LBMA tarpklubinė taurė 2023 (po 12 ir 13 etapo)

Iliustracija

Kaip paskutinį rugpjūčio savaitgalį buvo 2 LBMA taurių turnyro etapai, tai rugsėjį baigėme su trimis etapais.
Rugsėjo 23 dieną vyko tradicinis festivalis Palangoje "Sportas visiems", o sekančią dieną IV-asis Utenos hipodromo maratonas. Paskutinę rugsėjo mėnesio dieną vyko Nidos pusmaratonis, kuris jau daug metų patenka į LBMA taurių turnyrą. Apie Nidos rezultatus pakalbėsime vėliau, o dabar apžvelgsime Palangos ir Utenos etapus.
Abiejuose etapuose dalyvavo po 13 LBMA klubų, kurie iškovojo įskaitinius taškus.

Palangoje toliau pergalingai žygiavo Kauno BMK iškovojęs 13 taškų ir įskaitinių taškų kraitį padidinęs dar 6 taškais (anuliavosi 7 taškai iš senesnio etapo), antri Pasvalio "Vėtra" - visada aktyviai dalyvaujanti Palangos etape, treti Bėgimo klubas - stabiliai žygiuojantis prizininkų tarpe.
Labai įnirtinga kova buvo Utenoje dėl pirmos vietos. 2 klubai: Utena Runners ir Vėtra surinko atitinkamai 9491 ir 9483 taškus, kur skirtumas reiškia vieną žingsnį bėgimo takelyje maratono distancijoje. Trečią vietą iškovojęs "Maratomanijos" klubas atsiliko beveik 3 tūkst. taškų bei iškovojęs 11 taškų turnyrinėje lentelėje.

Bendroje įskaitoje lyderiai nesikeitė. Ir toliau pirmauja Kauno BMK su 138 taškais, toliau Vėtra - 131 taškas, treti - bėgimo klubas su 117 taškų. Toliau rikiuojasi "Lukas", "Kaišiadorys bėga" ir "Dzūkija".

Visi turnyro rezultatai: https://www.lbma.lt/index.php?rezultatai

Sekantis etapas Jonavoje, o Nidos etapo rezultatus paskelbsime po savaitės, kai bus pateikos dalyvavusių klubų šeimos.

Parašyta 2023-10-02 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"