Naujienos

Iliustracija

Svarbi informacija dėl KAUNO MARATONO

Jeigu dar nespėjote užsiregistruoti į Kauno maratoną 2017 - tai dabar pats laikas.
Kauno maratono klubas taiko 30% nuolaidą registracijos mokesčiui Lietuvos bėgimo mėgėjų asociacijai (LBMA) priklausantiems klubams.

Skaityti toliau...

Parašyta 2017-05-23 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"
Iliustracija

Lietuvos LAF taurės 1 val. bėgimas, XXV-oji „Sūduvos taurė“

2017-05-20 Marijampolėje ypatingai karštą dieną vyko Lietuvos bėgimo taurės V-asis etapas – Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LAF) ir XXV-osios „Sūduvos” taurės vienos valandos bėgimo varžybose.
Tai tradicinis, šiemet jubiliejinis (25-asis) renginys. Reiktų paminėti, kad tai vienintelis, unikalus tokio pobūdžio bėgimas visoje Lietuvoje.
Šiemet 1 valandos bėgime dalyvavo 92 bėgikai, o pusės valandos bėgime varžėsi 17 jaunųjų bėgikų.

Skaityti toliau...

Parašyta 2017-05-21 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"
Iliustracija

Šventinis bėgimas „Kuršėnams 436-eri“

2017-05-20 Kuršėnų miesto centre vyko pirmasis Kuršėnų miesto šventės „Kuršėnai – Puodžių sostinė“ šventinis bėgimas „Kuršėnams 436-eri“.
Buvo du nuotoliai: didysis maršrutas (~4360 m) ir simbolinis maršrutas (~436 m).

Skaityti toliau...

Parašyta 2017-05-21 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"
Iliustracija

Trakų pusmaratonis - 2017

2017-05-14 beveik 3000 – tiek bėgimo mėgėjų ir profesionalų stojo prie penktą kartą surengto EUROVAISTINĖS Trakų pusmaratonio starto ir čia pradėjo didžiųjų vasaros bėgimų sezoną. Gausus dalyvių būrys saulėtą sekmadienį savo jėgas išmėgino 21,097 km, 10,5 km ir 5 km distancijose, šiaurietiškojo ėjimo varžybose, 1 km komandiniame bei vaikų bėgimuose.
Renginio organizatoriai džiaugėsi, jog šiais metais varžybose dalyvavo renginio istorijoje rekordinis vaikų skaičius. Pasak asociacijos „Sporto renginiai“ vadovo Evaldo Martinkos, penktajame Trakų pusmaratonyje buvo sulaukta bene trečdaliu daugiau jaunųjų sportininkų. „Vienas iš renginio tikslų yra parodyti, kad judėjimas teikia malonumą, gerų emocijų, puoselėja bendruomeniškumą. Pastebime gražią tradiciją, kai į varžybas Trakuose dalyvauti atvykę tėtis ar mama, savo pavyzdžiu užkrečia ir vaikus. Kitais metais į renginį jau registruojasi visa šeima, o nemažai vaikų susidomi bėgimu ar kitu sportu, pradeda lankyti užsiėmimus. Jaučiamės prisidedantys prie aktyvios ir sąmoningos jaunosios kartos ugdymo“, – kalbėjo E. Martinka.

Skaityti toliau...

Parašyta 2017-05-21 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"
Iliustracija

Bėgimas „Joniškėlio Karpių dvaro takais“

2017-05-14 Joniškėlyje vyko kasmetinis tradicinis bėgimas „Joniškėlio Karpių dvaro takais“, kuris nors ir nublanksta prieš didžiuosius tuo pačiu metu vykstančius Rygos ir Trakų bėgimus, tačiau išsiskiria savo ramybe ir gamtos grožiu.
Varžybose numatytos įvairios distancijoms: mažiausiems bėgikams - 800 m, vyresniems - 1600 m, o suaugę bėgo parko takeliais ratais, kurio vieno ilgis 1,9 km.

Skaityti toliau...

