Naujienos

Iliustracija

Utenos hipodromo maratonas

2021-10-10 „Maratomanijos“ ir Utenos savivaldybės surengtame antrajame „Utenos hipodromo maratone“ jėgas bandė apie 450 bėgikų iš Latvijos, Lietuvos ir Tailando.
Tiesa, viešniai iš Bankoko Mayurai Skowronski varžybos susiklostė nesėkmingai: nauji sportbačiai jai nuspaudė kojas ir sportininkė po ketvirtojo rato pasitraukė iš trasos.
Virtualiu būdu varžybose įvairias distancijas bėgo 41 sportininkas. Maratono trasą įveikė 46 bėgikai.

Šis bėgimas buvo ir LBMA taurių turnyro 8-asis etapas. Varžybose dalyvavo 13 LBMA priklausančių klubų, kur pirmą vietą iškovojo renginio organizatorius "Maratomanijos" klubas. Nedaug taškais nuo nugalėtojų atsiliko antroje vietoje likęs Bėgimo klubas. Dvigubai mažiau taškų surinkęs Kauno BMK liko trečias. Šio klubo atstovai maratono distancijoje užėmė 2 prizines vietas (pirmą ir trečią).

Skaityti toliau...

Parašyta 2021-10-25 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"
Iliustracija

Molėtai bėga - 2021

2021 m. spalio 23 d. Molėtuose vyko nuo pavasario atkeltas bėgimas "Molėtai bėga - 2021". Tai antrus metus paeiliui rengiamas bėgimas. Dėl varžybų gausos, gal būt ir varžybų dienos pakeitimo nebuvo gausus dalyvių renginys, tačiau renginys surengtas puikiai: parengtos dvi distancijos suaugusiems ir trumpa 400 metrų ilgio mažiesiems bėgikams, daug pagalbos ir nuorodų trasoje, visiems dalyviams įteikti atminimo medaliai, o amžiaus grupių nugalėtojams ir prizininkams - taurės ir atminimo dovanėlės.

Skaityti toliau...

Parašyta 2021-10-25 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"
Iliustracija

Tradicinis bėgimas „Graužikai - Kelmė“

2021 m. spalio 23 d. Kelmėje vyko tradicinis bėgimas „Graužikai-Kelmė“, skirtas Vladui Rimkui atminti. Oras buvo palankus bėgimui: temperatūra siekė apie 8 laipsnius šilumos, švietė saulutė, pūtė silpnas vėjelis.
Varžybose dalyvavo gausus būrys bėgimo entuziastų, nes kiekvienos amžiaus grupės nugalėtojų ir prizininkų laukė ne tik gražuoles taurės ir medaliai, bet ir vokeliai su piniginiais prizais. Jauniausi dalyviai trijose amžiaus grupėse varžėsi 3 km distancijoje, o suaugusieji tradiciškai bėgo 8 km iš Graužikų kaimo iki Kelmės dvaro.

Skaityti toliau...

Parašyta 2021-10-25 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"
Iliustracija

Pakruojo dvaro takais - 2021

Pirmąjį spalio šeštadienį (spalio 2 dieną) po praleistų vienų metų vyko tradicinis bėgimas "Pakruojo dvaro takais". Šiemet tai jau buvo jubiliejinis - X-asis bėgimas. Taip pat tai buvo LBMA taurių turnyro 7-asis etapas. Oras buvo nuostabus bėgimui: skaisčiai švietė saulė, pūtė lengvas vėjelis, karštas nebuvo tik oras, bet trasoje vyko "karšta" kova.

Skaityti toliau...

Parašyta 2021-10-04 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"
Iliustracija

Klajoklio maratono #18: Šventoji

2021 rugsėjo 26 d. vyko 18-asis Klajoklio maratonas. Bėgimo mėgėjai rinkosi į pajūrį, kur Šventojoje dalyviams buvo paruošta 5.3 km trasa. Bėgikų laukė nuostabus saulėtas pajūrio oras, suteikiantis daug papildomos energijos, draugiška atmosfera, ypatingos vaišės, smagi trasa, einanti per tiltukus ir net beždžionių tiltą.
Kaip visada trasoje buvo ir kaimynų iš Latvijos.
Viso į pradinį startą stojo 85 dalyviai, iš kurių 30 įveikė po 8 ratus (42.2 km). Atkakli kova vyko dėl pirmos vietos, kur dėl nugalėtojo titulo kovojo pirmąjį maratoną bėgęs Klaudijus ir didelę patirtį sukaupęs Egidijus. Kaip dažniausiai būna, ir šį kartą laimėjo patirtis: Egidijus aplenkė pagrindinį varžovą paskutiniame rate.

