Kauno rajono bėgimas 2021

2021 m. birželio 12 d. (šeštadienį) Zapyškyje pirmą kartą surengtas „Kauno rajono bėgimas 2021“. Puikioje vietoje prie senosios Šv. Jono Krikštytojo bažnyčios į kruopščiai organizuotas varžybas susirinko apie keturi šimtai bėgikų, kurie išbandė jėgas pasirinkto ilgio trasose: nuo Zapyškio bažnyčios iki Kačerginės miestelio buvo parengtos 5 km ir 10 km bėgimo distancijos mėgėjams ir profesionalams. Vaikams ir jaunimui skirtos 500 m ir 1,5 km trasos aplink bažnyčią.

„Jau keletą metų brandinome mintį surengti bėgimą įvairių amžiaus grupių bėgikams ir pagaliau ši svajonė išsipildė,“ – kalbėjo Kauno rajono savivaldybės vicemeras Paulius Visockas.
Praėjusiais (2020) metais gegužės 25 – birželio 8 dienomis vykęs virtualus 5 km bėgimas „Kačerginė 2020“ pritraukė nemažą būrį bėgimo entuziastų, kurie individualiai įveiktą nuotolį užfiksavo išmaniųjų programėlių pagalba.
Šių metų Kauno rajono savivaldybės Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus organizuotame renginyje dalyvavo bėgikai iš didžiųjų šalies miestų (Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Marijampolės, Alytaus ir kt.), rajonų, taip pat dalyviai iš užsienio – Vokietijos, Italijos, Kazachstano, Ukrainos.
5 ir 10 km bėgimų nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti rėmėjo „Hummel“ prizais ir unikaliais medaliais, 500 m ir 1,5 km bėgimų nugalėtojai ir prizininkai – unikaliais medaliais, o visiems dalyviams, per kontrolinį laiką pasiekusiems finišą, įteikti unikalūs atminimo medaliai.
Profesionalus bėgikas, įvairių maratonų prizininkas Aurimas Skinulis prieš kiekvieną startą sportininkams pravedė mankštą.

3. Renata Macijauskienė - Panevėžys - Lukas - 22:09.6

Pagal amžiaus grupes 5 km bėgime 1-39 metų moterų grupėje pirmoji finišą pasiekė Austė Janušauskaitė, II-ąją vietą užėmė Indrė Labutė, III-iąją – Monika Jovaišaitė.
40-49 metų grupėje I-ąją vietą iškovojo Janina Paliulienė, II-ąją – Sigita Lodaitė, III-iąją – Jūratė Draudvilienė.
50-59 metų grupės I-os vietos laimėtoja - Renata Macijauskienė, II-os – Audronė Borusienė, III-ios – Giedrė Šamanskienė.
5 km bėgime 1-39 metų vyrų grupėje I-ą vietą užėmė Paulius Bieliūnas, II-ą – Dainius Liutkus, III-ią – Donatas Košiuba.
40-49 metų grupėje I-oji vieta atiteko Pauliui Stankevičiui, II-oji – Giedriui Šlekiui, III-ioji – Valdui Petkevičiui.
50-59 metų grupėje I-ąją vietą užėmė Igor Černikov, II-ąją – Romutis Ančlauskas.
60 metų ir vyresnių grupėje I-a vieta džiaugėsi Algimantas Krokas, II-a – Vitalijus Rimša, III-ia – Gediminas Kabišaitis.

3 Aurelija Kisieliūtė - Kaunas - Kauno BMK - 43:22:00

Pagal amžiaus grupes 10 km bėgimo trasoje 1-39 metų moterų grupėje I-ąją vietą užėmė Vilmantė Stašauskaitė, II-ąją – Aurelija Kisieliūtė, III-iąją – Ugnė Liegutė.
40-49 metų grupėje I-oji vieta atiteko Daliai Lukošienei, II-oji – Rimai Stankevičei, III-ioji – Linai Buinauskienei.
50-59 metų grupėje pirmoji trasą įveikė Sada Bukšnienė, II-ą vietą pelnė Ida Dobrovolskienė, III-ią – Rasuolė Drazdauskienė.
60 metų ir vyresnių grupėje nugalėtoja tapo Danutė Balčiūnienė.
10 km bėgime 1-39 metų vyrų grupėje greičiausiai trasą įveikė Aurimas Skinulis, II-ąją vietą užėmė – Linas Mikalainis, III-iąją Jonas Zakaitis.
40-49 metų grupėje I-ąją vietą užėmė Tomas Venckūnas, II-ąją – Linas Selianikas, III-iąją – Egidijus Laskovas.
50-59 metų grupėje I-a vieta atiteko Petrui Pranckūnui, II-a vieta – Rolandui Siliui, III-ia – Vidui Totilui.
60 metų ir vyresnių grupėje pirmos vietos medalis atiteko Alvydui Zenkevičiui, II-os – Albinui Markevičiui, III-ios – Medardui Džioveniui.

1,5 km bėgime 1-15 metų merginų grupėje I-ąją vietą užėmė Greta Urbonavičiūtė, II-ąją – Nikita Liatukaitė, III-iąją – Emanuelė Balsytė. 16-17 metų grupės nugalėtoja – Kotryna Visockaitė.
1,5 km bėgime 1-15 metų vaikinų grupėje pirmas distanciją įveikė Jonas Venckūnas, antras atbėgo – Matas Garčinskas, trečias – Matas Stakus. 16-17 metų grupėje I-a vieta atiteko Tomui Juodvalkiui, II-a vieta – Jokūbui Mejarui, III-ia vieta – Ainarui Kudirkai.