1st World Company Sport Games

Birželio 1-4 d. Maljorkoje (Ispanija) vyko 1-osios Pasaulio įmonių sporto žaidynės (1st World Company Sport Games).
Žaidynėse dalyvavo per 20 sporto šakų atstovų iš 24 pasaulio šalių. Oficialus žaidynių atidarymas prasidėjo iškilminga dalyvių eisena.
Lietuvos bėgikus atstovavo bėgimo mėgėjų sporto klubas „Stajeris“, kuris yra sporto draugijos „Žalgiris“ narys.

Nepaisant karšto Ispanijos oro, lietuvių bėgikai iškovojo 9 medalius.

Pirmąją varžybų dieną bėgikai iškovojo 1 aukso, 2 sidabro ir 1 bronzos medalius.
Regina Čistiakova (800 m.) – 1-a vieta (pagerintas Lietuvos M50 amžiaus grupės rekordas).
Gubertas Trubila (800 m.)  – 2-a vieta a. gr.
Rolandas Šmergelis (800 m.) – 5-a vieta a. gr.
Virginijus Valevičius (5000 m.) – 2-a vieta a. gr.
Dovydas Stašys (800 m.) – 3-a vieta a. gr.

Antrąją varžybų dieną buvo pasiekti tokie rezultatai.
Regina Čistiakova 1500 m. nuotolyje tapo nugalėtoja. Gubertas Trubila užėmė antrą vietą 1500 m. nuotolyje.

Trečią varžybų dieną 10 km bėgimo plentu rungtyje bėgikai iškovojo dar 3 medalius.
Regina Čistiakova – 1-a vieta amžiaus grupėje.