Naujienos

Iliustracija

Bėgimas aplink Pajūrį

2019-10-05 Pajūrio miestelyje (Šilalės raj.) vyko tradicinis bėgimas "Aplink Pajūrį". Tai bėgimas vykstantis daug metų pirmąjį spalio savaitgalį, bet apie jį girdėta nedaug. Dauguma, kurie nuvyksta į atokesnius rajonus, atranda naują Lietuvą ir mato bei stebisi kokia graži ir neatrasta dar ta mūsų šalis.

Skaityti toliau...

Parašyta 2019-10-05 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"
Iliustracija

LBMA taurių turnyras po 7 etapų

Jau šį savaitaglį Nidoje vyks 8-asis LBMA taurių turnyro etapas. Šis Tarptautinis Nidos pusės maratono bėgimas jau daug metų yra vienas iš gausiausių ir ilgiausiai išsilaikiusių turnyre bėgimas.
Po šio 8-ojo etapo klubams atsiras atkrintamieji taškai (nes galutinėje įskaitoje skaičiuojami tik 8 geriausi klubo pasiekti rezultatai).
Po praėjusio etapo, kuris vyko Pasvalyje, daugiausia taškų surinko varžybų šeimininkai - Pasvalio BMK "Vėtra", kurie pasivijo Kauno BMK ir turnyrinėje lentelėje dalijasi 2-3 vieta. Antrą vietą Pasvalyje užėmę Šiaulių raj. klubo "Lukas" atstovai įsitvirtino 1 vietoje ir net 3 taškais lenkia artimiausius varžovus.

Skaityti toliau...

Parašyta 2019-09-26 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

Estafetinis ir asmeninis bėgimas „Judėkime kartu 2019“

2019-09-21 Žemaitijos sostinėje Telšiuose  vyko priešpaskutinis šiais metais Lietuvos bėgimo taurės etapas – estafetinis ir asmeninis bėgimas „Judėkime kartu 2019“. Penktą kartą Žemaitijos sostinėje organizuojamo renginio ilgiausioje distancijoje triumfavo Aurimas Skinulis ir Dalia Lukošienė.

Skaityti toliau...

Parašyta 2019-09-24 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"
Iliustracija

Pasvalio miesto gimtadienio šventinis bėgimas

2019-09-21 vykusio Pasvalio miesto gimtadienio šventinio bėgimo renginiai įtraukti į LBMA taurių turnyrą. Tai buvo jau 7-asis 2019 metų etapas (viso numatyta 12).
Nors nuo ryto dulksnojo lietus, tačiau tai nesutrukdė dalyviams atvykti į Pasvalį ir startuoti bėgime, kurį organizavo Pasvalio BMK "Vėtra".

Skaityti toliau...

Parašyta 2019-09-23 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"
Iliustracija

Kviečiame dalyvauti bėgime Lazdijuose!

Šį šestadienį kviečiame dalyvauti Lietuvos partizanų pagerbimo šventėje Lazdijuose, kurios metu bus vykdomas bėgimas Adolfo Ramanausko-Vanago tėviškė – Lazdijai.
Renginio metu bus vykdomi 2 bėgimai: 12 km ir 3 km (nevaržybinis, nefiksuojant laiko)

Skaityti toliau...

Parašyta 2019-09-19 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

„Ateik ir įveik“ bėgimas 2019

2019-09-14 Kaune praūžė tradicinis „Ateik ir įveik“ bėgimas, skirtas ilgamečiam Kauno technologijos universiteto (KTU) profesoriui Kazimierui Baršauskui. Šiais metais bėgime dalyvavo rekordinis dalyvių skaičius, beveik dvigubai daugiau nei pernai. Bėgikai savo jėgas išbandė skirtingose trasose, tačiau ypatingo dėmesio sulaukė 8 km NESK trasa su kliūčių ruožu.
Nuaidėjus startiniam 8 km NESK distancijos šūviui, dangus panoro pajuokauti ir patikrinti dalyvių ištvermę. Negana to, kad dalyviai turėjo įveikti mažus ir didelius Ąžuolyno kalniukus, dirbtinių kliūčių ruožą ir pripučiamus batutus, dar vienu iššūkiu jiems tapo lietus.

Skaityti toliau...

