Pirmajame „Žvėrinčiaus“ bėgime kauniečių desantas

Iliustracija

2010-08-29 (sekmadieni) vaizdingame Birštono Žvėrinčiaus miško parke įvyko pirmasis „Žvėrinčiaus“ 10 km bėgimas, kurį rengė Lietuvoje gerai žinoma bėgikų šeima: Mindaugas ir Modesta Kaminskai. Nors meteorologai žadėjo gausų lietų, oro salygos buvo puikios.

Dėl kelias dienas pliaupusio lietaus, neasfaltuoti miško keliukai buvo pažliugę ir sunkiai prabėgami, todėl oraganizatoriai pakoregavo planuotą trasą. Įveikus 5 km asfaltuotu dviračių taku nebereikėjo sukti į pelkėtus miško keliukus, o teko apsisukus grįžti tuo pačiu 5 km dviračių taku.

Tačiau šventiškos bėgimo dvasios tai nenumalšino ir visi buvo dėkingi organizatoriams už puikų renginį. Be medalio ir prizų neliko nei vieno renginio dalyvio. O patys greičiausieji prisimins savo pergalę ragaudami laimėtą šviežutėlį medų.

Pirmąją vietą apsoliučioje įskaitoje iškovojo, po 6 km lyderius prisivijęs ir po 8km atitrūkęs Tomas Venckūnas iš Kauno (33:46).

Antruoju liko Tadas Ignatavičius iš Kauno (33:57).

Trečiuoju finišavo iki 6 km pirmavęs Tadas Kavaliauskas iš Žiežmarių (34:19).

Tarp moterų nugalėjo vienintelė bėgimo dalyvė- Aušra Kavaliauskienė iš Žiežmarių (47:47), tarp visų dalyvių užėmusi garbingą 25 vietą.

Iš 28 finišavusių dalyvių, net 17 buvo svečių iš Kauno.

Foto iš renginio .

Bėgimo rezultatai .

Susietos varžybos: „Žvėrinčiaus“ bėgimas
Parašyta 2010-08-29 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"