Debno, Roterdamo, Milano, Paryžiaus maratonai

Balandžio 10 dieną vykusiame Debno (Lenkija) maratone dalyvavo vienintelis lietuvis Kęstutis Jankūnas, kuris distanciją įveikė per 2:25:40 (1:10:38 / 1:15:02) ir užėmė aukštą 5-ą vietą..

Laimėjo visą distanciją pirmavęs Babaryka Ivan (UKR) 2:22:28.

Tarp moterų greičiausia idealiai stabilų tempą parodžiusi Butakova Maria (BLR) 2:44:53.

Maratoną įveikė 806 dalyviai.

Taip pat Šiandien vyko Roterdamo maratonas Olandijoje, kuriame dalyvavo ir Darius Sadeckas. Prabėgęs gan stabiliu tempu tarp 7328 dalyvių užėmė 40-ą vietą. Jo laikas 2:27:55 (1:13:40 / 1:14:15).

Šiemet nugalėtojai tiek vyrų, tiek moterų tarpe kas vis dėlto greitesnis išsiaiškino tik paskutiniame kilometre (pernai šiame maratone nugalėtoją išaiškinti prireikė net fotofinišo)

Nugalėjo Wilson Chebet 2:05:27, moterų tarpe - Philes Ongori 2:24:20.

Milano maratone dalyvavo vienintelė lietuvė Inga Grubinskaitė, kuri su 3405 dalyviais sėkmingai kirto finišo liniją. Jos laikas 4:26:48 (4:25:39)

Masiškiausias startas šiandien vyko Paryžiuje. Kasmetinis Paryžiaus maratonas sutraukia begales bėgimo entuziastų.Šįkart oras pasitaikė nuo pat ryto fantastiškai nepakartojamas. Nauolat šildė saulutė. Šiemet finišą pasiekė virš 31 tūkstančio dalyvių, tarp kurių būta ir mūsų tautiečių. Tai: