Naujienos

Iliustracija

Tradicinis bėgimas „Senvagė 2017″

2017-04-08 49-ajame tradiciniame „Senvagės“ bėgime pergales pagrindinėje 10-ies kilometrų distancijoje iškovojo iš sostinės atvykę Remigijus Šnioka („F.O.C.U.S. Running“) ir Loreta Petkevičienė.
R. Šnioka nuotolį įveikė per 34:28 min. Antrą vietą užėmė Jonas Stankevičius iš Kėdainių, trečia vieta atiteko šiauliečiui Justinui Križinauskui (SK „Lukas“).
Moterų įskaitoje nugalėjusi L. Petkevičienė trasoje užtruko 39:40 min., antrą vietą užėmė panevėžietė Renata Butkytė (44:52 min.), trečią vietą iškovojo jauna triatlonininkė 16-metė Unė Narkūnaitė (TSK „Darna, 45:17 min.).

Skaityti toliau...

Parašyta 2017-04-11 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"

XV-asis Vilemų maratonas (2017)

2017-04-09 gausiame maratonų savaitgalyje vyko toks renginys ir Lietuvoje - tradicinis Vilemų maratonas, kuris jau skaičiuoja 15 metus. Šiemet tai vienas gausiausių dalyviais renginys: bent vieną ratą įveikė 51 dalyvis.
Kaip žinome, šiose varžybose yra tik viena distancija - maratonas, tai ne visiems ji paklūsta: todėl bėgikai, atvykę į renginį be tikslo įveikti visą atstumą, rinkosi bėgti kas 1, 2 ar daugiau ratų. Vieno rato ilgis ~ 6 km, tai norint nubėgti maratoną, reikėjo įveikti 7 ratus: tai padaryti pavyko 4 moterims ir 20 vyrų.

Parašyta 2017-04-10 , kategorijoje "Maratonai"

Roterdamo maratonas 2017

2017-04-09 Roterdame (Olandija) 5 lietuvaičiai pasiekė finišą maratono distancijoje:
Karolis Anužis 03:43:13
Svetlana Cerlina 03:48:59
Vladas Navagrudskas 03:51:56
Vaidas Kazlauskas 04:34:47
Evaldas Valciukas 04:50:32

Hanoverio maratonas 2017

2017-04-09 Lietuvos bėgikas Remigijus Kančys Hanoverio maratone 42 km 195 m distanciją įveikė per 2 val. 13 min. 12 sek. ir įvykdė šių metų pasaulio lengvosios atletikos čempionato normatyvą (2:19.00).
R. Kančys – pirmas lietuvis vyras po 12 metų, patekęs į olimpinių žaidynių maratoną.

Lietuvos kolumbai

Vyksta LRT laidų ciklas „Lietuvos kolumbai“.
Paskutinėje laidoje (2017.04.04) buvo kalbama apie Estiją, kurioje pristatomas LBMA rengiamas "Baltijos kelio" bėgimas (laidų autorė E.Mildažytė).
Video tik apie bėgimą galite pažiūrėti adresu:

Parašyta 2017-04-05 , kategorijoje "Kitos"

LBMA tarpklubinės taurės turnyras 2017 (II etapas)

Pirmą kartą Visagine surengtas bėgimas buvo LBMA taurių turnyro II etapas. Kaip ir reikėjo tikėtis "Bėgimo klubo" surengtame bėgime dominavo jų klubiečiai. Su 79-iais bėgikais jie taškais daugiau kaip dvigubai aplenkė antroje vietoje likusius "Kauno maratono klubą". Treti liko Pasvalio "Vėtra".

Kvietimas į renginį "Vilemų maratonas - 2017"

Jau šį sekmadienį (balandžio 9 d.) vienas smagiausių Lietuvoje bėgimo renginių - Vilemų maratonas.
Šiemet vyks jau XV-asis renginys. Per visą gyvavimo laikotarpį maratonas keitė pavadinimą: buvo vadinamas ir "Kleboniškio maratonas", ir "Totilo maratonas", keitė vietą, trasą, bet visada išliko smagus susirinkimas bėgimo mėgėjams praleisti laiką draugiškoje aplinkoje su puikiais prizais, gausiomis vaišėmis ir įvairiomis pramogomis.
Registracija vis dar vyksta internetu: LBMA svetainėje, visi iš anksto užsiregistravę maratono dalyviai gaus vardinius numerius.

Parašyta 2017-04-04 , kategorijoje "Kitos"

Manchester maratonas 2017 - 2:24:28

2017-04-02 Mančesteryje (Didžioji Britanija) vykusiame maratone Andrius Jaksevičius su rezultatu 2:24:28 finišavo trečias tarp 8690 dalyvių įveikusių visą distanciją.
LBMA renkamoje maratončikų bazėje tarp 8908 įrašų jo rezultatas šiuo metu rikiuojasi 36-37 vietoje!!!

Tame pačiame maratone Braziulis Tomas irgi pasiekė puikų rezultatą - 2:54:36.

Parašyta 2017-04-04 , kategorijoje "Maratonai"

2017 M. LIETUVOS BĖGIMO MĖGĖJŲ ASOCIACIJOS TAURĖS TURNYRŲ ĮSKAITINIAI ETAPAI

Po II-ojo įskaitinio LBMA taurių turnyro etapo Visagine suvedus LBMA klubų balsavimų rezultatus, paaiškėjo 2017 metų įskaitinių bėgimų sąrašas.