Pirmąkart teko sudalyvaut 5 - ojoje Radom'o maratono šventėje, kuri paliko puikaus bėgimo renginio, skirto tikriems bėgimo mėgėjams, įspūdį. Tai buvo ir mano pirmasis bėgimas užsienyje.

Pernąkt gausiai snigus, vaizdingoje vietoje, aplink nedidelį ežerą esanti trasa buvo padengta stora sniego danga. Išaušus rytui trasa jau buvo švariai nuvalyta, o vėliau bėgikams nusišypsojo ir saulė. Bendras vietovės vaizdas labai priminė šiųmečio bėgimo aplink Želvos ežerą panoramą (balta, balta kur dairais...) Temperatūra buvo taip pat panaši - apie -8.

Maratoną sudarė 14 ratų po 3,014 km., pusmaratonį - 7 ratai, o mini maratoną - vienas ratas. Startas - bendras. Bėgimo aplinka pakankamai dinamiška, todėl 1/2 maratono bėgti ratais man neprailgo, o finišavus pasijutau ir "žvaigždės kailyje" - užkabino medalį, filmavo, fotografavo ir net interviu ėmė :-))) Baigę savo distancijas, visi norintieji užkandžiavo karštomis dešrelėmis, kava, arbata, naudojosi merginų masažo paslaugomis, vėliau - dušas bei pietūs valgykloje. Netrukome popiet sulaukti ir apdovanojimų, kurių metu (kaip beje ir visos šventės) jutome organizatorių svetingumą. Pirmiausia buvo apdovanoti bei pagerbti absoliučiai visi bėgikai-lietuviai, o visa kita jau po to ;)

Organizaciniai bėgimo aspektai, tokio jauno maratono, manau, buvo išpildyti l.gerai, juntama orientacija į dalyvius, lankstumas ir pan. Žinoma, tobulėjimui ribų nėra, tačiau šį bėgimą prisiminsiu kaip geros praktikos pavyzdį!!!

Parašyta: 2010-12-06 16:17, Autorius: Saulius Čalkevičius

Ne viena karta luzinejo kompiuteris,tablo su laiku nuo salcio, tad rezultatai kolkas tikslinami .Fiksavo ir su cipais ir rankiniu budu apsidrausdami, tad keliu dienu tarpe pamatysim tikslius skaicius.Tik siek tiek keista kai internete uzsiregistravusiu buta virs 350 dalyviu sumoj, o bego tik virs 200.Tad isvada tik dalis pabijojo salciu, o kiti neatsikase kiemu davaziuoti iki Radomo.nes sniegelio nemazai;)))

Parašyta: 2010-12-05 22:53, Autorius: Mindaugas Garmus