Finišuoja BĖGIMO TAURĖ - 2010

Iliustracija

Primename, kad kartu su besibaigenčiais 2010-siais, į pabaigą artėja ir kasmetinis individualaus bėgimo konkursas "Bėgimo taurė - 2010".

Konkursas vyksta ištisus metus nuo 2010 sausio 01 d. iki 2010 gruodžio 31 d. Konkurso įskaitai km galima rinkti visuose oficialiuose kalendoriniuose bėgimo renginiuose mūsų šalyje ir užsienyje.

Nugalėtojais ir prizininkai bus nustatomi kiekvienose amžiaus grupėje pagal didžiausią nubėgtų km sumą visų 2010 m. bėgyje.

Kiekvienos amžiaus grupės nugalėtojai moterų ir vyrų tarpe bus apdovanoti Lietuvos BMA taurėmis ir medaliais. Antrųjų ir trečiųjų vietų laimėtojams bus įteikti sidabro ir bronzos medaliai.

Užpildytas dalyvio anketas galite siųsti jau ir dabar (avansu įrašę likusius šių metų bėgimus, žinoma jei tikrai žadate dalyvauti). Užpildytas anketas galite siųsti elektroniniu paštu: Vidmantas@lbma.lt

Įdomumo dėliai galite susipažinti su 2009 metų dalyvių statistika.

Net jei manote, kad nepretenduojate į nugalėtojus, kviečiame nepabijoti sudalyvauti, nes aktyvumas nėra didelis, todėl paprastai laimi arba daug nubėgę, arba nepatingėją sudalyvauti. O be to prisidėsite prie statistikos, nes pakankamai įdomu pamatyti kiek kuris Lietuvos bėgimo mėgėjas įveikia varžybinių kilometrų per metus ir kokioje pozicijoje esate kiekvienas iš Jūsų.

Parašyta 2010-11-28 , kategorijoje "Kitos"