LBMA tarpklubinės taurės turnyro rezultatai po IV etapo

Kaip jau ankščiau pranešta, Palangoje festivalio "Sportas visiems" metu vyko mūsų asociacijos rengiamas bėgimas, kuris LBMA tarpklubinės taurės turnyre įvardijamas kaip IV etapas.
Varžybose dalyvavo 14 asociacijai priklausančių klubų. Tai nėra aukštas rezultatas, kadangi tuo pačiu metu vyko daug varžybų visoje Lietuvoje. Visiems klubams netikėtai po tašką pridėjo Šiaulių raj. klubo "Lukas" vienintelis atstovas dalyvavęs renginyje. Vienas iš taurės turnyro lyderių klubų "Lukas" dalyvavo jų rajono mieste - Šiauliuose - surengtoje "Olimpinėje dienoje".
Skelbiame eilinio etapo preliminarius rezultatus (preliminarūs todėl, kad klubai vėluoja pateikti šeimas, po kurių įvyksta pasikeitimai taškų skaičiavime).

Šį IV etapą Palangoje laimėjo Kauno maratono klubas nedidele persvara aplenkęs Vilniaus bėgimo klubą "Inžineriją", nepaisant, kad varžybose dalyvavo 33 dalyviai iš Kauno maratono klubo ir net 64 iš klubo "Inžinerija". Jonavos BK "Maratonas" nors laimėjo antrą vietą pagal dalyvavusių narių skaičių, tačiau etape liko trečioje vietoje.
Ketvirtoje vietoje liko Pasvalio "Vėtra", o penktoje - Kauno BMK. Pastarajam klubui - daugkartiniam LBMA taurės turnyro laimėtojui - daugiau taškų sutrukdė laimėti, kad dauguma šias LBMA varžybas rengusių bėgikų buvo būtent iš šio klubo.
Bendrai po šio etapo taurės turnyre lyderiu išlieka Kauno maratono klubas šiemet per 4 etapus 2 kartus buvo nugalėtojas ir 2 kartus užėmė antrą vietą. Antroje vietoje šiuo metu esantis Jonavos bėgimo klubas "Maratonas" atsilieka 10 taškų nuo lyderių, vis dar trečią vietą išsaugo Kauno bėgimo mėgėjų klubas, nuo jonaviečių atsiliekantis vienu tašku (primename, šiame turnyre nedalyvavo stiprus klubas "Lukas").
Primename, kad galutinėje skaičiuotėje skaičiuojami 8 etapų geriausi rezultatai (viso šiemet 12 etapų).

Bendrą turnyrinę klubų rikiuotę po IV etapo rasite priede.

O IV etapo bendrus rezultatus ir skaičiuotę byloje.