Vilemų maratonas - XI

Iliustracija

2013-04-14 Vilemų km. (Kauno raj.) vyko tradicinis Vilemų maratonas, rengiamas žinomo visoje Lietuvoje bėgiko Vido Totilo. Nors pavasaris šiemet labai vėluoja, nepaisant visų negandų, buvo pasiektas naujas trasos rekordas. Tomas Venckūnas (Kauno BMK) bėgdamas per balas, sniegą ir purvynus, visą maratono distanciją įveikė per 02:32:32.

Iš viso į maratono startą stojo 8 komandos ir 32 individualūs bėgikai, iš kurių sėkmingai visą atstumą įveikė visos 8 komandos ir 20 individualių bėgikų. Net 9 pasiekti rezultatai buvo greitesni nei 3 val.

Tarp moterų vienintelė visą maratoną įveikė Sada Bukšnienė (Kauno BMK): 03:35:16.