10-tį įskaitinių bėgimų siūlė klubai. Kadangi šis bėgimas surinko 17 balsų tai ir buvo įtrauktas tarp įskaitinių renginių. Šio bėgimo kitokia specifika (jis yra estafetinis) ir čia nieko nepadarysi. Taškų skaičiavimas yra numatytas tokiai situacijai, finansavimą jis turi gauti (kaip įskaitinis renginys), na, o dėl grupių apdovanojimų tai manau, kad visi gausim po suvenyrą ar atminimo medalį.

Tie reikalavimai amžiaus grupėms ir distancijoms buvo siūlomi atsižvelgiant į dalyvių pageidavimus ir pagrinde skirti kur vykdomi individualūs, o ne komandiniai apdovanojimai.

Manyčiau, kad bėgimas „Medininkai - Vilnius“ yra visai smagus.

Parašyta: 2011-01-14 16:52, Autorius: Vidmantas Dobrovolskas

Pagal bėgimams keliamus reikalavimus, Medininkai-Vilnius jų neatitinka. Formaliai reikėtų arba nurodyti išimčių galimybę, arba keisti reikalavimus. Juk tame bėgime yra tik vienas atstumas, nėra amžiaus grupių (aplamai, nėra individualių rezultatų).

Parašyta: 2011-01-13 14:19, Autorius: Povilas Ramoška

Manau ar nereiketu praplesti etapu skaiciu iki 12os? Apsvarstykit klubo vadovai.Nes tikrai noretusi matyti begima ir rugseji, kaip tik siauliu kraste nieks nevyksta,tad saules musio begimas pats tas.Bei itraukus dar viena Alytu arba Kazlu ruda kokia, marijampole.Tad diapozonas but isplestas kaip ir maksimaliai.Kaip pvz K.Rudoj smagus prasibegimas miskais,kalneliais.

Parašyta: 2011-01-12 15:52, Autorius: Mindaugas Garmus