Naktinė bėgimo šventė Kaišiadoryse

Iliustracija

Liepos 6 – ąją kaišiadoriečius ir miesto svečius džiugiai ir sportiškai paminėti Karaliaus Mindaugo karūnavimo ir Valstybės dieną subūrė Naktinė bėgimo šventė. Jau šeštus metus skaičiuojantis ir tradicija tapęs renginys vyko Teofiliaus Matulionio aikštėje bei sukvietė rekordinį dalyvių skaičių – 398.
Prieš pagrindinį bėgimą Prezidento A. M. Brazausko parke vykę 400 m vaikų bėgimai pasižymėjo geromis emocijomis ir įvairaus amžiaus dalyviais – patys jauniausieji bėgimo trasą įveikė kartu su tėveliais, o vyresniųjų bėgimuose vyko atkakli kova iki paskutiniųjų distancijos metrų.
21 val. gausiai susirinkusieji aikštėje kartu su lietuviais visame pasaulyje vieningai sugiedojo Tautišką giesmę, o po keleto minučių bėgikai jau rikiavosi prie starto linijos pagrindiniam – 6 km distancijos – bėgimui. Pasveikinęs bėgimo mylėtojus su Valstybės diena, prie starto linijos stojo ir vėliau sėkmingai šią distanciją įveikė Kaišiadorių rajono savivaldybės meras Vytenis Tomkus.

Į Naktinę bėgimo šventę šiemet, kaip ir kasmet, atvyko puikiai nusiteikusių bėgikų ne tik iš mūsų rajono, bet ir iš visos Lietuvos – Alytaus, Elektrėnų, Jonavos, Joniškio, Kauno, Klaipėdos, Marijampolės, Palangos, Panevėžio, Pasvalio, Šiaulių, Trakų, Vievio, Vilkaviškio, Vilniaus ir kitų Lietuvos miestų ir miestelių. Bėgimo trasa driekėsi Katedros ir Gedimino gatvėmis.

Greičiausi šiemet buvo Viktorija Varnagirytė iš Vilkaviškio ir vilnietis Lukas Budavičius. Viktorijai tai buvo 4-oji pergalė iš eilės, o Lukas greičiausias buvo antrąkart (pirmąją savo pergalę iškovojo pernai). Jiems Kaišiadorių rajono savivaldybės meras Vytenis Tomkus ir Kaišiadorių rajono švietimo ir sporto paslaugų centro direktorius Dainius Tamulevičius įteikė Lietuvos valstybės istorinės (Vyčio) vėliavas ir nugalėtojų taures. Visų amžiaus grupių nugalėtojai buvo apdovanoti Lietuvos valstybės ir Lietuvos valstybės istorinėmis (Vyčio) vėliavomis, prizininkai – medaliais, o visi bėgimo dalyviai – atminimo medaliais.

Vaikų bėgimų nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti UAB „Gudobelė“ ir Coffee Car prizais, o 6 km distancijos nugalėtojai ir prizininkai gavo puikaus skonio Sūrinės „Ostvalds fabrica“ sūrius.

Palankus oras, šventės metu koncertavusios grupės BIX atliekamos dainos, gausus būrys dalyvių ir žiūrovų, sėkmingas bėgikų finišas kūrė pakilią nuotaiką.

Dėkojame šios bėgimo šventės partneriams: Kaišiadorių rajono savivaldybei, Kaišiadorių kultūros centrui, Kaišiadorių miesto seniūnijai, Kaišiadorių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biurui, Kaišiadorių turizmo ir verslo informacijos centrui, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kaišiadorių rajono policijos komisariatui, Asociacijai „Kaišiadorių sportas“, Lietuvos bėgimo mėgėjų asociacijai, VšĮ „Voluntarius“, Sūrinei „Ostvalds fabrica“, UAB „Gudobelė“, Coffee Car, UAB „7 verslai“.

Daugiau šventės akimirkų bei naujausią informaciją apie kitus artėjančius sporto renginius galite rasti Kaišiadorių r. ŠSPC Sportinio ugdymo skyriaus Facebook paskyroje (Kaišiadorių ŠSPC – Sportas).

Iki susitikimo kitais metais bėgimo šventėje!

6 km bėgimo rezultataiČia

Visi rezultataiČia

Vaikų bėgimų nuotraukos – Čia

6 km bėgimo nuotraukos – Čia

Astos Sabonytės ir Sauliaus Jankausko nuotr.

Kaišiadorių rajono švietimo ir sporto paslaugų centro informacija

 
 
Parašyta 2022-07-13 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"