Naujienos

Savaitgalio startai

Virš 400 bėgikų dalyvavo 15 km bėgime Belchatówe (Lenkija). Marius Diliūnas (46:32) jame užėmė penktą, Kęstutis Jankūnas (48:48) - devintą vietą. Tarp moterų Gytė Norgilienė finišavo septinta (56:56).

Skaityti toliau...

Parašyta 2011-11-20 , kategorijoje "Bėgimai užsienyje"

Nepriklausomybės bėgimas (Bialystok)

Lenkijoje vykusiame XI „Nepriklausomybės bėgime“ sėkmingai startavo Lietuvos sportininkai, iš kurių net penki pateko į pirmą dešimtuką. Greičiausiai iš lietuvių 10 km distanciją įveikė Marius Diliūnas iš Pakruojo. Jis sugaišo 30 minučių 59 sekundes ir nusileido tik nugalėtoju tapusiam baltarusiui Genadijui Verchavodkinui (30:46) bei antrą vietą užėmusiam lenkui Michalui Smalecui (30:53).

Parašyta 2011-11-09 , kategorijoje "Bėgimai užsienyje"

Blaivybės maratonas Lenkijoje

Lenkijoje vyko tradicinis jau 6-asis blaivybės maratonas (VI Radomski Maraton Trzeźwości), kuriame visada gausiai dalyvauja mūsų tautiečiai.

Parašyta 2011-11-07 , kategorijoje "Maratonai"

Niujorko maratonas

Vakar vyko Niujorko maratonas. Kuris yra vienas masiškiausių maratonų pasaulyje, šiais metais bėgimo organizatoriai sulaukė 100 000 paraiškų su norinčiais dalyvauti "ING New York City Marathon". Tiek profesionalus tiek ir mėgėjus bėgikus vilioja 600 000 $ premija. Bėgimą stebėjo 2 milijonai žiūrovų trasos prieigose ir 315-i milijonai televizijos žiūrovų visame pasaulyje. Bėgimo nugalėtojai Geoffrey Mutai 02:05:05 KEN, tarp vyrų ir Firehiwot Dado 02:23:15 ETH, moterų tarpe.

Klaipėdos EKOmaratonas

Vakar vykusiame Klaipėdos 2011 m. rudens EKOmaratone pirmas finišavo braliukas Kaspars Tubelis 2.51'17", 2 v. tautietis Aidas Ardzijauskas 2.56'20", 3 v. Kostas Zenov 2.58'13". Iš įvykio vietos pranešė 6 v. užėmęs Vladas Navagrudskas 3.18'29", o 9 v. užėmė Vytautas Jurkus 3.37'07". Pusės maratono nuotolį per 1.45'47" nubėgusi Teresė Bulkevičiūtė finišavo pirma.

Siguldas Kalnu maratons

Spalio 29 d. Latvijoje vyko Siguldos kalnų maratonas. Jame dalyviai išbandė 11 km, 33 km bei 55 km nuotolius. Trasa driekėsi gražiais Gaujos slėniais, nepakartojama gamta, bei įspūdingais kalnais.

Parašyta 2011-10-30 , kategorijoje "Bėgimai užsienyje"

Frankfurto maratonas

Šiandien vykstančiame Frankfurto maratono nugalėtojui Vilsonui Kipsangui (Kenija) iki pasaulio rekordo pritrūko vos 4 sek. Jo laikas 2.03.42. Moterų tarpe nugalėjo etiopė Mamitu Daska-2.21.59. Frankfurto maratone startavo ir trys bėgikai iš Lietuvos:

Parašyta 2011-10-30 , kategorijoje "Maratonai"

Dresdeno maratonas

Vakar Vokietijoje Dresdene vyko Morgenpost Dresden marathon, kuriame visą distanciją sėkmingai įveikė Simonas Krotkus iš Vilniaus per 3:31:39 (3:31:12), o pusmaratonio distanciją įveikė Ronaldas Kondratas (1:36:45) ir iškovojo pirmą vietą M65 amžiaus grupėje. Sveikiname!

Parašyta 2011-10-24 , kategorijoje "Maratonai"

Kvietimas sudalyvauti Siguldos kalnų maratone 2011!

Kaimynai iš Latvijos maloniai kviečia spalio mėn. 29 d. sudalyvauti ultra ištvermės bėgime Siguldos kalnų maratone. Šio sudėtingo maratono trasa driekiasi vaizdingu Gaujos slėniu. Čia Jums reikės įveikti stačius slėnio šlaitus, miško kelius bei takus, rudens purvą ir galbūt pirmąjį sniegą.

Parašyta 2011-10-24 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"

Informacinis pranešimas dėl bėgimo „IŠĖJUSIEMS ANAPILIN ATMINTI“

Kadangi lapkričio 5-oji diena yra paskelbta darbo diena tradicinis pagarbos bėgimas „IŠĖJUSIEMS ANAPILIN ATMINTI“ perkeliamas į lapkričio 6 dieną (sekmadienį)