Tradicinis 90-asis Naujametinis bėgimas San Paule

Tradicinis 90-asis Naujametis bėgimas daugiausiai žmonių Brazilijoje turinčio San Paulo miesto gatvėmis 2014-12-31 baigėsi dvigubu Etiopijos atletų triumfu - nugalėtojais tapo Dawitas Admasu ir Ymer Wude Ayalew, kurie nutraukė pastaruosius dvejus metus trukusį Kenijos stajerių dominavimą.

D. Admasu 15 km nuotolį įveikė per 45 min. 4 sek. ir 1 sekunde finiše aplenkė pastarųjų dvejų metų šio bėgimo nugalėtoją Stanley Koechą iš Kenijos.
9 sekundes nuo etiopo atsilikęs trečias finišavo Tanzanijos bėgikas Fabiano Naasi.
Moterų bėgimą po šešerių metų pertraukos antrąsyk laimėjusi Y.W.Ayalew sugaišo 50 min. 43 sek. ir, trimis sekundėmis aplenkusi antrus metus iš eilės antroje vietoje likusią tėvynainę Netsanet Gudetą Kebedę, nutraukė penkerius metus trukusią Kenijos sportininkių hegemoniją.
Tik trečia finišo liniją kirtusi Kenijos atletė Priscah Jeptoo, kuri šį bėgimą laimėjo 2011-aisiais, nugalėtojai šįsyk pralaimėjo 46 sekundes.