Parašyta 2019-09-16 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"
Iliustracija

Vilniaus maratonas 2019

Begalė azarto ir adrenalino, didžiulis ryžtas ir šiokia tokia įtampa – tokios emocijos antrąjį rugsėjo sekmadienio rytą tvyrojo Vilniaus širdyje esančioje Katedros aikštėje. Tačiau pasigirdus startą žyminčiam šūviui, laiko jauduliui nebeliko – didžiausia Lietuvoje bėgimo šventė Bank Vilniaus maratonas jau prasidėjo, ir tūkstančiai dalyvių išbėgo į trasą.
Vilniaus maratoną organizuojanti VšĮ „Tarptautinis maratonas“ skaičiuoja, kad šįmet milžiniškoje bėgimo šventėje pasiryžo dalyvauti arti 12 tūkst. bėgikų iš Lietuvos ir užsienio. Visiems jiems šįmet pasiūlytas rekordinis trasų skaičius – net septynios, pritaikytos tiek patyrusiems bėgikams, tiek pradedantiesiems. Pirmieji starto liniją kirto ištvermingiausieji – tai maratono (42 km 195 m) ir pusmaratonio (21 km 98 m) distancijas pasirinkę bėgikai. VšĮ „Tarptautinis maratonas“ duomenimis, šįmet įveikti maratoną pasiryžo daugiau nei 1100 bėgikų, pusmaratonį – arti 2500 bėgikų.

Skaityti toliau...

Parašyta 2019-09-14 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"
Iliustracija

LBMA taurių turnyras po 6 etapų

Liko 10 dienų iki sekančio 7-ojo LBMA taurės etapo, kuris vyks rugsėjo 21 dieną Pasvalyje - miesto gimtadienio proga.
Tačiau bėgikų laukia didelis iššūkis tą dieną: pasirinkti sau tinkamas varžybas, nes be LBMA įskaitinio etapo tą pačią dieną vyks LBT (Bėgimo taurės etapas) Telšiuose, Laukinio trail etapas Anykščiuose, patriotinis bėgimas Lazdijuose (prizininkams numatyti piniginiai prizai).
Visas registracijų nuorodas galima rasti: https://www.lbma.lt/registracija/registracijos.

Visai kita situacija ateinantį savaitgalį, kur vyksta vienintelės didelės varžybos "Ateik ir įveik!" Kaune, skirtos prof. K. Baršauskui atminti. Šiose varžybose vyksta įvairiausių rungčių: 8 km trail (su kliūtimis likus 2km) ir finišu per batutus (NESK); 6 km trail Ąžuolyno šlaitais ir keliais; 5 km lygi trasa bei šeimų bėgimas 1,3 km.
Visų rungčių startai skirtingais laikais, tai galima sudalyvauti ne viename starte.
Registracija vis dar vyksta (dabar pabrangusi kaina siekia tik 2-4 eur, pradinė buvo 1-2 eur).
Visiems dalyviams numatyti medaliai, bus apdovanojami prizininkai bus įvairiose amžiaus grupėse: https://www.lbma.lt/registracija/ateikiriveik/

O 6-ajame LBMA taurės etape Kaune "Naktiniame Urmo bėgime" didele persvara laimėjo Kauno maratono klubas, kurie ir yra šio renginio organizatoriai. Šiose varžybose dalyvavo 14 LBMA klubų, tai KMK gavo 14 taškų. Antri liko Kauno BMK, kurie dabar tapo vienvaldžiai turnyrinės lentelės lyderiai, nes jiems ant kulnų lipantis Šiaulių raj. klubas šį kartą liko ketvirtas (11 taškų). Trečią vietą Kaune laimėjo Pasvalio "Vėtra", kurie toje pačioje vietoje laikosi ir bendroje įskaitoje.
Turnyrinę padėtį rasite LBMA svetainėje: https://www.lbma.lt/index.php?rezultatai
Taip pat yra suskaičiuoti ir asmeninės taurės rezultatai po 6 etapų. Rezultatai ten pat.

Parašyta 2019-09-10 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"
Iliustracija

Go, Utena, go!

Pirmas rudens savaitgalis, kaip taisyklė, laimingiausiam Lietuvos miestui Utenai yra ypatingas: vasaros - rudens sandūroje yra švenčiamas miesto gimtadienis.
Šiemet Utena šventė jau 758 metų gimtadienį. Gimtadienio miesto šventė vyko net tris dienas, kurios programa buvo pripildyta koncertais, pasirodymais, kultūriniais renginiais. Bet vieno jai visada trūko – sportinių renginių.

Skaityti toliau...

Parašyta 2019-09-09 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"
Iliustracija

XXVIII-asis tradicinis tarptautinis estafetinis bėgimas „BALTIJOS KELIAS“

Šiandien, rugpjūčio 23 dieną startavo XXVIII-asis tradicinis tarptautinis estafetinis bėgimas „BALTIJOS KELIAS“ – jau tapęs istoriniu bėgimu. Kupinas pagarbos ir ryžto bėgimas primena trijų Baltijos valstybių siekį atkurti Laisvę ir Nepriklausomybę.
Renginys prasidėjo 9:40 val. Vilniaus Arkikatedros aikštėje, kur vyko „Baltijos kelio“ 30-mečio minėjimas.
Minėjime Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius, LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė, Socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis, kunigas Ričardas Doveika pasveikino ir palydėjo bėgikus į 3 dienų kelią per tris Baltijos valstybes.

Skaityti toliau...

Parašyta 2019-08-23 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"