Informacija finalinio Jonavos bėgimo taurės etapo dalyviams

Iliustracija

Primename, kad paskutinis Jonavos bėgimo taurės etapas vyks atnaujintame Taurostos parke (Taurostos g., LT-55195). Atvykimo žemėlapį galite rasti apačioje esančiuose prieduose.

Kad bėgimo dalyviams būtų lengviau rasti starto/finišo vietą, A6 kelyje (žiede atvažiuojant nuo Kauno ir prie įvažiavimo į parką iš abiejų pusių - nuo Kauno ir nuo Achemos/Ukmergės) bus padėtos tvorelės su nuoroda "Į BĖGIMĄ", o įvažiavimas į parką bus paženklintas plunksninėmis Lietuvos vėliavomis.

Į bėgimą atvykstantiems automobiliu, parkavimas bus galimas parko gale esančioje aikštelėje ir palei parką esančiame keliuke, taip pat galima automobilius palikti prie PC Maxima (Plento g.) ir padarant apšilimą lengvai atbėgti iki starto vietos (~900 metrų).

Kadangi vakare pranašaujamas smarkus lietus, apdovanojimų ceremonija vyks Jonavos sporto arenoje (Žeimių g. 17), tad visi finišavę iškart galės vykti į apdovanojimų ceremonijos vietą. Nepaisant oro sąlygų, apdovanojimų ceremonijos vieta nebebus keičiama.

Apdovanojimų ceremonijos metu visi susirinkusieji turės dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones. Taip pat arenoje bėgimo dalyviams bus sudarytos sąlygos nusiprausti.

Primename, kad šiandien baigsis pusantro mėnesio trukusios Jonavos bėgimo taurės varžybos. Bėgikai finaliniame etape 19:30 val. išbėgs aplink Nerį per abu miesto tiltus ir įveiks 7,1 km trasą. Iš anksto užsiregistravę dalyviai gaus vardinius numerius, o nespėję užsiregistruoti iš anksto, tai padaryti dar galės starto vietoje (Taurostos parke) ir gaus paprastus numerius, kuriuos reikės grąžinti. Užsiregistruoti vietoje bus galima numerių dalinimo laiku - nuo 18:30 iki 19:20 val.

Po bėgimo įvyks ne tik šios finalinės trasos, bet ir visos Jonavos bėgimo taurės apdovanojimų ceremonija.
 
 
Parašyta 2020-08-26 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"