Olimpinės mylios bėgimas

Iliustracija

Galbūt jau teko girdėti, galbūt dar ne, bet birželio 23 dieną, siekiant sportiškai paminėti Tarptautinę olimpinę dieną, Lietuvos tautinis olimpinis komitetas kartu su Lietuvos olimpine komanda organizuoja virtualų lietuviškos olimpinės mylios bėgimą.

Visi, šią dieną įveikę 1988 metrus (distancija simbolizuoja LTOK atkūrimą), tai užfiksavę su bėgimo programėle ir nuotrauka, naudojant, grotažymę #OlimpinėDiena2020, pasidalinę socialiniuose tinkluose, bus apdovanotas Olimpinės dienos suvenyrais ir rėmėjų dovanėlėmis.

„Tai – ne varžybos, o bėgimas, skatinantis žmones aktyviai judėti, net ir karantino metu neapleisti sporto ir mėgautis jo teikiamais malonumais. Žinodami, kad virtualiame bėgime dalyvaus ir olimpiečiai, ir profesionalūs bei pasišventę bėgikai, vienos mylios įveikimu jų neapribosime. Kiekvienas, pagal savo galimybes, galės įveikti dvi, penkias, dešimt, o galbūt ir dvidešimt lietuviškų olimpinių mylių“, – pasakoja bėgimą organizuojančio Lietuvos olimpinio fondo direktorius Mantas Marcinkevičius.

Bėgimas yra nemokamas, tad kviečiame ir Jūsų bendruomenę prisijungti prie šios iniciatyvos.

O jeigu norėtumėte informacija apie šį bėgimą pasidalinti su savo bendruomenės sekėjais, pridedame ir kelis vizualus, kuriuos galite drąsiai naudoti.

Detalią informaciją galima rasti adresu www.olimpinediena.lt, o kilus klausimams galima kreiptis el. paštu renginiai@ltok.lt.

Parašyta 2020-06-23 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"