstybės dieną subūrė Naktinė bėgimo šventė. Jau trečius metus skaičiuojantis ir tradicija tapęs renginys šiemet vyko Teofiliaus Matulionio aikštėje bei gerokai paaugo dalyvių skaičiumi – vaikų ir suaugusiųjų bėgimai sutraukė 310 dalyvių.

Skaityti toliau...

Parašyta 2019-07-10 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"
Iliustracija

BMSK STAJERIS pasiekimai Europos kompanijų sporto žaidynėse

Birželio 26-30 dienomis Zalcburge (Austrija) vyko 22-osios Europos kompanijų sporto žaidynės (European Company Sport Games). Daugiau nei 7000 atletų iš 23 šalių varžėsi 27 sporto šakose. Iš viso - 320 rungčių.
Lengvosios atletikos bėgimo rungtyse Lietuvą atstovavo bėgimo mėgėjų sporto klubo „Stajeris“ atletai iš viso iškovoję 7 medalius: 1 aukso, 2 sidabro ir 4 bronzos.

Skaityti toliau...

Parašyta 2019-07-03 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"
Iliustracija

Kauno maratonas 2019

2019-06-09 įkaitusioje Kauno Rotušės aikštėje aidėjo ovacijos. Sekmadienį į Laikinosios sostinės širdį susirinkę žiūrovai tapo istorinio reginio dalimi – Remigijus Kančys „Citadele Kauno maratone“ pasiekė Lietuvos maratonuose lietuviams neregėtą laiką, 42,195 km distanciją nubėgęs per 2 val. 18 min. 36 sek. 13 sekundžių prastesnis buvęs rekordas Česlovo Kundroto buvo pasiektas dar 1991-aisiais. Be to, R.Kančys pagerino ir Kauno maratono trasos rekordą.

Skaityti toliau...

Parašyta 2019-06-14 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"
Iliustracija

Jėzuitų bėgimas „Magis“

2019-06-01 - šeštadienio vidudienį duotas startas Jėzuitų bėgimui „Magis“.
Tokiu būdu prisiminti Jėzuitų misijos Lietuvoje 450-metį pakvietė Kauno jėzuitų gimnazija. Prieš vidudienį būrys sportiškai nusiteikusio jaunimo būriavosi Santakos parko stadione. „Linkiu nugalėti patiems save. Kaip sako jėzuitų taisyklė: kiekvienas gali būti savo galimybių čempionas. Taigi, čia akcentas dedamas ne į tai, kam atiteks pirmoji, antroji ar trečioji vieta. Beje, ir bėgimo pavadinimas „Magis“ reiškia „Daugiau“ – kalbame apie tokio reikalavimo sau kėlimą“, – sveikindamas bėgimo dalyvius, užsiminė Vilniaus jėzuitų gimnazijos kapelionas jėzuitas kunigas Algimantas Gudaitis.

Skaityti toliau...

Parašyta 2019-06-03 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"
Iliustracija

Festivalio „Sportas visiems“ bėgimo varžybos 2019

2019-05-25 Palangoje vyko LBMA tarpklubinės taurės bėgimo varžybų III etapas, kurio rezultatai yra pirminiai turnyrinėje lentelėje, kai klubai surenka vienodai taškų. Tradiciškai šie rengiami bėgimai yra dalis kasmetinio sporto festivalio "Sportas visiems" renginių Palangoje. Šiemet festivalis "Sportas visiems" vyko 25-ąjį kartą. Renginys turi nustatytą datą - paskutinis gegužės savaitgalis.

Skaityti toliau...

Parašyta 2019-05-29 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"
Iliustracija

Šventinis bėgimas „Kuršėnams 438“

2019-05-18 Kuršėnuose miesto šventės metu vyko III-asis šventinis bėgimas „Kuršėnams 438“, kuris šiemet įtrauktas į LBMA taurių turnyro kalendorių kaip II-asis etapas.
Varžybos vyko tą savaitgalį, kai Lietuvoje (ir ne tik) buvo organizuojama daug bėgimo renginių, dėl to tai buvo viena iš priežasčių dėl negausaus dalyvių skaičiaus.

Skaityti toliau...

Parašyta 2019-05-21 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"
Iliustracija

Vietrino taurės bėgimas - 2019

2019-05-12 Kaune vyko tradicinis 23-asis Vietrino taurės bėgimas. Puikiai surengtas bėgimas su smagia savo aura, puikiu bėgimui oru, smagiai nusiteikusiais dalyviais nepritraukė gausesnio dalyvių skaičiaus. Tenka tik apgailestauti, kad kiti bėgimo organizatoriai keičia savo renginių datas likus keletui savaičių iki varžybų nekreipdami dėmesio į jau paskelbtų varžybų kalendorių.

Skaityti toliau...

Parašyta 2019-05-12 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"
Iliustracija

Trakų pusmaratonis 2019

2019-05-11 Jau septintą kartą vykusiame „Eurovaistinės Trakų pusmaratonyje“ iš viso dalyvavo daugiau nei pustrečio tūkstančio bėgikų. Organizatoriai suskaičiavo, kad paraiškas užpildė daugiau nei 20 valstybių sportininkai ir bėgimo mėgėjai: tokia plati renginio geografija tik patvirtina, kad istorinėje Lietuvos sostinėje vykstantis bėgimas kaskart vis populiarėja.

Skaityti toliau...

Parašyta 2019-05-12 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"