Naujienos

Iliustracija

Jonavos bėgimo taurė: I etapas - Dumsių kopa

Birželio 16 d. startavo antrasis Jonavos bėgimo taurės sezonas.
Pernai debiutavusi Jonavos bėgimo taurė šiemet sugrįžo ir vėl džiugins bėgimo mėgėjų kūnus ir sielas dar keturiose naujose trasose Achemoje, Šiluose, Upninkuose ir Jonavos mieste!
I etapas šiemet vyko Dumsių girioje netoli Žemyninės kopos. Bėgimas Dumsių girioje buvo ypatingas ir be galo vaizdingas! Bėgikams teko išbandyti jėgas 7,15 km. bėgant miško-smėlio takais.
Viso į bėgimą užsiregistravo apie 100 bėgimo entuziastų, iš kurių 82 atvyko į starto vietą ir tik vienas nepasiekė finišo.

Skaityti toliau...

Parašyta 2021-06-19 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"
Iliustracija

Kauno rajono bėgimas 2021

2021 m. birželio 12 d. (šeštadienį) Zapyškyje pirmą kartą surengtas „Kauno rajono bėgimas 2021“. Puikioje vietoje prie senosios Šv. Jono Krikštytojo bažnyčios į kruopščiai organizuotas varžybas susirinko apie keturi šimtai bėgikų, kurie išbandė jėgas pasirinkto ilgio trasose: nuo Zapyškio bažnyčios iki Kačerginės miestelio buvo parengtos 5 km ir 10 km bėgimo distancijos mėgėjams ir profesionalams. Vaikams ir jaunimui skirtos 500 m ir 1,5 km trasos aplink bažnyčią.

Skaityti toliau...

Parašyta 2021-06-14 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"
Iliustracija

XXIX-asis „Sūduvos taurės“ 1 val. bėgimas

2021-05-16 finišavo šeštasis Lietuvos bėgimo taurės (LBT) etapas – XXIX-asis „Sūduvos taurės“ 1 val. bėgimas. Jis pirmą sykį šiame sezone vyko pusiau realiai, nes aukšto meistriškumo sportininkai rinkosi į gyvą bėgimą Marijampolės „Sūduvos“ stadione bei varžėsi dėl Lietuvos lengvosios atletikos federacijos taurės, o visi norintys galėjo gegužės 10–16 dienomis 1 valandą bėgo savo pasirinktoje vietoje ir dalyvavo virtualiame renginyje, skelbiama organizatorių pranešime žiniasklaidai.

Skaityti toliau...

Parašyta 2021-05-18 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"
Iliustracija

A.Vietrino taurės bėgimas - 2021

2021-05-08 Kaune vyko Alfonso Vietrino taurės bėgimo varžybos. Tai tradicinės bėgimo varžybos vykstančios kasmet nuo 1997 metų, dėl pandemijos neįvykusios tik praėjusiais metais.
Šios gyvos bėgimo varžybos, skirtos visiems bėgimo mėgėjams, vyko po ilgos pertraukos - pirmą kartą šiais metais Lietuvoje.

Šiemet renginys vyko Panemunės šile (netoli vietos, kur gyveno A.Vietrinas), nes paskutiniu metu buvusioje tradicinėje vietoje - Ąžuolyne - vyksta statybos darbai. Nors šiemet pavasaris labai vėluoja, tačiau bėgimo dieną oras buvo pavasariškas: švietė saulutė, temperatūra siekė apie 10 laipsnių šilumos. Į bėgimą suvažiavo bėgikų iš įvairių Lietuvos miestų, kurie rungėsi dviejuose distancijose: 1,73 ik ir 10 km.

Skaityti toliau...

Parašyta 2021-05-10 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"
Iliustracija

Virtualus bėgimas „11 ARBA 1,1“

2021.03.08-14 dienomis vyko virtualus bėgimas „11 ARBA 1,1“, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.
Viso užsiregistravo 824 dalyviai iš kurių 656 atsiuntė bėgimo patvirtinimo įrodymus (dar 168 neatsiuntę rezultatų, gali atsiųsti artimiausiu metu, tačiau į apdovanojimus jau bus pavėlavę).
Bėgimo suvestinė:
1.1 (+/- 0,1 km) nubėgo 166 dalyviai, o 11.1 (+/- 0.1 km) įveikė 349 dalyviai.
Rezultatus gavome iš 304 moterų ir 352 vyrų.

Skaityti toliau...

