Pink RUN 2018

Iliustracija

2018-10-07 - pirmasis spalio sekmadienis Kaune jau penktus metus tampa didele ir prasminga švente. Spalio 7-ąją rengiamas tradicija tapęs rožinio kaspino paramos bėgimas „Pink Run su BENU“. Tūkstantinė bėgikų minia startavo Rotušės aikštėje ir pasileido senamiesčio gatvėmis.

Bėgikai galėjo rinktis 5 arba 10 km ilgio trasą. Pastaroji šiemet įgavo renginio partnerio „Topicrem“ vardą. Be to, jubiliejinis penktasis „Pink Run su BENU“ bėgimas pateikė naujovę – 400 metrų vaikų distanciją. Mažiesiems registracija buvo nemokama. Visų jų finiše laukė medaliai.
10 km distancijoje finišavo 291 dalyvis, 5 km - 706, o 400 m apie 400.

Kasmetinis bėgimas „Pink Run su BENU“ skirtas paraginti moteris uoliau rūpintis savo sveikata prevenciškai tikrinantis dėl krūties vėžio ir tuo pačiu išreikšti palaikymą toms, kurias palietė ši klastinga liga.
„Kiekvienais metais prie starto linijos stoja vis daugiau dalyvių. Šiai dienai jų susirinko bemaž pusantro tūkstančio. Tai išties neeilinis renginys su kilnia misija, o toks bėgikų aktyvumas – akivaizdus įrodymas, kad jo idėja svarbi ir reikalinga. Mums tai įpareigojimas tęsti pradėtą tradiciją, tad džiaugiamės palaikymu iš Kauno miesto gyventojų ir svečių.“, – kalbėjo renginį organizuojančio „Kauno maratono klubo“ vadovas Regimantas Tarasevičius.

Kaip įprasta, renginio centras įsikūrė priešais rotušę. Visiems dalyviams bei svečiams parengta atraktyvi programa.

Pagrindinis renginio partneris – „BENU vaistinė“ – kasmet pristato originalias idėjas, išreiškiančias palaikymą moterims, išgyvenančioms akistatą su krūties vėžiu. Užpernai visi dalyviai bėgo su rožiniais kaspinėliais, ant kurių rašė savo linkėjimus, o šie buvo nuvežti į gydymo įstaigą ir perduoti pacientėms. Pernai visi drauge kūrė bendrą paveikslą linkėdami moterims stiprybės ir primindami, kad jos nėra vienos. Šįkart „BENU“ kvietė įsiamžinti momentinėse fotografijose, iš kurių bus formuojamas vieningas meno kūrinys, simbolizuojantis kiekvieno dalyvio linkėjimus pasveikti.

Pagrindinė taisyklė startuojant šiame paramos bėgime – rožinės spalvos akcentas aprangoje ar bėgikų įvaizdžio detalėse. Vieni puošėsi ryškiaspalviais drabužiais, išsiskiriančiais įmantriais perukais, teatrališkais kostiumais, o vyrai savo palaikymą moterims demonstravo nusidažydami plaukus ir barzdas.

10 km prizininkai:
VYRAI
1. Bizimavičius Tomas - Kauno maratono klubas, Kaunas - 31:54.9
2. Gudas Tomas - - 32:18.2
3. Selianikas Linas - Origami, Kaunas - 33:36.1

MOTERYS
1. Kančytė Loreta - Kauno maratono klubas, Kaunas - 34:38.2
2. Vaidžiulytė Kamilė - Stadija, Šiauliai - 35:03.9
3. Akmanavičiūtė Gitana - Bėgimo klubas, Kaunas - 37:35.5

5 km prizininkai:
VYRAI
1. Saulėnas Paulius - Devbridge, Kaunas - 15:07.7
2. Čekanavičius Aivaras - Jonavos BK Maratonas, Vilnius - 15:07.9
3. Skinulis Aurimas - Stogobagazines.lt, Kauno r. - 15:11.6

MOTERYS
1. Pabiržytė Vytautė - Kauno maratono klubas, Kaišiadorys 17:23.2
2. Juodeškaitė Monika - Kauno maratono klubas - 18:04.8
3. Noreikienė Aidė - Vilnius - 20:01.8

Visi rezultatai.

Parašyta 2018-10-07 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"