Naujienos

Iliustracija

Gediminas Grinius ilgų nuotolių pasaulio bėgimo taurėje iškovojo 3 vietą

„Kam tos gėlės, aš krepšinio nežaidžiu ir disko nemėtau, nelabai kam įdomu bus skaityti“, – viename interviu kuklinosi Gediminas Grinius, šiemet drąsiai įsiveržęs į ilgų nuotolių planetos bėgikų elito gretas.
Nebėra ko kuklintis, nes G. Grinius pasaulio ultra bėgimo taurėje („Ultra-Trail World Tour“) užėmė aukštą 3 vietą, iki šiol nei vienam lietuviui nebuvo pavykę užimti prizinės vietos tokio rango varžybose.

Skaityti toliau...

Parašyta 2014-11-10 , kategorijoje "Bėgimai užsienyje"

Lietuvių savaitgalio (11.08-09) startai užsienyje

2014-11-09 X Koščiano pusmaratonyje Remalda Kergytė užėmė penktą vietą (1:17:56).
Tarp vyrų Justinas Beržanskis finišavo tryliktas (1:09:17), Dainius Šaučikovas - šešioliktas (1:15:19).
Nugalėjo Kenijos bėgikas Martinas Mukule Mia (1:04:27) ir ukrainietė Olga Kotovska (1:12:14).

Siguldos kalnų maratonas

Spalio 25 d. Latvijoje vyko Siguldos kalnų maratonas. Jame dalyviai išbandė 15 km, 36 km bei 55 km nuotolius.
Savo jėgas išbandė kalnuotoje trasoje ir lietuviai. Jų laikai:

Parašyta 2014-10-29 , kategorijoje "Bėgimai užsienyje"

Savaitgalio maratonai užsienyje

Savaitgalį įvyko kasmetinis 34–asis Frankfurto maratonas, kuriame dalyvavo 23 LTU atstovai:

Parašyta 2014-10-27 , kategorijoje "Bėgimai užsienyje"

ĮSPŪDINGA LIETUVOS ULTRAMARATONININKO PERGALĖ ITALIJOJE

Birželio 28 d. Cortina miestelyje pasibaigusiame kalnų ultramaratone "The North Face® Lavaredo Ultra Trail" bėgikas Gediminas Grinius iškovojo trečiąją vietą. Sudėtingą 119 kilometrų ilgio trasą sportininkas įveikė per 13 valandų 1 minutę, aplenkdamas visą būrį pasaulinių ultramaratono žvaigždžių ir pasiekdamas pirmąjį laimėjimą tokio lygio varžybose.

Parašyta 2014-07-08 , kategorijoje "Bėgimai užsienyje"

Lietuvių startai užsienyje

2014-06-01 keli lietuvaičiai startavo I-ame Półmaraton Wydminy (http://www.wydminy.pl/), Lenkija pusės maratono begime. Be apdovanojimų niekas negrįžo.
Petras Pranckūnas ("Na pagauk", Vilnius) finišavo absoliučiai pirmas -  1:16:43.
V. Milkus atbėgo šeštas - 1:25:54 ("Na pagauk", Vilnius) ir savo amžiaus grupėje užėmė II vietą.
G.Trubila "Stajeris", Vilnius) finišavo devintas - 1:28:28 (savo amžiaus grupėje II vieta).
Rolandas Kazlas ("Na pagauk", Vilnius) finišo dvyliktas 1:31:34 (savo amžiaus grupėje II vieta).

Parašyta 2014-06-03 , kategorijoje "Bėgimai užsienyje"

2. Białystok Półmaraton

2014-05-11 Bialystoke (Lenkija) vyko pusmaratonis, kur dalyvavo atstovai iš Lietuvos:
Regina Čistiakova užėmė 18 vietą tarp moterų (laikas 1:43:15; amž.grupė M-50 - 1 vieta);
Gubertas Trubila - 1:26:02 - 47 vieta (amž.grupė V-50 - 3 vieta);
5,5 km Julija Rimkutė (112 vieta, laikas 26:25);
5,5 km Žygimantas Malinauskas (16 vieta, laikas 21:19).

Parašyta 2014-05-12 , kategorijoje "Bėgimai užsienyje"

Jei nėra startų Lietuvoje, išbandyti jėgas galima čia pat - Lenkijoje

2014-03-30 Žyviece, Lenkijoje, vyko XV-ą kartą organizuojamas pusės maratono bėgimas, kuriame tarp beveik 1500 dalyvių jėgas išbandė ir aštuoni bėgikai iš Lietuvos. Trasa kalvota, driekiasi aplink ežerą, šalia Beskidų kalnų, bendras trasos pakilimas 228 m (palyginimui, Rumšiškių trasos pakilimas 214 m, 2013-ų metų „X-ojo Danske bank Vilniaus maratono“ – 171 m, „Aplink Elektrėnų marias“ – 187 m).

Parašyta 2014-04-04 , kategorijoje "Bėgimai užsienyje"

Vodafone Malta Marathon 2014

2014-02-23 Maltoje vykusiame tradiciniame maratone jėgas išbandė ir lietuvis Gubertas Trubila (klubas Vilniaus "Stajeris"). Bėgikas pusės maratono distanciją įveikė per 1:25:33 ir savo amžiaus grupėje užėmė 4 vietą (bendroje įskaitoje finišavo 93).

Parašyta 2014-02-25 , kategorijoje "Bėgimai užsienyje"

23-čias Lenkijos veteranų čempionatas

Rugpjūčo 24-25d. Torunės mieste (Lenkija) vyko 23-čias Lenkijos veteranų čempionatas.
Jame dalyvavo keturi Vilniaus BMSK "Stajeris" nariai.
Lietuvis P.Revuckas laimejo 10000m begimą (amžiaus grupė 55, laikas 35:59), o 5000 m bėgime iškovojo sidabro medalį (17:21).

Parašyta 2013-08-30 , kategorijoje "Bėgimai užsienyje"