Skaityti toliau...

Parašyta 2021-09-29 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"
Iliustracija

„Juodšilių ruduo“ krosas 2021

„Juodšilių ruduo“ – tai smagi šventė ne tik visai Vilniaus rajono bendruomenei. Visi likome sužavėti renginiu: jis buvo gražiai organizuota, atskiros sporto šakos buvo išdėliotos taip, kad visi jas galėjo išbandyti. Kiekvienas dalyvis nebuvo užmirštas, kiekvienas gavo po atminimo dovanėlę – medalį.
Vaikams – tai didžiulis paskatinimas. Su jais į varžybas atvažiavo ir jų tėveliai, kurie buvo aistringi sirgaliai. Kuo toliau, tuo įspūdingesnis darosi „Juodšilių ruduo“, atsiranda daugiau veiklų, į jas įsitraukia vis daugiau bendruomenės žmonių“, – kalbėjo Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazijos kūno kultūros mokytoja Roma Graužinytė.

Skaityti toliau...

Parašyta 2021-09-29 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"
Iliustracija

„BeActive Night“ Jonava 2021

2021-09-25 (šeštadienį) Jonava vėl kvietė visus jonaviečius ir miesto svečius sudalyvauti naktinėse sporto varžybose ir išbandyti savo jėgas įvairiose sporto šakose. Viena iš tokių varžybų - bėgimas prietemoje, kai kelią apšviečia tik prožektoriai arba lempos.
Į smagiai suorganizuotą šventę susirinko daugiau kaip 120 bėgimo mėgėjų, kurie rinkosi bėgti 1 km arba 3.4 km distancijas. Keletas dalyvių bandė net abi trasas.
Skambant ritmingai muzikai, šviečiant įvairioms švieselėms dalyviai sėkmingai pasiekę finišą buvo pakviesti gausiems apdovanojimams. 1 km dalyviai buvo apdovanoti net 5-iose amžiaus kategorijose mergaitėms ir berniukams, tad apdovanojimais galėjo džiaugtis net iki 30 dalyvių. Ilgesnėje distancijoje buvo net 8-ios amžiaus grupės vyrams ir moterims, tada apdovanojimai kliuvo beveik visiems dalyviams (gavosi viso 48 prizininkai).

Skaityti toliau...

Parašyta 2021-09-28 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"
Iliustracija

„Saulės mūšio bėgimas“ 2021

2021-09-25 (šeštadienį) šiauliečiai ir miesto svečiai rinkosi prie Šiaulių arenos į tradiciškai Šiaulių miesto gimtadienio ir Saulės mūšio paminėjimui skirtą „Saulės mūšio bėgimą“.
Šiemet ypatingas dėmesys buvo skirtas moksleiviams – rinkta gausiausia ir aktyviausia komanda. Ja tapo „Romuvos“ progimnazijos komanda ir buvo apdovanota didžiąja taure.

Skaityti toliau...

Parašyta 2021-09-28 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"
Iliustracija

Bėgimo namų FIZZ maratonas

2021-09-19 Bėgimo namuose Kūjagalviuose vyko smagi bėgimo šventė, kur buvo organizuojamas maratonas "Bėgimo namų FIZZ maratonas". Čia bėgikų laukė puiki trasa miško ir laukų keliais be jokio asfalto. Nors iš anksto užsiregistravo daugiau kaip 30 dalyvių, prie starto linijos stojo 27 bėgikai, iš kurių 17 įveikė visą maratoną, tarp jų 2 moterys. Net trys dalyviai finišavo greičiau nei per 3 valandas.

Skaityti toliau...

Parašyta 2021-09-22 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"
Iliustracija

Makabi Fun Run bėgimas 2021

2021-09-19 Vilniaus Vingio parke vyko jau penktus metus organizuojamas Makabi Fun Run bėgimas. Nors šiemet pasitakė lietingas ir šaltokas oras, kai tuo pačiu metu vyksta dar daugiau bėgimo renginių, į bėgimą Vilniuje susirinko šiek tiek daugiau nei 50 dalyvių iš Vilniaus, jo apylinkių ir Panevėžio. taip pat gausiai dalyvavo Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazijos moksleiviai.

Skaityti toliau...

Parašyta 2021-09-20 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"