Naujienos

Iliustracija

Netektis

Su giliu liūdesiu pranešame, kad 2015-06-18 Lietuvos bėgikų bendruomenė neteko aktyvaus nario Algimanto Klemenso Gaižausko.
A.K.Gaižauskas mirė po sunkios ligos. 
Algimantas buvo ir liko LBMA garbės narys. Jis iki paskutiniųjų gyvenimo metų dalyvavo maratono bėgimuose Lietuvoje ir užsienyje, ne kartą dalyvavo kelių dienų pagarbos bėgimuose: "Baltijos kelias", "Soldinas - Kaunas".

Skaityti toliau...

Parašyta 2015-06-19 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

Pasaulio lietuvių bėgimas

2015-06-07 Olimpinės dienos renginių metu (Kaune) 5 km bėgimas buvo skirtas tradiciniam Pasaulio lietuvių bėgimui, kuris vyksta kiekvienais metais visame pasaulyje.

Skaityti toliau...

Parašyta 2015-06-09 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

2015 m. LBMA tarpklubinės taurės rezultatai po trijų turų

Po savaitgalį įvykusio festivalio "Sportas visiems" bėgimo varžybų, kurios buvo LBMA tarpklubinės taurės III etapas, skelbiame rezultatus klubų kovoje dėl pirmos vietos.

Skaityti toliau...

Parašyta 2015-06-02 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

Bėgimo malonumą atrado išėjęs į pensiją: dalyvaus ir maratone

2015 m. gegužės portale http://www.delfi.lt patalpintas strapsnis apie bėgiką Romualdą Limantą (Kauno BMK).
Siūlome paskaityti.
Lietuvos bėgimo varžybų dalyvius dažnai nustebina juos lenkiantis, 71 metų gimtadienį birželio mėnesį švęsiantis, Romualdas Limantas. Buvęs prokuroras bėgioti pradėjo tik prieš šešis metus, išėjęs į pensiją. Šiuo sportu užsiimti jį paskatino jau daugiau nei 100 maratonų nubėgęs gydytojas Gediminas Kinderis.

Skaityti toliau...

Parašyta 2015-05-09 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

Tūkstančio dienų maratone nugalėjęs 56-erių japonas: tai išbandymas kūnui ir sielai

Japonijoje gyvenantis budistų vienuolis Genshinas Fujinami (56) - maratono nugalėtojas. Tačiau jis įveikė ne eilinį maratoną – šis vienuolis per aštuonerius metus kalnų takais bėgo net tūkstantį dienų. Per pastaruosius 130 metų šį išbandymą įveikė vos 45 žmonės. G.Fujinami atskleidžia, kad tai yra ne tik milžiniškas fizinis ir psichologinis išbandymas žmogaus kūnui, bet ir tam tikra meditacijos forma.

Skaityti toliau...

Parašyta 2015-04-16 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

A.VIETRINO TAURĖS BĖGIMO VARŽYBOS

Šeštadienį, gegužės 9 d., Kauno gatvėmis ir parkais vyks tradicinis bėgimas, skirtas pagerbti ilgametį LKKA (dabar LSU) dėstytoją, Lietuvos maratono pradininką Alfonsą Vietriną. Į devynioliktą (XIX) kartą rengiamas Alfonso Vietrino taurės varžybose kviečiami dalyvauti bėgimo mėgėjai iš visos šalies. Šis bėgimas šiemet įtrauktas į LBMA tarpklubinės taurės įskaitinį etapą (II etapas).

Skaityti toliau...

Parašyta 2015-04-03 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

LBMA taurės turnyro I etapo rezultatai

Prieš savaitę vyko LBMA taurės turnyro I etapas Jonavoje.
Per savaitę klubai pateikė šeimos narių sąrašus, teisėjai patikslino rezultatus, tai skelbiame LBMA klubų turnyrinę lentelę po I etapo (viso bus 10, skaičiuojami 8 geriausi):

Skaityti toliau...

Parašyta 2015-03-19 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

Maratono finišas keturpėsčia

Per Teksaso valstijos Austino mieste vykusį maratono bėgimą Kenijos bėgikė Hyvon Ngetich darė viską, kad tik pasiektų finišą. Net ir tada, kai kojos atsisakė bėgti, moteris keturpėsčia šliaužė finišo link, kad užimtų prizinę vietą. Ir jai pasisekė – ji užėmė trečiąją vietą ir gavo ne tik apdovanojimą, bet ir piniginę premiją.

Skaityti toliau...

Parašyta 2015-02-21 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

Lenktynės „Empire State Building“ laiptais

Kasmetines moterų lenktynes dangoraižio „Empire State Building“ laiptais šeštą kartą laimėjo australė. Tai yra rekordas moterų kategorijoje.
Suzy Walsham 1 576 laiptų pakopas į apžvalgos aikštelę 86-ajame aukšte trečiadienį vakare (2015-02-04) įveikė per 12 minučių ir 30 sekundžių.

Skaityti toliau...

Parašyta 2015-02-06 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

2015 metų bėgimo sezonas

Tik prieš dvi savaites sutikome Naujuosius 2015 metus, skaičiavome įvykusių bėgimų bei turnyrų rezultatus, o jau šiais metais vyko ne vienos bėgimo varžybos, prasidėjo įvairūs turnyrai, bėgimo taurių varžybos: Lietuvos bėgimo taurė, Vilniaus žiemos parkų taurė 2015.
Šį šeštadienį startuoja turnyras nauju pavadinimu - LBMA taurė 2015, kur bus vykdoma apskaita individualiuose pasiekimuose. Kviečiame registruotis ir atvykti į Suginčius.
Vėliau dar startuos: Lietuvos Trail bėgimo taurė 2015 bei tradicinė LBMA tarpklubinė taurė.

Bėgimo takeliuose vieni siekia pergalių, kiti kilometrų, treti kovoja su savimi.
Tačiau galima pakovoti ir kitaip: tapti pastebimu Lietuvos bėgikų padangėje ir patekti tarp eilučių, kurias Naujųjų Metų proga sukūrė "Na, pagauk!" klubo nariai. Jeigu kas dar neskaitė sveikinimo LBMA Facebook paskyroje, siūlome susipažinti šioje LBMA svetainėje. Beje, autoriai žadėjo eiles pratęsti, todėl ir siūlome pakovoti: būti pastebėtam ir patekti tarp eilučių, o ne tik ant nugalėtojų pakylos.
Klubas "Na, pagauk"!" siunčia visiems Kalėdų Bėgimo Senelio (suvaikėjusių amžiaus grupė) eiliuotus sveikinimus iš Runliandijos…
(Dėl eilių šalutinio poveikio nebūtina pasitarti su G.Kinderiu ar eurovaistininku).

Skaityti toliau...

Parašyta 2015-01-14 , kategorijoje "Kitos"