Pakruojo dvaro takais

Iliustracija

2010-10-02 surengtose varžybose dalyvavo ne tik pakruojiečiai, bet ir iš kitų šalies miestų bei rajonų atvykę sportininkai.

Absoliučioje įskaitoje nugalėjo Aurimas Skinulis Iš Kėdainių, 10,04 kmdistancijoje užtrukęs 32:42.

Antruoju finišavo Justinas Križinauskas iš Šiaulių per 33:16.

Trečias finišo liniją pasiekė Andrius Juknevičius per 33:18 iš Pakruojo.

Čia varžėsi ne tik suaugę, mokyklinio amžiaus vaikai ir paaugliai, bet ir Pakruojo darželių auklėtiniai.

Pagal amžiaus grupes vaikams teko įveikti pusę, vieną ir kiek daugiau nei pustrečio kilometrų distancijas.

Didžiausio palaikymo sulaukė mažiausi varžybų dalyviai — vaikų darželių auklėtiniai. Patiems mažiausiems trejų arba nei tiek metų dar nesulaukusiems sportininkams pažymėtą trasą padėjo įveikti tėveliai arba auklėtojos: jie bėgo šalia laikydami savo atžalėles už rankučių.

2003 metais gimusių ir jaunesnių vaikų varžybų nugalėtojais tapo Beatričė Česnaitė iš Pakruojo vaikų lopšelio darželio „Saulutė“ ir Pakruojo “Žemynos“ pagrindinės mokyklos moksleivis Lukas Kvedaravičius.

Antrąsias ir trečiąsias vietas pelnė Andrėja Averjanova („Saulutė“) ir Pijus Drupas (“Žemyna“), Livija Udrėnaitė (“Saulutė“) ir Aurimas Kairys (“Žemyna“).

2001— 2002 metais gimusių grupėje pirmieji pusė kilometro įveikė Pakruojo „Versmės“ pradinės mokyklos bėgikė Greta Štarevičiūtė ir radviliškietis Ugnius Sadauskas.

Prizininkais tapo ir jų bendraamžiai Aurika Bertašiūtė („Versmė“), Vilius Puodžiūnas iš Pasvalio, Rosita Savičiūtė (“Žemyna“) ir Liudvikas Žėkas (“Versmė“).

1999— 2000 metais gimę vaikai bėgo kilometrą. Šioje amžiaus grupėje triumfavo Arūnė Savičiūtė iš „Žemynos“ pagrindinės mokyklos ir Rokas Tamulevičius iš Kaišiadorių.

Antrąsias vietas užėmė „Versmės“ pradinukė Domantė Beleckaitė ir linkuvietis Ainaras Gudonis. Treti liko Irma Vedeikytė iš Kelmės ir kaišiadorietis Rimantas Kirkickas.

1997— 1998 metais gimusiųjų grupėje pirmieji finišavo „Žemynos“ mokyklos moksleivė Rugilė Jonaitytė ir Kęstutis Jonuška iš Šiaulių rajono.

Prizinės vietos šioje amžiaus grupėje atiteko panevėžietėms Justinai Sekmokaitei ir Žydrūnei Dūdaitei, Ramūnui Bartaševičiui iš Pašvitinio pagrindinės ir Kęstučiui Badūnui iš „Žemynos“ mokyklos.

1995— 1996 bei 1994— 1993 metais gimusiems lengvaatlečiams teko įveikti kiek daugiau nei pustrečio kilometro. Čia čempionais tapo radviliškietė Guoda Sadauskaitė, Raminta Plačiakytė bei Mantas Valentinavičius iš Pakruojo „Atžalyno“ gimnazijos, bėgikas iš Šiaulių rajono Rimgaudas Morkūnas.

Antrąsias vietas iškovojo Rimgailė Švanaitė iš Balsių pagrindinės mokyklos, Erika Stanevičiūtė iš Jonavos, panevėžietis Justas Paškevičius ir šiaulietis Mantas Šarauskas. Prizines vietas pelnė kėdainiškis Tadas Pavolis, šiauliečiai Linas Jančenka ir Rūta Vaitkevičiūtė, Renata Junevičiūtė iš Kaišiadorių.

Nugalėtojams bei prizininkams įteiktos taurės, medaliai ir diplomai. Apdovanoti ir jauniausi bėgimo dalyviai Pakruojo nevalstybinio katalikų vaikų darželio „Varpelis“ auklėtiniai — Beatričė Žėkaitė ir Arnas Paškevičius.

Rezultatai.

Parašyta 2010-10-06 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"