Parašyta 2017-05-15 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"
Iliustracija

A.Vietrino taurė 2017

2017-05-13 Kaune vyko XXI-asis "A.Vietrino taurė" 2017 bėgimas.
Tai buvo III-asis LBMA taurių turnyro etapas.
Varžybos vyko Ąžuolyne parke, kuris yra miesto centre. Oras buvo nuostabus: švietė saulė, buvo karšta, tačiau bėgimo trasa driekėsi po ąžuolų ir kitų medžių pavėsiais, todėl dalyviams bėgti buvo smagu.

Skaityti toliau...

Parašyta 2017-05-15 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"
Iliustracija

54-as bėgimas „Anykščiai - Puntuko akmuo - Anykščiai“

Tradiciniame, jau 54-ąjį kartą organizuotame „Anykščiai – Puntuko akmuo – Anykščiai“ bėgime pagrindinėje 12,3 km distancijoje nugalėjo vilnietis Dovydas Stašys ir telšietė Austė Janušauskaitė.
Nors gegužės 1-oji nelepino savo pavasariška šiluma, tačiau kiek vėsesnis oras puikiai tiko beveik 300-ams bėgikų, kurie savo jėgas išbandė penkiose skirtingose distancijose.
Dalyvių ir žiūrovų gretose netrūko žinomų atletų. Bėgikus ir ypač savo auklėtinius nuoširdžiai palaikė geležiniu žmogumi tituluojamas Vidmantas Urbonas. Triatlono treneris iš Panevėžio į Anykščius atvyko su gausiu auklėtinių būriu. Žinomas ultratriatlono meistras praėjusį penktadienį balandžio 28-ąją minėjo savo 59-ąjį gimtadienį. „Geriausios dovanos – auklėtinių progresas ir jų pasiekimai“, – šypsojosi triatlono legenda.

Skaityti toliau...

Parašyta 2017-05-03 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"
Iliustracija

Pirmasis Birštono pusmaratonis

2017-04-30 (sekmadienį) Birštonas tapo Lietuvos sporto sostine. Lietuvos kurorte vyko pirmasis pusmaratonis, kuriame triumfavo favoritai – vyrų varžybas laimėjo Rio olimpinių žaidynių dalyvis Remigijus Kančys. Iš viso Birštone sekmadienį jėgas išbandė daugiau kaip tūkstantis bėgimo entuziastų.
Šio bėgimo ambasadore tapo geriausia Lietuvos maratoninkė Diana Lobačevskė. 36 metų sportininkė ir pati planavo startuoti Birštone, tačiau atletę pristabdė skausmai.

Skaityti toliau...

Parašyta 2017-04-30 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"
Iliustracija

V-asis Ąžuolyno bėgimas

Vėjas ir netikėtai pasirodžiusios snaigės neatbaidė pabėgioti ir sportiškai praleisti sekmadienį norinčių kauniečių bei miesto svečių. Penktojo „Ąžuolyno bėgimo“ organizatoriai buvo maloniai nustebinti norinčių dalyvauti antplūdžiu.
„Iš vakaro kiek nerimavome, kad penktąją pavasario bėgimo šventę gali aptemdyti lietaus debesys, bet šiandien su keliomis pertraukomis švietė saulė. Tik prieš 5 kilometrų startą nukrito kelios snaigės. Tad buvome maloniai nustebinti norinčių dalyvauti skaičiumi. Jis viršijo mūsų planus, tad teko ir ankščiau uždaryti registraciją renginio metu. Tiesiog neturėjome galimybės visiems išmatuoti laikus“, – pasakojo renginį organizuojančio S. Dariaus ir S. Girėno sporto centro vadovas Giedrius Bielskus.

Skaityti toliau...

Parašyta 2017-04-25 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"
Iliustracija

6-asis Velykinis (maratono) bėgimas Jonavoje

2017-04-17 d. susirinko nemažas būris bėgikų paminėti šv. Velykas sau įprastu būdu – bėgimu.
Pastaruoju metu Jonava tampa bėgikų traukos centru, nes metų pradžioje lengvaatlečiai turi galimybių išmėginti įvairias trasas bei nuotolius ne viename renginyje. Metų pradžioje sporto mėgėjai gali save išmėginti „Žiemos bėgime“, vėliau pačiame didžiausiame „Obeliskas A.Kulviečiui – Jonava“ bėgime...

Skaityti toliau...

Parašyta 2017-04-18 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"