LBMA tarpklubinė taurė 2023 (15 - Jonava)

2023 m. lapkričio 4 dieną Jonavoje vyko keturioliktasis tradicinis bėgimas „Varnutės ruduo“. Oras buvo vėjuotas, dangų dengė debesys, temperatūros stulpelis pakilo iki 10 laipsnių šilumos.
Šis bėgimas vienas iš LBMA taurių turnyro etapų, kurį šį kartą rengė LBMA narys "Jonavos maratonas".
Dalyviai galėjo rinktis iš keleto nuotolių: 300 m mažiesiems, 2.5 km ir 10 km vyresniems.

Varžybų startas ir finišas buvo prie Jonavos sporto arenos. Bėgimas vyko pėsčiųjų ir dviračių takeliais su didele ir stačia įkalne ir keletą nuokalnių. Rato ilgis - 2,5 km.

Varžybose dalyvavo 15 LBMA klubų, kur pirmą vietą užėmė Jonavos sporto klubas "Einius" ir iškovojo 15 įskaitinių taškų. Anksčiau Jonavoje per Velykas vykusiame įskaitiniame bėgime "Einius" Užėmė trečią vietą ir iškovojo 14 taškų. Namų sąlygomis jonaviškiai mobilizuoja daugiau jaunų bėgikų, šeimos narių ir iškovoja aukštas vietas.
Antri šį kartą liko Kauno BMK, bet vistiek iškovojo įskaitinių taškų (anuliavosi 11 taškų, bet prisidėjo 14).
Treti liko "Kaišiadorys Bėga" su 110 įskaitinių taškų tvirtai žengiantys 4-oje turnyrinės lentelės vietoje.