Virtualus Gerosios Žvaigždės Bėgimas – Padovanok Senjorams Kalėdas

Iliustracija

Pasitikime Kalėdas bėgdami!
2020 m. gruodžio  7 - 13 d.
Lietuvos verslo kolegija kviečia visus, didelius ir mažus, į šventinį-labdaringą, virtualų bėgimą, kurio metu visos surinktos lėšos bus skirtos Maltiečiams, globojantiems vienišus ir savimi negalinčius pasirūpinti senelius. Bėgimas ir įvykdyto bėgimo registracija vyks 2020 m. gruodžio 7 - 13 d.
Tai tradicinis renginys organizuojamas Lietuvos verslo kolegijoje jau aštuntus metus iš eilės.
Bėgimo partneriai: Klaipėdos miesto savivaldybė, Maltiečiai, Klaipėdos šventės. Informaciniai rėmėjai: Vakarų ekspresas, LALUNA, Balticum TV.

Atsižvelgiant į esamą situaciją šalyje, bėgimas vyks virtualiai. Bėgimo dalyviai laiką matuoja savarankiškai, bėgdami savo pasirinktoje, saugioje trasoje, naudodami bet kokią sporto programėlę (pvz: Strava, Nike Run Club, Samsung health ir kt.). Įvykdžius bėgimą, bėgimas yra registruojamas registracijos nuorodoje: www.ltvk.lt/renginiai paspaudus aktyvų mygtuką ,,registracija“, užpildant prašomą informaciją, bei įkeliant išmaniuoju laikrodžiu ar telefonu užfiksuotą nuotrauką, kurioje aiškiai būtų matomas įveiktas atstumas ir laikas, taip pat pretenduojantiems į atskirų kategorijų apdovanojimus reikia įkelti foto nuotrauką (augintinio, aprangos ir kt.).

Nugalėtojai bus nustatomi atskirose amžiaus grupėse ir pagal atskiras nominacijas, taip pat mažieji renginio dalyviai gali bandyti bėgimo metu išbėgioti originalią figūrą, originaliausių išbėgiotų figūrų bėgikai bus apdovanoti.

Prašome Jūsų aukoti senjorams.

Aukoti galite paspaudus šią nuorodą: https://maltieciai.lt/aukok Aukojimo žingsniai: 1. pasirinkite aukojimas kortele – 2. pasirinkite suma – 3. pasirinkite ,,vienkartinė auka“ – 4. pasirinkite mokėjimo paskirtį ,,Klaipėdos grupė“.

Kiekvienas dalyvis užsiregistravimu savaime sutinka, kad renginio organizatoriai visas renginio metu padarytas nuotraukas bei filmuotą medžiagą gali laisvai ir be atskiro sutikimo naudoti rinkodaros tikslais.

Trasa 2020 metrų, mažiesiems iki 9 m. 220 metrų.

Parašyta 2020-11-27 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"