2011-04-23 Kleboniškio miškas, kaip kiekvienais metais, sutraukė ne mažą būrelį sportininkų.

Skaityti toliau...

Parašyta 2011-04-23 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"

Klaipėdos 2011 m. pavasario ekomaratonas

Pernai rudenį Klaipėdoje startavęs pirmasis ekomaratonas tampa tradicine uostamiesčio bėgimo švente. Pasak šio renginio iniciatoriaus, uostamiesčio bėgikų klubo „Maratonas“ vadovo Romo Beržinsko, pernai pirmą kartą surengta bėgimo šventė pavyko. Joje dalyvavo 82 bėgikai ne tik iš Klaipėdos, bet ir Kauno, Šiaulių, Gargždų, Kretingos miestų. Dalyvių amžius – nuo 6 iki 70 metų. Nefinišavusių nebuvo, bėgo kiekvienas tiek, kiek galėjo.

Parašyta 2011-04-20 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"

Krokuvos X-asis maratonas

2011-04-17 dieną vyko jubiliejinis X-asis Krokuvos maratonas. Finišą pasiekė 3197 dalyviai, tarp kurių net 20 buvo iš Lietuvos.

Parašyta 2011-04-20 , kategorijoje "Maratonai"

Vienos maratonas (28-asis)

Šį sekmadienį, kaip niekada, lietuvos bėgikai gausiai startavo tiek užsienyje, tiek ir Lietuvoje. Svarbiausi startai buvo maratonuose.

Parašyta 2011-04-18 , kategorijoje "Maratonai"

47-osios prof. V.RUOKIO TAURĖS BĖGIMO VARŽYBOS (I etapas)

2011-04-12 startavo 47-asis tradicinis bėgimas, skirtas profesoriaus V.Ruokio taurei laimėti. Šiemet numatyti 4 turai. I ture bėgikai rungtyniavo 3 km distancijoje. Tarp vyrų absoliučiu nugalėtoju tapo Remigijus Kančys (9:03), antras liko Aidas Krakauskas, trečias - Regimantas Tarasevičius. Tarp moterų nepralenkiama buvo Sada Bukšnienė (11:53). Viso dalyvavo 56 bėgikai.

Parašyta 2011-04-13 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"

Savaitgalio bėgimai užsienyje

Balandžio 9 d. Preili miestelyje Latvijoje vykusiame 8 km bėgime dalyvavo Petras Pranckūnas ir absoliučioje įskaitoje finišavo šeštas su rezultatu 26:44.08, o savo amžiaus grupėje buvo nepralenkiamas. Nugalėjo Andrejs Domanins, pasiekęs laiką 24:44.06

Parašyta 2011-04-11 , kategorijoje "Bėgimai užsienyje"

Berčiūnai - Panevėžys

Balandžio 9 d. Panevėžyje vyko tradicinis bėgimas Berčiūnai - Panevėžys. Tik šiek tiek liūdna, kad antri metai iš eilės trasa yra pakeista. Tam įtakos turi nenuspėjamos gamtos išdaigos - potvyniai. Senoji trasa driekėsi iš Berčiūnų gyvenvietės dviračių taku, maloniai pasidabinusi kalniukais, šalia nuostabiai čiurlenančios Nevėžio upės ir skrodžiant per parką finišas miesto širdyje - senvagėje. O naujosios trasos startas ir finišas - tame pačiame miesto slėnyje. Dalyviai bėgo šalia Nevėžio, pramynę dviračių, parko takais, apsisukę netoli užtvankos, sėkmingai nudardėjo iki finišo.

Parašyta 2011-04-11 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"

Debno, Roterdamo, Milano, Paryžiaus maratonai

Balandžio 10 dieną vykusiame Debno (Lenkija) maratone dalyvavo vienintelis lietuvis Kęstutis Jankūnas, kuris distanciją įveikė per 2:25:40 (1:10:38 / 1:15:02) ir užėmė aukštą 5-ą vietą..

Parašyta 2011-04-10 , kategorijoje "Maratonai"

IX-asis Vido Totilo maratonas

Brėško gaivus pavasariškas sekmadienio rytas, kai Vilemų kaiman pradėjo rinktis bėgimo-ėjimo entuziastai iš įvairiausių Lietuvos pakampių. Vienas po kito sodybon žengė dalyviai, kuriuos pasitiko šios šventės kaltininkas Vidas Totilas su savo šauniąja teisėjų komanda.

Parašyta 2011-04-04 , kategorijoje "Maratonai"