Na parsivežiau, niekam nepalikau;)kad ir kokios bebūtų;) Prieš Jonavos bėgimą 3d nebėgau, tad pritruko km palaikymo.Jonavoj tik apšildinau kojas;))) Šeštad dar iš ryto neturėjau didesnės motyvacijos bėgimui, bet įsibėgau.Nuskausminamųjų išgėrus achilą tik simboliškai jaučiau iki 30km, toliau dingo;) O antrą dieną nuo skausmo pamiršau išgert, tai jaučiau nuo pradžių, o likus 10 km vis galvojau datrauks jis iki finišo ar ne.Labai kietėjo, skausmas stiprėjo, bet.... Viskas ok;) didesnių bėdų pavyko išvengti ir dabar protingai 2-3sav pasigydžius jau pas totilą galima bus bėgti be pasekmių.

Mano savijautos geros, antrą dieną ratą apibėgus visiškai dingo motyvacija bėgti sau;)mečiau pulsą nuo 160 iki 142 ir palaukinėjau kitų.Pagalvojau pasiilgau bėgti vedliu, bėgti dėl kažko, palaikant kompaniją kitiems.Labai to pasiilgau. Kiek gi galiu bėgioti veltui, tik sau;)))Tad pabaigiau lengvai,pasivaikščiodamas, visus vis paragindamas..Laukiu Krokuvos maratono kai galėsiu vėl save realizuoti vedlio pozicijoje.

Parašyta: 2011-03-15 15:17, Autorius: Mindaugas Garmus

Sveikinu, Mindaugai. Geriau parašyk kaip pačiam koja atlaikė tas dvi dienas: ar dar su tavimi, ar taip ir pasiliko Lenkijoje?

Parašyta: 2011-03-15 15:02, Autorius: Povilas Ramoška

Trumpai apibenrinant, tai renginys labai pavykęs. Smagi atmosfera, nuoširdūs dažnai besišypsantys bėgikų veidai, aptarnavimas ir maitinimas trasoje bei po renginio, tikrai kėlė žavesį. Visi paiekė savo užsibrėžtus tikslus.Ypač patenkintas Šarūnas, prabėgęs kaip jis pats sako 90 proc jėga Jonavoje, čia pasiekė asmeninį nubraukdamas virš 6min. Antra dien turistavo, bet palaiminga šypsena su juo nukeliavo iki pat namų. Eduardas nepaisant, kad bėgo taip pat Jonavoje, sugebėjo prabėgti labai stabiliai, o lyginant su praeitu mėnesiu,tai idealiai vienodi laikai. Silkinas kaip užsuktas prabėgo savu tempu, antras puse abi dienas tik greitejant.Gediminas pirmą dieną kaip ir planavo iš 4h išbėgo, Borisas pirmądien irgi arti asmeniniu prasibėgo, antrą leido kojai ilsėtis, kuri po traumos praeito mėn neatsigavus.Tad praėjo pėščiomis.Dainiuj pirmą dieną bėgti sekėsi sunkiai, kūnas neklausė, bet antrą dieną sakė kaip iš natų, labai lengvai, pakiliai.Matyt su organizmu susikalbėjo;)

Parašyta: 2011-03-15 14:48, Autorius: Mindaugas Garmus