Naujienos

Iliustracija

Rygos maratonas 2017

27-asis Rygos maratonas tapo gausiausiu maratonu užsienyje pagal lietuvių dalyvių skaičių.
2017-05-14 Rygoje finišo liniją maratono distancijoje kirto net 86 lietuviai (praėjusiais metais Rygos maratoną įveikė 80 lietuvių).
Primenu: prieš tris savaites Lenkijoje vykęs Orlean Warszaw maratonas pritraukė 66 lietuvius-maratoninkus (dabar tai liko trečias pagal lietuvių gausumą maratono rungtis užsienyje).
Sekmadienį Latvijos sostinėje (pagal LBMA maratoninkų bazę) net 35 tautiečiai įveikė savo pirmąjį maratoną.

Skaityti toliau...

Parašyta 2017-05-17 , kategorijoje "Bėgimai užsienyje"

The Courageous Kids 6K Run & Fun Walk

Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV) viešintis LBMA prezidentas Vidmantas Dobrovolskas sudalyvavo vietinėse varžybose "The Courageous Kids 6K Run & Fun Walk".
Bowling Green mieste (Kentukyje) Vidmantas 6 km distanciją įveikė per 23:44 (3:57 min/1km) ir absoliučioje įskaitoje užėmė 3 vietą.

Parašyta 2017-05-15 , kategorijoje "Bėgimai užsienyje"

Pasaulio meistrų žaidynės

Aucklande (Naujojoje Zelandijoje) baigėsi pasaulio meistrų žaidynes.
Jose dalyvavo grupė bėgikų iš Lietuvos.
Sėkmingiausiai pasirodė ir sidabro medalį 3000 m su kliūtimis nuotolyje iškovojo Gubertas Trubila. 6000 m krose Gubertas liko 7 vietoje, 1500 m - 9 vietoje.
Kitų dalyvių pasiekimai:
Ekaterina Romanovienė 5000 m - 4 vieta,
Regina Čistiakova 6000 m krose - 4 vieta,
Rolandas Šmergelis 10000 m - 11 vieta, 800 m - 13 vieta, 400 m - 9 vieta,
Kęstutis Abromaitis - 2000 m su kliūtimis - 5 vieta.

Parašyta 2017-05-07 , kategorijoje "Bėgimai užsienyje"

Latvijos lengvosios atletikos meistrų (veteranų) žaidynes Aizkrauklėje

Š. m. liepos 16 -17 d. Latvijoje, Aizkrauklės m. vyko Latvijos lengvosios atletikos meistrų (veteranų) žaidynės. Jose dalyvavo ir keletas Lietuvos bėgikų kurie savo amžiaus grupėse užėmė šias vietas:

Parašyta 2016-07-19 , kategorijoje "Bėgimai užsienyje"

1st World Company Sport Games

Birželio 1-4 d. Maljorkoje (Ispanija) vyko 1-osios Pasaulio įmonių sporto žaidynės (1st World Company Sport Games).
Žaidynėse dalyvavo per 20 sporto šakų atstovų iš 24 pasaulio šalių. Oficialus žaidynių atidarymas prasidėjo iškilminga dalyvių eisena.
Lietuvos bėgikus atstovavo bėgimo mėgėjų sporto klubas „Stajeris“, kuris yra sporto draugijos „Žalgiris“ narys.

Parašyta 2016-06-06 , kategorijoje "Bėgimai užsienyje"

„Gyvybės ir Mirties keliu“ bėgimai užsienyje

Kaip rašyta ankstesnėje naujienoje, bėgimai, skirti Laisvės Gynėjų dienai paminėti, vyko daugelyje pasaulio miestų.
Šiame straipsnyje pristatome tautiečių žodžius ir pagarbos bėgimo akimirkas.

LONDONAS (Didžioji Britanija).
"Londono lietuviai bėgimu „Gyvybės ir mirties keliu“ pagerbė Lietuvos Laisvės gynėjų atminimą.
2016 m. sausio 9 d. Londono Dagenhamo rajono Parsloes parke Jungtinės Karalystės lietuviai rinkosi į pagarbos Lietuvos Laisvės gynėjams bėgimą „Gyvybės ir mirties keliu“.  Nuo 1992 m. Vilniuje vykstantis tradicinis bėgimas, skiriamas atminti Sausio 13-osios aukas – sužeistus ir žuvusius 1991 m. sausio 13-osios naktį, sovietiniams daliniams šturmuojant Vilniaus televizijos bokštą bei Radijo ir televizijos pastatą. Prie kasmet vis daugiau dalyvių sutraukiančio renginio šiemet prisidėję JK lietuviai, įveikė tą patį simbolinį 9 km. atstumą kaip ir bėgimo dalyviai Vilniuje.
“Būdami vieningi apgynėme Laisvę tą lemtingą Sausio 13-osios naktį. Šiandien, bėgdami išvien su bėgimo dalyviais Vilniuje, atmename visus 14 žuvusių ir šimtus sužeistų mūsų Laisvės gynėjų“, sakė ambasadorė Asta Skaisgirytė.
Pagarbos bėgimą Londone rėmė ir jame dalyvavo Dagenhamo savivaldybės administracijos darbuotojai, finansinę paramą suteikė – maisto parduotuvių tinklas Lituanica Retail Ltd.

Parašyta 2016-01-12 , kategorijoje "Bėgimai užsienyje"

Nicos Europos meistrų žaidynių finišas

Paskutinę Europos veteranų žaidynių stadione dieną iškovoti dar du medaliai.
Regina Čistiakova (M50) - 1500 m bėgimo rungtyje iškovojo aukso medalį su rezultatu 5:26.66, o Gubertas Trubila (M50) toje pačioje rungtyje tarp vyrų sidabrą, rez. 4:39.34.

Parašyta 2015-10-09 , kategorijoje "Bėgimai užsienyje"

Nicos Europos meistrų žaidynės

5000 m nuotolyje Virginijus Valevičius (V50) iškovojo sidabro medalį, rez.- 19.00.74, o Rolandas Šmergelis (V50) - bronzos medalį, rez. 19.38.18.

Parašyta 2015-10-06 , kategorijoje "Bėgimai užsienyje"

XVII Międzynarodowy Uliczny Bieg Wilka

2015-05-10 Lenkijoje vyko Grajewo (Lenkija) 10km Vilko bėgimas, kuriame dalyvavo ir „Na Pagauk“ atstovas PRANCKUNAS PETRAS.
Jis nuotolį įveikė per 35:05 ir bendroje įskaitoje finišavo ketvirtas.

Parašyta 2015-05-14 , kategorijoje "Bėgimai užsienyje"

AIDAS ARDZIJAUSKAS LAIMĖJO 10 PARŲ BĖGIMO ULTRAMARATONĄ!!!

Nuostabios naujienos Lietuvos ultra padangėje - AIDAS ARDZIJAUSKAS LAIMĖJO 10 PARŲ BĖGIMO ULTRAMARATONĄ!!!
Aidas Ardzijauskas 2015 m. balandžio 29 d. laimėjo 10 dienų Niujorko “Self Transcendence Six and Ten Day Races” ultramaratoną, nubėgęs 667 mylias (tai yra 1074 kilometrai). Šis ultramaratonas vyksta jau aštuonioliktą kartą, jame dalyvauja bėgikai iš viso pasaulio ir visų žemynų, kuomet bėgimas vyksta beveik visa parą Niujorko parke.

Parašyta 2015-05-01 , kategorijoje "Bėgimai užsienyje"