Lietuvių startai svetur

Birželio 2 d. Lenkijoje, Korycin - Janów vykusiame „Pieno pusmaratonyje“ (lietuvių vadinamam „Karvės“ bėgime) sėkmingai startavo:

4 v. Modesta Kaminskienė - 1:32:04;

11 v. Vidas Totilas 1:20:22 - 2 v. am. gr.;

Gediminas Kinderis 1:43:10;

Dainius Balčiūnas 1:55:17.

Rezultatai.

Birželio 2 d.  Zakopanėje vyko 25 km kalnų bėgimas „VI Wysokogórski Bieg im. dh Franciszka Marduły, II Wysokogórskich Skyrunning“, kuriame 22 vietą iškovojo Gediminas Grinius. Jis kalnuotą distanciją įveikė per 2:47:18.

Rezultatai.

G.Griniaus psl.

Birželio 8d. Europos 10 000 m bėgimo taurės varžybose Bulgarijoje Diana Lobačevskė 0,45 sekundės pagerino asmeninį rekordą ir užėmė penktąją vietą - 33 minutės 22 sekundės. Tai aukščiausia Lietuvos bėgikių šiose varžybose per visą laiką užimta vieta - 2008 metais Živilė Balčiūnaitė buvo penkiolikta.
Bėgikė D.Lobačevskė Senojo žemyno taurės taurės varžybose dalyvavo trečią kartą: 2011 metais Osle ji buvo 20-a, pernai Bilbao - 22-a.
Kita Lietuvos atstovė Remalda Kergytė liko dvidešimt pirma - 36 min. 52,64 sek.
Bėgimo nugalėtoja tapo vokietė Sabrina Mockenhaupt (32:13,64).

Rezultatai.

Birželio 8 d. Danijoje, Værløse'j maratoną prabėgo Mindaugas Garmus per 3 val. 11 min. 52 sek.

Rezultatai.

Birželio 8 d. Lenkijoje vykusiame bėgime SZCZECIN – KOŁOBRZEG 147 km nuotolį sėkmingai įveikė Borisas Iljinas. Jis trasoje sugaišo 22 val 52 min. 48 sek. ir užėmė 28 vietą.

Rezultatai.

Birželio 9 d. Næstved'e (Danija) Mindaugas Garmus  įveikė dar vieną maratoną (3:39:54).

Rezultatai.

Birželio 15 d. Lenkijoje, Galkow'e Maraton Mazury sėkmingai maratono distancijoje finišavo Gediminas Kinderis 4:16:44 (4:16:33) bei Mindaugas Garmus 3:32:14 (3:32:08).