Naujienos

Iliustracija

2016 m. LBMA tarpklubinės taurės I etapo rezultatai

Po pirmo 2016 metų tarpklubinės taurės etapo lyderiais tapo praeitų metų nugalėtojai - Kauno maratono klubas, antri varžybų šeimininkai - Jonavos BK Maratonas.
Trečią vietą užimantis Kauno BMK surinko 2,5 karto mažiau taškų nei lyderiai. Nuo kauniečių nedaug atsiliko Šiaulių raj. klubas "Lukas".

Skaityti toliau...

Parašyta 2016-03-16 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

XXV tradicinis tarptautinis pagarbos bėgimas „Gyvybės ir Mirties keliu“

Liko tik 10 dienų iki pagarbos bėgimo Vilniuje nuo Antakalnio kapinių iki Televizijos bokšto (Sausio 13-osios g.). Šiuo bėgimu siekiama pagerbti 1991 metais žuvusius už Lietuvos Laisvę.
Šiame bėgime gali dalyvauti visi Lietuvos Respublikos gyventojai ir svečiai iš užsienio nepriklausomai nuo amžiaus, lyties ir tautybės.

Skaityti toliau...

Parašyta 2015-12-30 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

LBMA tarpklubinės taurės finalas - nugalėtojas Kauno Maratono klubas

2015-12-19 kartu su XII-uoju Kauno Kalėdiniu bėgimu baigėsi ir kasmetinis LBMA tarpklubinės taurės turnyras.
Paskutiniame etape dalyvavo rekordinis LBMA klubų kiekis - net 16. Anksčiau dažniausiai klubai gausiausisiai dalyvaudavo asociacijos rengiamose bėgimo varžybose Palangoje, tačiau šiemet daugiausia klubų pritraukė Kauno BMK renginys - Kauno Kalėdinis bėgimas. Iš aktyvių LBMA narių nebuvo bėgikų tik iš Šiaulių miesto bėgimo klubo „Stadija“, Vilkaviškio miesto lengvosios atletikos sporto klubo bei Žiežmarių bėgimo klubo „Kertus“. Pastarieji du klubai šiemet dalyvavo tik vieneriuose varžybose, kuriose buvo skaičiuojami taurės taškai.
Net po 14 LBMA klubų dalyvavo Jonavoje Kovo 11-osios bėgime, Kaune A.Vietrino taurėje, Palangos festivalyje, Pakruojyje "Pakruojo dvaro takais". Šiemet mažiausiai klubų nuvyko į Šiaulius (8) bei Smiltynę (9).
Šiemet pirmą kartą nugalėtojų taurę iškovojo Kauno Maratono klubas, surinkęs 92 įskaitinius taškus. Praėjusiais metais jie tik dviem taškais atsiliko nuo pirmos vietos.

Skaityti toliau...

Parašyta 2015-12-22 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

LBMA taurė 2015

Suvesti LBMA taurės 2015 rezultatai. Rezultatai skaičiuoti iš 8 varžybų. Galutinėje įskaitoje buvo imami geriausi 6 rezultatai. Pagrindinis varžybų teisėjas - TENGRIS.
Prizininkais tapo:

Skaityti toliau...

Parašyta 2015-12-02 , kategorijoje "Kitos"

LBMA tikrieji nariai ir tarpklubinė LBMA taurė

Norime pasidžiaugti, kad prie LBMA tikrinių narių prisijungė gausiai bėgikų turintis klubas "FOCUS" iš Vilniaus: http://www.focusclub.lt/.
Nors šiemet šis klubas dalyvavo tik dviejuose LBMA įskaitiniuose bėgimuose, tačiau visada buvo tarp prizininkų.

Skaityti toliau...

Parašyta 2015-08-18 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

Netektis

Su giliu liūdesiu pranešame, kad 2015-06-18 Lietuvos bėgikų bendruomenė neteko aktyvaus nario Algimanto Klemenso Gaižausko.
A.K.Gaižauskas mirė po sunkios ligos. 
Algimantas buvo ir liko LBMA garbės narys. Jis iki paskutiniųjų gyvenimo metų dalyvavo maratono bėgimuose Lietuvoje ir užsienyje, ne kartą dalyvavo kelių dienų pagarbos bėgimuose: "Baltijos kelias", "Soldinas - Kaunas".

Skaityti toliau...

Parašyta 2015-06-19 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

Pasaulio lietuvių bėgimas

2015-06-07 Olimpinės dienos renginių metu (Kaune) 5 km bėgimas buvo skirtas tradiciniam Pasaulio lietuvių bėgimui, kuris vyksta kiekvienais metais visame pasaulyje.

Skaityti toliau...

Parašyta 2015-06-09 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

2015 m. LBMA tarpklubinės taurės rezultatai po trijų turų

Po savaitgalį įvykusio festivalio "Sportas visiems" bėgimo varžybų, kurios buvo LBMA tarpklubinės taurės III etapas, skelbiame rezultatus klubų kovoje dėl pirmos vietos.

Skaityti toliau...

Parašyta 2015-06-02 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

Bėgimo malonumą atrado išėjęs į pensiją: dalyvaus ir maratone

2015 m. gegužės portale http://www.delfi.lt patalpintas strapsnis apie bėgiką Romualdą Limantą (Kauno BMK).
Siūlome paskaityti.
Lietuvos bėgimo varžybų dalyvius dažnai nustebina juos lenkiantis, 71 metų gimtadienį birželio mėnesį švęsiantis, Romualdas Limantas. Buvęs prokuroras bėgioti pradėjo tik prieš šešis metus, išėjęs į pensiją. Šiuo sportu užsiimti jį paskatino jau daugiau nei 100 maratonų nubėgęs gydytojas Gediminas Kinderis.

Skaityti toliau...

Parašyta 2015-05-09 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

Tūkstančio dienų maratone nugalėjęs 56-erių japonas: tai išbandymas kūnui ir sielai

Japonijoje gyvenantis budistų vienuolis Genshinas Fujinami (56) - maratono nugalėtojas. Tačiau jis įveikė ne eilinį maratoną – šis vienuolis per aštuonerius metus kalnų takais bėgo net tūkstantį dienų. Per pastaruosius 130 metų šį išbandymą įveikė vos 45 žmonės. G.Fujinami atskleidžia, kad tai yra ne tik milžiniškas fizinis ir psichologinis išbandymas žmogaus kūnui, bet ir tam tikra meditacijos forma.

Skaityti toliau...

Parašyta 2015-04-16 , kategorijoje "Kitos"