Aš irgi manau, kad pirma reikia paskelbti rezultatus ir pranešti apdovanojimų vietą ir laiką.

Dabar gavosi, kad iš prizininkų atsiėmė gal trečdalis, o kitiems paėmė kiti arba išvis liko neįteikti.

Parašyta: 2011-01-12 15:44, Autorius: Arūnas Kontrimas

Na Poviliuk nereikia nuliusti.Ne tau vienam strige rezultatai.Bet tai buvo anksciau.

Organizatoriams yra kur spaustis, yra kur tobulet,ypac darant-parenkant apdovanojimo vieta.manau tikslingesne galbut but jonavoj per kulviecio begima,tadu juk visi suguza vienu ar kitu atveju.nes vilniuj apdovanojime praktiskai buvo tik tie kas laimejo , o pasaliniu keletas.

Paziurek per pastaruosius 10 metu kokia realiai buvo si taure,blanki,visiskai slaptai, nieks nieko nzn, susidomejimo nulis praktiskai,Tik apie surinktus km suzinodavai nusipirkus Bernoto begimu kalendoriu, kur gale buvo isspausdinti nominantai. kontroles mazai,paziurejus tik pastaraisiais metais viskas daugiau maziau patapo aisku,oficialiai pateikta,tik pagrinde Vidmanto deka viskas igauna pagreiti,viskas kas susije net ir su pacia LBMA isplatinama,isviesinama.Pripazinkim ko anksciau tikrai NEBUVO.Tad dar truputi informatyvumo,dalyviu aktyvumo ir viskas bus ok. Daugiau kiekvienas klubas viduj saviskius turi paagituoti siuo klausimu dalyvauti taureje.Juk smagu kai klube yra aktyvuoliu.

Parašyta: 2011-01-12 15:39, Autorius: Mindaugas Garmus

Vis tik, galima buvo paskelbti iš anksto apie vyksiančius apdovanojimus. Kadangi dabar gydausi traumą, tai bėgime nedalyvavau. Bet atsiimti bėgimo taurės apdovanojimą būčiau atvykęs, kad ir šlubuodamas. Kažkaip vis kreivai gaunasi: vienais metais mano rezultatai iš viso prapuolė (nors būčiau amžiaus grupėje buvęs pirmas), tai nėra jokios informacijos, kada vyks apdovanojimai. Taip kad organizatoriams yra kur tobulėti.

Parašyta: 2011-01-12 14:09, Autorius: Povilas Ramoška