Naujienos

Iliustracija

Trakų pusmaratonis - 2017

2017-05-14 beveik 3000 – tiek bėgimo mėgėjų ir profesionalų stojo prie penktą kartą surengto EUROVAISTINĖS Trakų pusmaratonio starto ir čia pradėjo didžiųjų vasaros bėgimų sezoną. Gausus dalyvių būrys saulėtą sekmadienį savo jėgas išmėgino 21,097 km, 10,5 km ir 5 km distancijose, šiaurietiškojo ėjimo varžybose, 1 km komandiniame bei vaikų bėgimuose.
Renginio organizatoriai džiaugėsi, jog šiais metais varžybose dalyvavo renginio istorijoje rekordinis vaikų skaičius. Pasak asociacijos „Sporto renginiai“ vadovo Evaldo Martinkos, penktajame Trakų pusmaratonyje buvo sulaukta bene trečdaliu daugiau jaunųjų sportininkų. „Vienas iš renginio tikslų yra parodyti, kad judėjimas teikia malonumą, gerų emocijų, puoselėja bendruomeniškumą. Pastebime gražią tradiciją, kai į varžybas Trakuose dalyvauti atvykę tėtis ar mama, savo pavyzdžiu užkrečia ir vaikus. Kitais metais į renginį jau registruojasi visa šeima, o nemažai vaikų susidomi bėgimu ar kitu sportu, pradeda lankyti užsiėmimus. Jaučiamės prisidedantys prie aktyvios ir sąmoningos jaunosios kartos ugdymo“, – kalbėjo E. Martinka.

Skaityti toliau...

Parašyta 2017-05-21 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"

Rygos maratonas 2017

27-asis Rygos maratonas tapo gausiausiu maratonu užsienyje pagal lietuvių dalyvių skaičių.
2017-05-14 Rygoje finišo liniją maratono distancijoje kirto net 86 lietuviai (praėjusiais metais Rygos maratoną įveikė 80 lietuvių).
Primenu: prieš tris savaites Lenkijoje vykęs Orlean Warszaw maratonas pritraukė 66 lietuvius-maratoninkus (dabar tai liko trečias pagal lietuvių gausumą maratono rungtis užsienyje).
Sekmadienį Latvijos sostinėje (pagal LBMA maratoninkų bazę) net 35 tautiečiai įveikė savo pirmąjį maratoną.

Parašyta 2017-05-17 , kategorijoje "Bėgimai užsienyje"

Bėgimas „Joniškėlio Karpių dvaro takais“

2017-05-14 Joniškėlyje vyko kasmetinis tradicinis bėgimas „Joniškėlio Karpių dvaro takais“, kuris nors ir nublanksta prieš didžiuosius tuo pačiu metu vykstančius Rygos ir Trakų bėgimus, tačiau išsiskiria savo ramybe ir gamtos grožiu.
Varžybose numatytos įvairios distancijoms: mažiausiems bėgikams - 800 m, vyresniems - 1600 m, o suaugę bėgo parko takeliais ratais, kurio vieno ilgis 1,9 km.

Parašyta 2017-05-15 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"

A.Vietrino taurė 2017

2017-05-13 Kaune vyko XXI-asis "A.Vietrino taurė" 2017 bėgimas.
Tai buvo III-asis LBMA taurių turnyro etapas.
Varžybos vyko Ąžuolyne parke, kuris yra miesto centre. Oras buvo nuostabus: švietė saulė, buvo karšta, tačiau bėgimo trasa driekėsi po ąžuolų ir kitų medžių pavėsiais, todėl dalyviams bėgti buvo smagu.

The Courageous Kids 6K Run & Fun Walk

Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV) viešintis LBMA prezidentas Vidmantas Dobrovolskas sudalyvavo vietinėse varžybose "The Courageous Kids 6K Run & Fun Walk".
Bowling Green mieste (Kentukyje) Vidmantas 6 km distanciją įveikė per 23:44 (3:57 min/1km) ir absoliučioje įskaitoje užėmė 3 vietą.

