Tarptautinis „Draugystės“ maratonas Druskininkai - Gardinas

Iliustracija

Draugystės maratonas – tai draugų susitikimas!
Kaip laivą pavadinsi, taip jis ir plauks. Tai senovės išmintis  ir žinoma tiesa. Mūsų maratonas turi stebuklingą pavadinimą, kuriame sutelpa  daug pozityvo.
Draugystė – tai nesavanaudiški santykiai tarp žmonių. Jie paremti nuoširdumu, bendrais  interesais ir pomėgiais. Privalomi  požymiai draugystei yra bendruomeniškumas, pasitikėjimas ir kantrybė.
Būtent, šiomis savybėmis ir pasižymi tie, kurie liepos 28 d. rado  noro ir sveikatos atvykti į startą,    ir ne tik startuoti, bet ir baigti distanciją.
Starto vietoje užsiregistravusiųjų 102 dalyviai. Finišavusiųjų – 86 dalyviai. Įvertinant tai, kad šis  maratonas tik trečias iš eilės dalyvių skaičiumi augantis ir turintis  perspektyvą.

Palankus požiūris Baltarusijos sporto ir turizmo  ministerijos bei Lietuvos sporto departamento, abiejų valstybių nacionalinių  olimpinių komitetų, pasienio ir muitinių tarnybų bendradarbiavimas, abiejų  šalių lengvosios atletikos federacijų, Gardino srities viršininko  administracijos, Gardino miesto vykdomojo komiteto  ir Druskininkų miesto savivaldybės šis  projektas įgauna naują atspalvį.
Liepos 28 dieną vyko tikra tarptautinė bėgimo šventė. Starto  vietoje septynių valstybių atletai, įvairių profesijų, įvairaus amžiaus ir  įvairių tikėjimų. Mūsų maratonas visus šiuos žmones apjungė ir atidarė abiejų  kaimyninių valstybių sienas.
Abejingais neliko netgi tie, kurie visiškai atsitiktinai  tapo šio bėgimo liudininkais. Tai vietovių, per kurių teritoriją driekėsi  maratono trasa, gyventojai, krovininių bei lengvųjų automobilių vairuotojai  pasienyje.  Pas kiekvieną atsirado geras  žodis bėgančio dalyvio adresu.

Nuoširdus ir šiltas susitikimas Lietuvos žemėje nepaliko  abejingų. Manau, kad daugelis iš jų pasirašytų po žodžiais -  „Draugystės maratonas – tai draugų susitikimas“

Ačiū ir lauksime Jūsų dalyviais IV tarptautiniame draugystės  maratone!

Organizatoriai

Prisegti priedai:
Parašyta 2013-08-02 , kategorijoje "Maratonai"