12-asis Jonavos Velykinis bėgimas „APLINK TVENKINIUS“

Iliustracija

2023 m. balandžio 10 dieną vyko tradicinis, jau 12-asis Velykinis bėgimas - Maratonas aplink tvenkinius Jonavoje, kurį rengia sporto klubas "Einius".
Tai vienas iš keleto lietuviškų bėgimų, kuris vyksta jau daugiau kaip 10 metų paeiliui.
Šiemet tai buvo ir antrasis LBMA taurių turnyro etapas, kuriame rungėsi 15 LBMA klubų.
Varžybų startas ir finišas buvo Joninių slėnyje. Į bėgimą susirinko arti 200 Lietuvos bėgimo mėgėjų. Bėgimas vyko asfaltuotais dviračių takeliais aplink Jonavos tvenkinius, kur per 1 ratą susidaro daugiau kaip 50 metrų sukilimo. Buvo penkios distancijos: 0.5 km, 1.9 km, 4.2 km, 8.4 km ir maratonas.

Skaičiuojant pagal naująją taškų sistemą šiame bėgime daugiausia taškų pelnė ilgiausios distancijos bėgikai, kuri net 5 kartus ilgesnė už sekančios distancijos ilgį (8.4 km). Atitinkamai tokiu koeficientu ir pasiskirstė taškai.

Negalutiniais duomenimis daugiausia taškų pelnė Pasvalio "Vėtra", bet tai jiems padėjo 22 bėgikai, kai tuo tarpu "Maratomanija" su 5 dalyviais rikiuojasi antroje vietoje. "Maratomanijos" visi dalyviai bėgo maratoną, o 2 nariai buvo kaip šeima, tai jų taškai pasidvigubino.

Renginio organizatoriai sporto klubas "Einius" delegavo net 43 dalyvius (ir net 7 šeimas, kurių taškai dvigubinosi), tačiau rikiuojasi tik trečioje vietoje.
Dar laukiame pranešimų apie šeimos narius visą šią savaitę, kad paskelbti galutinius rezultatus.

O apie esamą situaciją galima matyti LBMA turnyrinėje lentelėje.

Apie varžybas rašo sportas24.lt: https://sportas24.lt

Nuotraukų galima rasti renginio Facebook puslapyje: https://www.facebook.com

O detalūs rezultatai EXCEL formatu LBMA svetainėje.

Parašyta 2023-04-13 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"