„Ateik ir įveik! 2021“, skirtas profesoriui K. Baršauskui atminti

Iliustracija

2021-09-11 po praleisto 2020 metų sezono vėl vyko KTU bėgimas "Ateik ir įveik!", skirtas profesoriui K. Baršauskui atminti.
Gerą vardą užsitarnavęs bėgimas vėl puikiai įvertintas bėgimo mylėtojų. Visi, kurie nors kartą pabando šį bėgimą, visada nori sugrįžti.
Šiemet prasidėjusi registracija tik prieš 2 savaites, ir kai aplink daug dar kitų bėgimo renginių, į bėgimą užsiregistravo tik šiek tiek daugiau kaip 130 dalyvių, iš kurių apie 40 dalyvavo virtualiai: t.y bėgo savo laiku panašią trasą 5 km ilgumo arba žingsniavo pėsčiomis 3 km.

Varžybų dieną pirmieji į startą stojo šeimų bėgimo dalyviai, kuriems reikėjo įveikti 1.3 km distanciją su įvairiomis kliūtimis. Finišavusioms 10 šeimų dalyvių burtų traukimu buvo įteikti prizai.
O pagrindiniame 6 km bėgime Kauno Ąžuolyno takeliais ir dirbtinai sukurtomis kliūtimis startavo 58 dalyviai, kurie visi sėkmingai ir pasiekė finišą.


Bėgikai buvo suskirstyti į tris amžiaus grupes tarp vyrų ir moterų.

O absoliučiai greičiausi buvo tarp vyrų visi Kauno BMK atstovai:
1. Nerjjus Žukauskas - Kauno BMK - 25:26
2. Ignas Ramonas - Kauno BMK - 25:26
3. Andrius Ališauskas - Kauno BMK - 25:38

Tarp moterų greičiausios:
1. Rimantė Vijeikytė - 29:08
2. Virginija Višinskienė - Kauno BMK - 31:54
3. Monika Jovaišaitė - 32:23

Visiems dalyviams buvo įteikti atminimo medaliai, prizininkams taurės ir prizai.

Greičiausią komandą surinko Kauno BMK, kuriai įteikta K.Baršausko taurė. Komandinėje įskaitoje turėjo būti ne mažiau kaip 5 dalyviai.


6 km rezultatai: https://www.lbma.lt/results/rezultatai.php?race=222&d=1 arba Excel formatu

KTU sporto centras dėkoja visiems dalyvavusiems ir siunčia visiems asmenines padėkas, kurias galite rasti registracijos internete dalyvių sąraše prie savo pavardės: https://www.lbma.lt/registracija/ateikiriveik/dalyviai/

Fotogalerija: https://www.facebook.com/media/

Parašyta 2021-09-14 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"