Naujienos

Bėgimai užsienyje

Rugpjūčio 7 d. Lenkijoje antrą kartą surengtas vienas gražiausių kalnais maratonų.Jame startavo ir Saulius Litvinavičius iš Lietuvos Įspūdingi kalnai, atsiveriantys nacionalinio parko vaizdai, gera organizacija pritaukė gausų bėgikų būrį. Bėgant reikėjo įveikti ne vieną statų kalną, bet ir teko pasitikrinti įgūdžius kaip greitai gali užlipti ir nusileisti nuo kalno, o ypač skaldinga danga. Įvaldžius šiuos įgūdžius galima pakovoti ir dėl aukštų vietų. Kadangi Saulius Lietuvoje neturėjo kur išmėginti jėgų tokiomis sąlygomis, tai ir rezultatas atitinkamas. Užimta 58-ta vieta iš 318 finišą pasiekusių dalyvių. Laikas 4:45:23, nugalėtojas įveikė per 3:28:19. Rezultatai, foto

Skaityti toliau...

Parašyta 2011-08-23 , kategorijoje "Bėgimai užsienyje"
Iliustracija

D.Lobačevskė pergalė Latvijoje

Lietuvos bėgikė Diana Lobačevskė šeštadienį laimėjo šeštąjį pusės maratono bėgimą Kuldygoje (Latvija).

Skaityti toliau...

Parašyta 2011-08-08 , kategorijoje "Bėgimai užsienyje"
Iliustracija

Daugavpils IAU 50 KM WORLD CUP

Sekmadienį Daugpilyje buvo surengtos 50 km varžybos. Tai vienas iš pasaulio taurės etapų. Šiame bėgime sėkmingai startavo ir gausus bėgikų būrys iš Lietuvos.

Skaityti toliau...

Parašyta 2011-07-04 , kategorijoje "Bėgimai užsienyje"
Iliustracija

Bieg Wulkanow (Netradicinis bėgimas Lenkijoje)

Šį savaitgalį dvylikos žmonių grupelė iš Kauno BMK savo jėgas išbandė ekstremaliame bėgime Lenkijoje "Bieg Wulkanow". Dviejų dienų rengiamos varžybos iš sportininkų pareikalavo išlieti ne vieną prakaito lašelį.

Skaityti toliau...

Parašyta 2011-06-21 , kategorijoje "Bėgimai užsienyje"
Iliustracija

Savaitgalio bėgimai Lenkijoje

Dvi dienas iš eilės lietuvių būrelis dalyvavo kaimynėje Lenkijoje organizuojamuose bėgimuose. Šeštadienį išmainę lietuviškąją kaitrą į gerokai vėsesnius lenkiškus orus keletas bėgikų startavo Cross Maraton'e (Nowe Miasto nad Pilicie). Kroso trasa, kurioje kojytėms teko išmėgint įvairiausio grunto. Nors dalyvių buvo vos arti šimto, bet organizatoriai užtat pasistengė, jog visi liktų patenkinti. Renginys tikrai vertas ypatingo dėmesio.

Skaityti toliau...

Parašyta 2011-06-13 , kategorijoje "Bėgimai užsienyje"

Savaitgalio bėgimai užsienyje

Balandžio 9 d. Preili miestelyje Latvijoje vykusiame 8 km bėgime dalyvavo Petras Pranckūnas ir absoliučioje įskaitoje finišavo šeštas su rezultatu 26:44.08, o savo amžiaus grupėje buvo nepralenkiamas. Nugalėjo Andrejs Domanins, pasiekęs laiką 24:44.06

Skaityti toliau...

Parašyta 2011-04-11 , kategorijoje "Bėgimai užsienyje"
Iliustracija

31st Berlin half marathon

31st Vattenfall Berlin half marathon

Skaityti toliau...

Parašyta 2011-04-03 , kategorijoje "Bėgimai užsienyje"
Iliustracija

Lietuviai šturmuoja pusmaratonius

Šiandien vykusiame Varšuvos pusės maratono bėgime dalyvavo Lietuvos bėgikai, kurie tarp iš 4698 finišą pasiekusių dalyvių užėmė gana labai aukštas pozicijas. Šis renginys yra visad aukšto lygio, jame startuoja bėgikai iš įvairių šalių, taip pat parodydami akštus rezultatus.

Skaityti toliau...

Parašyta 2011-03-27 , kategorijoje "Bėgimai užsienyje"
Iliustracija

4th BSI Lake Balaton Supermarathon

Kovo 17-20 dienomis Vengrijoje vyko „4th BSI Lake Balaton Supermarathon“, kuriame dalyvavo du ultra bėgikai iš Lietuvos: Aidas Ardzijauskas ir Vytautas Gražys. Per keturias varžybų dienas bėgimo dalyviai turi įveikti 195,4 km. Pirmą dieną reikėjo įveikti 46,8 km, antrą - 52,9 km, trečią - 43,1 km ir ketvirtą - 51,7 km. Šioje unikalioje trasoje kasmet startuoja vis daugiau bėgimo entuziastų.

Skaityti toliau...

Parašyta 2011-03-19 , kategorijoje "Bėgimai užsienyje"
Iliustracija

XXXI Półmaraton Wiązowski

Šiandien vykusiame tradiciniame Wiazovnos pusės maratono bėgime startavo ir gausus bėgikų būrys iš Lietuvos. Tarp 1165 finišavusių mūsiškiai išsidėstė taip:

Skaityti toliau...

Parašyta 2011-02-27 , kategorijoje "Bėgimai užsienyje"