Naujienos

Šešių valandų bėgimas Jonavoje 2020

2020-06-21 (sekmadienį) Jonavoje palei Neries upę vyko jau tradiciniu tapęs trečiasis šešių valandų bėgimas.
Toks bėgimas Jonavoje rengiamas trečią kartą ir šįkart jį galima vadinti ir ištvermės bėgimu, nes renginys anksčiau vykdavo kovo mėnesį, o šiemet viską labai stipriai pakoregavo viruso COVID-19 protrūkis.

Skaityti toliau...

Parašyta 2020-06-22 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"

Druskininkai Run

2020-06-13 - Druskininkuose sportininkai varžėsi „Perskindol Druskininkai Run“ renginyje.
10 km bėgime varžovams vilčių nepaliko olimpietė Vaida Žūsinaitė-Nekriošienė. Ji finišavo per 36 min. 12,3 sek. Antrąją vietą užėmė dar viena pajėgi Lietuvos bėgikė Loreta Kančytė – 36 min. 43 sek. Trečias liko tarp vyrų geriausiai pasirodęs Andrius Ališauskas (37 min. 28,3 sek.).
Toliau išsirikiavo Vytautas Gražys (37.28,3) ir Vladas Lelešius (39.01,5). Šiame bėgime varžėsi ir V. Žūsinaitės-Nekriošienės vyras baidarininkas Ričardas Nekriošius. Jis finišavo aštuntas (41.46).

Parašyta 2020-06-16 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos bėgimas Prienuose

2020 m. kovo 11 d. Prienuose Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-mečio minėjimo dieną startavo 2020 metų LBMA bėgimo taurių turnyras tiek komandinėje, tiek asmeninėje įskaitoje.
Bėgikams buvo siūlomos tradicinės 10 km, 5 km ir 2 km distancijos. Nors šiemet žiemos kaip ir nebuvo, tačiau 10 km starte bėgikams teko bėgti per lietų ir prieš vėją.

Parašyta 2020-04-06 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"

31-as bėgimas „Obeliskas A. Kulviečiui - Jonava“

2020-03-11 - Lietuvos valstybės Nepriklausomybės atkūrimo dieną - Jonavoje įvyko trečiasis Lietuvos bėgimo taurės (LBT) etapas - 31-as bėgimas „Obeliskas A. Kulviečiui - Jonava“. Jo nugalėtojais pagrindinėje - 15 km - rungtyje tapo olimpietis Valdas Dopolskas ir Greta Karinauskaitė.

Parašyta 2020-03-13 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"

Bėgame už laisvę -2020

Lietuvos valstybės atkūrimo dieną – Vasario 16-ąją – Mažeikiuose įvyko antrasis Lietuvos bėgimo taurės (LBT) etapas – „Bėgame už laisvę“. Įvairiose distancijose savo jėgas čia išbandė daugiau nei 1700 dalyvių, tai – šio renginio masiškumo rekordas.

Pagrindinėje – 10 km – distancijoje nugalėtojais tapo Aurimas Rimkus ir Viktorija Varnagirytė, o klubų įskaitoje geriausiai pasirodė „Stadija“. A. Rimkus („Stadija“) trasoje sugaišo 32 min. 38,5 sek. Jis pirmajame etape Kėdainiuose buvo antras. Mažeikiuose antras finišavo Lukas Prokopavičius (R. Sargūno sporto gimnazija, 33.12,0), trečias – Dominykas Pacauskas („S-Sportas“, 33.40,2). „Šiam startui specialiai nesiruošiau, nes jau šeštadienį bėgsiu Lietuvos čempionate 3000 m. Bėgimas Mažeikiuose vyko pagal planą, kurį buvau išsikėlęs. Iki 5 km buvo su kuo bėgti, tik pačiame gale bėgau vienas. Konkurentų netrūko, tik nežinau, kokius jie tikslus buvo išsikėlę šioms varžyboms“, – sakė A. Rimkus.

Parašyta 2020-02-22 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"

Bėgimas „Pabaiskas – Ukmergė“ 2020

Vasario 16-ąją, Lietuvos Nepriklausomybės dieną, Ukmergėje kasmet renkasi visos šalies bėgikai, dalyvaujantys tradiciniame šiai progai skirtame bėgime Pabaiskas – Ukmergė. Šiemet jame dalyvavo beveik 200 dalyvių.
Prie starto linijos lygiai vidurdienį Pabaisko miestelyje išsirikiavę bėgikai iš įvairių šalies miestų ir miestelių sugiedojo Lietuvos himną, sportininkams sėkmės palinkėjo varžybų organizatoriai, ir bėgikų būrys pajudėjo link Ukmergės.

Parašyta 2020-02-18 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"

Žiema Jonavoje

2020-02-15 Jonavoje vyko 9-asis bėgimas „Žiema Jonavoje“. Šio formato bėgimas šią žiemą vyko jau antrąjį kartą ir abu kartus bėgikus pasitiko be sniego. Temperatūra buvo pliusinė, artima nuliui.
Bėgikai galėjo rinktis tradicines trasas, kurios driekiasi apie Jonavos tvenkinius: bėgantys 12 km suko 3 ratus, 8 km - 2 ratus, 4 km - 1 ratą. Vaikams skirta 2 km trasa yra apie 1 tvenkinį.

Parašyta 2020-02-15 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"

Utenos arenos maratonas

2020-02-08, šeštadienį, Utenoje įvyko pirmasis miesto istorijoje maratonas.
42 km 195 m trasa nusitiesė ne, kaip įprasta, stadione ar miesto gatvėmis, o Utenos daugiafunkciame sporto centre.
Tai ne tik apskritai pirmasis maratonas Utenoje, bet ir pirmasis uždarų patalpų maratonas šiame mieste. Tokie maratonai itin populiarūs Skandinavijos šalyse, o Lietuvoje pirmasis uždarų patalpų maratonas įvyko vos prieš kelis mėnesius – praėjusių metų gruodį Jonavoje.

Parašyta 2020-02-11 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"

XXX bėgimas „Aplink Želvos ežerą“

2020-01-18 Suginčiuose 406 bėgimo profesionalai ir mėgėjai iš visos Lietuvos dalyvavo 30-ąjame bėgime „Aplink Želvų ežerą“, skirtame Laisvės gynėjų dienai atminti. Skirtingo pasirengimo ir amžiaus dalyviai bėgo ar žingsniavo 13 arba 4,4 km trasas vaizdingomis Suginčių apylinkėmis, ilgojoje trasoje pasigrožėdami Lietuvos etnokosmologijos muziejaus ir astronomijos observatorijos vaizdais.

Parašyta 2020-01-20 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"

Kėdainių Naujametinis bėgimas

2020-01-12 (sekmadienį) Kėdainiuose startavo naujasis Lietuvos bėgimo taurės (LBT) sezonas. Pagrindinėje – 10 km – distancijoje nugalėtojais tapo Egidijus Adomkaitis ir Viktorija Varnagirytė, o klubų įskaitoje lyderiu tapo Šiaulių raj. sporto klubas „Lukas“.

Parašyta 2020-01-15 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"