Naujienos

Iliustracija

LBMA 2023 m. tarpklubinės ir individualios taurės apdovanojimai

Norime priminti, kad š. m. gegužės 24 d. Kuršėnuose po šventinio bėgimo „Kuršėnams 461“ įvyks 2023 metų Lietuvos bėgimo mėgėjų asociacijos tarklubinės ir individualios taurės nugalėtojų bei prizininkų apdovanojimai.

Skaityti toliau...

Parašyta 2024-05-22 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

NAUJAS LEIDINYS BĖGIKAMS

     Knygos bėgimo tematika Lietuvos padangėje – ne toks jau dažnas reiškinys. Turbūt jau retas bėgimo mylėtojas pamena, kada paskutinį kartą savo rankose laikė ne vertinį iš užsienio kalbos, o originalią, lietuvių kalba parengtą knygą apie bėgimą. Todėl su malonumu norime pristatyti naują Petro Pranckūno knygą – „BĖGIMO AISTRA“.

Skaityti toliau...

Parašyta 2024-02-26 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

LBMA tarpklubinė taurė 2023

Kartu su Kauno Kalėdiniu bėgimu baigėsi ir 2023 metų LBMA taurių turnyras.
Jau antrus metus paeiliui į turnyro etapus traukiama iki 18 varžybų, dėl to klubai turi daugiau laisvės pasirinkti kokiuose etapuose dalyvauti, kad galėtų kovoti dėl vietos tarp šešių stipriausių klubų, kurie gauna apdovanojimus.
Tačiau, kaip rodo suvestinės - laimi tie, kurie dalyvauja kuo daugiau etapų.

Skaityti toliau...

Parašyta 2023-12-29 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

LBMA tarpklubinė taurė 2023 (15 - Jonava)

2023 m. lapkričio 4 dieną Jonavoje vyko keturioliktasis tradicinis bėgimas „Varnutės ruduo“. Oras buvo vėjuotas, dangų dengė debesys, temperatūros stulpelis pakilo iki 10 laipsnių šilumos.
Šis bėgimas vienas iš LBMA taurių turnyro etapų, kurį šį kartą rengė LBMA narys "Jonavos maratonas".
Dalyviai galėjo rinktis iš keleto nuotolių: 300 m mažiesiems, 2.5 km ir 10 km vyresniems.

Skaityti toliau...

Parašyta 2023-11-08 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

LBMA tarpklubinė taurė 2023 (po 14 etapo)

Rugsėjo 30 d. Nidoje vyko vienas senesnių ir populiaresnių Lietuvoje bėgimų - Nidos pusmaratonis. Eilę metų jis įtraukiamas ir į LBMA taurių turnyrą.
Prabėgus savaitei (kol klubai pateikė dalyvavusius šeimos narius) pateikiame LBMA turnyro 14 etapo rezultatus, nors dar ne visi organizatorių pateikti rezultatai yra korektiški, bet galima manyti, kad tai neturi didesnės įtakos komandų rikiuotei. Taip pat šis etapas nevertinamas pagal amžių, nes negauta tokių duomenų iš varžybų rengėjų.
Šiame etape jokių vilčių kitoms komandoms nepaliko Kauno BMK surinkęs virš 22 tūkst. taškų, antroje vietoje likęs Jonavos "Maratonas" surinko apie 9 tūkst. taškų. Trečią vietą ir toliau išsaugo Bėgimo klubas.

Skaityti toliau...

Parašyta 2023-10-12 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

LBMA tarpklubinė taurė 2023 (05 - Krakės)

Šeštadienį - birželio 24 d. - Pasvalyje jau VI-asis LBMA taurių turnyro etapas.
O praėjusį šeštadienį (birželio 17 d.) Krakių bendruomenės centras sukvietė bėgikus į bėgimo "Krakės laiko ratu" varžybas, kurios buvo V-asis LBMA taurių turnyro etapas.
Puikiai organizuojamas renginys su daug gražių apdovanojimų kasmet sutraukia vis daugiau dalyvių. Nors paprastai tokiu metu būna labai karšta, šį kartą oras buvo palankesnis bėgimas (bent jau nekaitino saulė).
Bėgime dalyvavo rekordinis bėgikų skaičius: 110 sportininkų iš visos Lietuvos bėgo 2.5 km, 5 km ar 10 km distansijose.
Greičiausiai pagrindinę 10 km distanciją įveikė panevėžietis Simas Stasiukaitis (35:12) ir iš Krakių kilusi sportininkė Austėja Kavaliauskaitė (39:13). Nugalėtojams įteiktos Kėdainių r. savivaldybės mero ir Krakių seniūno taurės ir specialūs prizai.

Skaityti toliau...

Parašyta 2023-06-23 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

LBMA tarpklubinė taurė 2023 (02 - Jonava)

Prabėgus daugiau kaip savaitei po II-ojo LBMA taurių turnyro, skelbiame galutinius rezultatus. Ir turime šiek tiek pasikeitimų, nei kad buvo skelbti preliminarūs rezultatai.
Pirmiausia, tai prie LBMA nuo šių metų pradžios prisijungė dar vienas klubas - "Kaišiadorių švietimo ir sporto centras" (jie pirmame etape nedalyvavo). Tai pirmame etape viso dalyvavo 16 LBMA klubų (ne 15, kaip buvo skelbta). Šeimos narius pateikė 8 klubai.
Nugalėtojais II etape tapo Pasvalio klubas "Vėtra", kuris išlieka absoliučiais turnyro lyderiais. Antri, kaip minėta anksčiau, "Maratomanija" su 5 maratono dalyviais. Treti - renginio šeimininkai klubas "Einius".
Turnyro rezultatai: https://www.lbma.lt/index.php?rezultatai

Skaityti toliau...

Parašyta 2023-04-19 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

LBMA tarpklubinė taurė 2023 (01)

Vasario 16 dieną šventiniu bėgimu „Pabaiskas - Ukmergė“ startavo naujasis 2023 metų LBMA taurių turnyras.
Kaip ir anksčiau, turnyre bus varžomasi tarp klubų (dalyvauja tik LBMA priklausantys klubai) bei asmeninėje įskaitoje (nepriklausomai nuo dalyvio klubo). Tapti LBMA priklausančiu klubu yra visai paprasta: reikia parašyti laisvos formos prašymą asociacijos prezidentui, užregistruoti klubą/organizaciją Registrų centre (jei dar neužregistruotas), sumokėti metinį simbolinį mokestį ir jūs jau LBMA narys.
Šiemet LBMA turnyre numatyta 18 įskaitinių varžybų, 10 iš iš jų įskaitinių. Turnyro nuostatus ir varžybas galima rasti LBMA svetainėje: https://www.lbma.lt/puslapiai-LBMA_tauriu_turnyras.

Skaityti toliau...

Parašyta 2023-02-18 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

Su giliu liūdesiu pranešame

Eidamas 82-rus metus Anapinin iškeliavo Lietuvos bėgimo mėgėjų asociacijos įkūrėjas, ilgametis jos vadovas, poetas ir dainius Romas Bernotas.

Skaityti toliau...

Parašyta 2022-07-13 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

LBMA tarpklubinės ir individualios 2021 taurių apdovanojimas

Norime priminti, kad Kuršėnuose (2022-05-27) po bėgimo varžybų įvyks 2021 metų LBMA tarpklubinės ir individualios taurės apdovanojimai.

Skaityti toliau...

Parašyta 2022-05-25 , kategorijoje "Kitos"