Kaune finišavo KABL'e turnyras

2010-12-18 įvyko "Kauno Kalėdinis bėgimas - 2010". Gausus būrys bėgimo mėgėjų nepabūgo sniego pusnių ir prognozuojamos pūgos ir susirinko į kasmetinę bėgimo šventę Kauno Panemunės šile.

Dalyviams pasirinktinai teko įveikti vieną arba du ratus pripustytais šilo dviračių takais.

Pūga įsismarkavo jau bėgimo metu, todėl ilgiau užtrukę ilgesnės distancijos bėgikai finišavo labiau primindami ne sportininkus, o senius besmegenius. Ledukais ir sniegu apkibę rūbai, antakiai ir blakstienos, o kam ir ūselius su barzda, neigiamų emocijų nesukėlė.

Po finšo visų laukė karšta arbata, apdovanojimai, pirtis ir baseinas.

11,6 km distancijoje antrus metus iš eilės nugalėjo Aurimas Skinulis iš Kėdainių.

Tarp moterų nepralenkiama buvo Sada Bukšnienė.

5,8 km distancijoje taip pat antrus metus iš eilės nugalėjo Andrius Zonys.

Rezultatai.

Foto iš bėgimo.

Tai buvo paskutinis-finalinis KABL'e turnyro etapas, žadėjęs daug atkaklios kovos, nes tik viena iš prizinių vietų dar iki jo tebuvo aiški, tačiau galutinėje įskaitoje permainų neįvyko, kadangi vyrai kovoję dėl pirmųjų vietų subėgo analogiška tvarka, kaip ir turnyrinėje lentelėje:

Pirmu KABL'e turnyre liko Tadas Ignatavičius iš Kauno.

Antruoju Antanas Žukauskas iš Jonavos.

Trečiuoju Vidas Totilas iš Vilemų.

Tarp moterų situacija buvo daug įtemptesnė, nes net 5 bėgikės pretendavo į aukščiausius apdovanojimus, tačiau bėgo tik dėl pirmųjų dviejų kovojusios.

Pirmąja liko nors bėgimo ir nelaimėjusi, tačiau persvarą išsaugojusi Modesta Kaminskienė iš Prienų.

Antrąja - šio bėgimo nugalėtoja Sada Bukšnienė.

Trečioji pozicija liko nepakitusi nebėgus likusioms pretendentėms ir atiteko Gražinai Goštautaitei iš Jonavos.