Parašyta 2021-03-19 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"
Iliustracija

Virtualus bėgimas „Pabaiskas - Ukmergė“

Štai ir baigėsi vasario 16-osios minėjimo virtualus bėgimas „Pabaiskas - Ukmergė“. Į renginį užsiregistravo 542 dalyviai, iš kurių 462 atsiuntė savo sportinės veiklos įrodymus.
Tie 80 gal tiesiog neperskaitė iki galo nuostatų ir neįvykdė reikalaujamų nurodymų, bet šią Valstybės atkūrimo minėtiną datą visgi paminėjo bėgimo trasoje.

Skaityti toliau...

Parašyta 2021-02-25 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"
Iliustracija

Virtualus pagarbos bėgimas „Gyvybės ir mirties keliu“

Kiekvienais metais sausio mėn. Lietuvos bėgimo mėgėjų asociacijos (LBMA) organizuojamas pagarbos bėgimas „Gyvybės ir mirties keliu“, skirtas 1991 m. žuvusiesiems Laisvės gynėjams, yra vienas iš seniausių, masiškiausių ir unikaliausių pagarbos įprasminimo būdų.
Šiais metais turėjo vykti XXX-asis bėgimas, bet dėl viruso pandemijos kol kas buvo suorganizuotas virtualus pagarbos bėgimas, kai dalyviai užsiregistravę šiam renginiui skirtame puslapyje savo pasirinktą trasą įveikė sau tinkamoje vietovėje ir tinkamu laiku laikantis visų karantino apribojimų.
Į renginį užsiregistravo 1374 unikalūs dalyviai, iš kurių net 1048 atsiuntė įveiktą savo trasos nuotrauką, kilometrų skaičių ir paskirtą šiai progai laiką.
Tarp užsiregistravusių dalyviai nurodė 21 šalį, kurioje savo bėgimu paminėjo Laisvės gynėjus.

Skaityti toliau...

Parašyta 2021-01-20 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"
Iliustracija

Dėl tradicinio pagarbos bėgimo „Gyvybės ir mirties keliu“

Dėl vis dar sparčiai plintančio COVID-19 viruso ir paskelbtos sugriežtintos  padėties dėl pandemijos Lietuvoje buvo nuspręsta Pagarbos bėgimą „Gyvybės ir mirties keliu“ nukelti į rugpjūčio mėn. (tiksli data bus paskelbta vėliau).
Tačiau, atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus, siūlome savarankiškai paminėti bėgimu 1991 m. sausio 13-osios įvykius ir pagerbti žuvusius Lietuvos Laisvės gynėjus, sausio 10 – 17 dienomis įveikdami apie 9 km trasą savo miesto ar rajono teritorijoje.
Bėgti turite individualiai, nesirenkant į grupes ir laikantis visų dėl paskelbtos pandemijos taisyklių.

Skaityti toliau...

Parašyta 2021-01-08 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"
Iliustracija

Virtualus Gerosios Žvaigždės Bėgimas – Padovanok Senjorams Kalėdas

Pasitikime Kalėdas bėgdami!
2020 m. gruodžio  7 - 13 d.
Lietuvos verslo kolegija kviečia visus, didelius ir mažus, į šventinį-labdaringą, virtualų bėgimą, kurio metu visos surinktos lėšos bus skirtos Maltiečiams, globojantiems vienišus ir savimi negalinčius pasirūpinti senelius. Bėgimas ir įvykdyto bėgimo registracija vyks 2020 m. gruodžio 7 - 13 d.
Tai tradicinis renginys organizuojamas Lietuvos verslo kolegijoje jau aštuntus metus iš eilės.
Bėgimo partneriai: Klaipėdos miesto savivaldybė, Maltiečiai, Klaipėdos šventės. Informaciniai rėmėjai: Vakarų ekspresas, LALUNA, Balticum TV.

Skaityti toliau...

Parašyta 2020-11-27 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"
Iliustracija

Rumšiškių bėgimas „Aplink Lietuvą“

2020-10-25 tradiciniu bėgimu Rumšiškėse finišavo Lietuvos bėgimo taurės (LBT) sezonas. Susumavus viso sezono rezultatus, LBT nugalėtojais tapo Marius Ignotas ir Gitana Akmanavičiūtė.
Visuose 11 šio sezono etapų sudalyvavęs M. Ignotas („Lukas“) surinko 7403 taškus. LBT taurės čempionu jis tapo pirmą kartą.
Antrąją vietą užėmė Nerijus Žukauskas (Kauno BMK), kurio sąskaitoje – 7326 taškai. Vos 16 taškų nuo jo atsiliko trečioje pozicijoje likęs Justinas Čekanauskas („BK Maratonas“).

Skaityti toliau...

Parašyta 2020-10-28 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"