NAUJAS LEIDINYS BĖGIKAMS

Iliustracija

     Knygos bėgimo tematika Lietuvos padangėje – ne toks jau dažnas reiškinys. Turbūt jau retas bėgimo mylėtojas pamena, kada paskutinį kartą savo rankose laikė ne vertinį iš užsienio kalbos, o originalią, lietuvių kalba parengtą knygą apie bėgimą. Todėl su malonumu norime pristatyti naują Petro Pranckūno knygą – „BĖGIMO AISTRA“.

     Šiame, net 352 puslapių puikiai išleistame spalvotame leidinyje, bėgimo aistruoliai galės rasti daugybę sau naudingos informacijos. Išsamūs aprašymai, iliustracijos bei nuotraukos padės lengviau suvokti bėgimo paslaptis.

     Knygą sudaro dvi dalys. Pirmojoje dalyje aptariamos svarbiausios temos, kartais neduodančios ramybės ne tik bėgimo naujokams, bet ir asams. Gvildenami įvairiausi klausimai, susiję su treniruotėmis, metodikomis, apranga, avalyne bei kitomis priemonėmis ir subtilybėmis, turinčiomis įtakos bėgimui. Autorius knygoje nevengia pažvelgti į bėgimą ir iš kitos pusės – įvardina ne tik bėgimo teikiamus privalumus ir naudą, bet ir kartais daromą žalą bei minusus. Nemažai dėmesio skiriama temoms, kuriomis beveik arba visai nėra literatūros lietuvių kalba. Antroje dalyje į bėgimą žvelgiama su šypsena. Pateikiama nuotykių iš kelis dešimtmečius trunkančios autoriaus bėgiko karjeros, tekstas lengvai skaitomas. Kartais net ir į sudėtingas situacijas žvelgiama su humoru ar tam tikra ironija. Įdomiausia, kad visi minimi įvykiai ir jų herojai neišgalvoti. Vieni nutikimai jau „barzdoti“, kiti publikuoti sporto spaudoje, o kai kurie dar visiškai švieži. Lengvi pasiskaitymai padės geriau pažinti bėgimo mylėtojų pasaulį, įdomią ir nepakartojamą jų veiklą, gyvenimo būdą bei niekam neprilygstamą hobį – bėgimą.

     Knygą įvertino ir atsiliepimus parašė žinomi Lietuvos treneriai Romas Sausaitis ir Povilas Rakštikas.

     Anot autoriaus, jei nors vienam ši knyga įkvėps norą bėgioti, padarys treniruotes lengvesnes ir kokybiškesnes, padės išvengti traumų, o trasą įveikti greičiau ir lengviau – tikslas pasiektas.

     Nekantraujantys ar norintys knygos su autoriaus autografu, galite rašyti el. paštu: petras42195@gmail.comKnygą galite taip pat įsigyti S-Sportas parduotuvėse: Vilniuje (Ateities g. 33), Kaune (Pramonės pr. 8A), Šiauliuose (J. Jablonskio g. 16).

     Bėkime ir šypsokimės kartu!

Parašyta 2024-02-26 , kategorijoje "Kitos"