METAI:

LBMA tarpklubinių bėgimų
turnyrinė lentelė (2022 m.)

Etapų - 18, įskaitiniai - 9

Klubo pavadinimas123456789101112131415161718Σ Σ9
Kauno BMK1316111713106-----------8686
VĖTRA, Pasvalys1114101214124-----------7777
LUKAS, Šiaulių raj.122981597-----------6262
Maratomanija8135137112-----------5959
Bėgimo klubas410716973-----------5656
OK Klajūnas, Molėtai141513-12-------------5454
Origami runners2861566------------4343
DZŪKIJA, Alytus-68911-5-----------3939
Utena Runners, Utena71133-8------------3232
Maratonas, Jonava-9-1182------------3030
Jonas Maratonas, Vilnius9327141-----------2727
Kauno maratono klubas-4-14-1------------1919
Kaišiadorys bėga37-62-------------1818
Inžinerija, Vilnius101-5--------------1616
VĖJAS, Pakruojis5---45------------1414
Rūdiškių sporto klubas--12---------------1212
Tauragės BMK---10--------------1010
Vilkaviškio LASK----10-------------1010
Stajeris, Vilnius1--233------------99
EINIUS, Jonava-511--------------77
Žingsnis link savęs, Šilalė----5-------------55
- - - - - - - - - - ---------------------
KERTUS, Žiežmariai--------------------
Šv. Pranciškaus vilties miestas--------------------
MŪŠA, Pasvalys--------------------

LBMA TAURIŲ TURNYRO REZULTATAI
(Excel formatu)