Parašyta 2017-05-15 , kategorijoje "Bėgimai užsienyje"

3 maratonai per 4 dienas

Šauni trijulė: Saulius Litvinavičius, Arūnas Dubinskas ir Piotr Silkin per 4 dienas nubėgo po 3 maratonus. Ne šiaip sau įveikė, bet Saulius netgi pasidarė asmeninį rezultatą.
04.30 - Krokuvoje (Lenkija):
Litvinavičius Saulius 03:00:03 Jonava Maratonas
Dubinskas Arūnas 03:51:28 Vilnius Šviesos Kariai
Silkin Piotr 03:58:45 Kretinga

Parašyta 2017-05-07 , kategorijoje "Maratonai"

Pasaulio meistrų žaidynės

Aucklande (Naujojoje Zelandijoje) baigėsi pasaulio meistrų žaidynes.
Jose dalyvavo grupė bėgikų iš Lietuvos.
Sėkmingiausiai pasirodė ir sidabro medalį 3000 m su kliūtimis nuotolyje iškovojo Gubertas Trubila. 6000 m krose Gubertas liko 7 vietoje, 1500 m - 9 vietoje.
Kitų dalyvių pasiekimai:
Ekaterina Romanovienė 5000 m - 4 vieta,
Regina Čistiakova 6000 m krose - 4 vieta,
Rolandas Šmergelis 10000 m - 11 vieta, 800 m - 13 vieta, 400 m - 9 vieta,
Kęstutis Abromaitis - 2000 m su kliūtimis - 5 vieta.

Parašyta 2017-05-07 , kategorijoje "Bėgimai užsienyje"

NETEKTIS

Mus laikas pasitinka ir išlydi.
Akimirkos tirpsta – taip buvo, taip bus,
taip radom, taip paliksim…

Su giliu liūdesiu pranešame, kad 2017 m. gegužės 2 d. netekome Vilniaus BMK „Inžinerija“ Prezidento, klubo įkūrėjo, puoselėtojo, aktyvaus nario, nuoširdaus draugo

STASIO ČIRBOS

Netekome žmogaus, tyliai dalijusio savo gerumą ir rūpestį ne tik artimiesiems, bet ir mums, savo kolegoms.
Stasys buvo puikus pavyzdys žmogaus, pasiaukojamai dirbęs visų gerovei.
Praradome šviesulį, tačiau esame dėkingi už Jo toleranciją, inteligenciją, draugiškumą.
Savo prasmingu gyvenimu šviesios atminties Stasys daugeliui iš mūsų paliko dalelę savo širdies šilumos.
Tu visada būsi su mumis, Stasy, nes mes tikim, kad mirtis gyvenimo neatima, tik pakeičia jį…
Nuoširdžiai užjaučiame žmoną Birutę, netekus mylimo vyro, vaikus – netekus rūpestingo Tėvelio, visus artimuosius - netekus artimo nuoširdaus draugo.
Atilsio Jo sielai, stiprybės ir mums, Stasio bendražygiams.

Parašyta 2017-05-03 , kategorijoje "Kitos"

54-as bėgimas „Anykščiai - Puntuko akmuo - Anykščiai“

Tradiciniame, jau 54-ąjį kartą organizuotame „Anykščiai – Puntuko akmuo – Anykščiai“ bėgime pagrindinėje 12,3 km distancijoje nugalėjo vilnietis Dovydas Stašys ir telšietė Austė Janušauskaitė.
Nors gegužės 1-oji nelepino savo pavasariška šiluma, tačiau kiek vėsesnis oras puikiai tiko beveik 300-ams bėgikų, kurie savo jėgas išbandė penkiose skirtingose distancijose.
Dalyvių ir žiūrovų gretose netrūko žinomų atletų. Bėgikus ir ypač savo auklėtinius nuoširdžiai palaikė geležiniu žmogumi tituluojamas Vidmantas Urbonas. Triatlono treneris iš Panevėžio į Anykščius atvyko su gausiu auklėtinių būriu. Žinomas ultratriatlono meistras praėjusį penktadienį balandžio 28-ąją minėjo savo 59-ąjį gimtadienį. „Geriausios dovanos – auklėtinių progresas ir jų pasiekimai“, – šypsojosi triatlono legenda.

Parašyta 2017-05-03 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"

Pirmasis Birštono pusmaratonis

2017-04-30 (sekmadienį) Birštonas tapo Lietuvos sporto sostine. Lietuvos kurorte vyko pirmasis pusmaratonis, kuriame triumfavo favoritai – vyrų varžybas laimėjo Rio olimpinių žaidynių dalyvis Remigijus Kančys. Iš viso Birštone sekmadienį jėgas išbandė daugiau kaip tūkstantis bėgimo entuziastų.
Šio bėgimo ambasadore tapo geriausia Lietuvos maratoninkė Diana Lobačevskė. 36 metų sportininkė ir pati planavo startuoti Birštone, tačiau atletę pristabdė skausmai.

Parašyta 2017-04-30 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"