Naujienos

Iliustracija

Bėgimas „Sveikas žmogus - 2017“

2017-04-15 vyko bėgimas Kleboniškyje „Sveikas žmogus“. Gražią saulėtą pavasario dieną gausus bėgikų būrelis stojo įveikti 2,5 km, 5 km (2 ratai) ir 10 km (4 ratai) distancijų.
Trasa nebuvo nuobodi, kol vieni įnirtingai grūmėsi dėl pozicijų, kiti galėjo pakvėpuoti tyriu pušyno oru ir pasidžiaugti vaiskia žaluma ir pirmaisiais žydinčiais augalais. Smagiausia dalis laukė prabėgimas pro patvinusį šaltinį. Džiugu, kad visiems šią atkartą pavyko įveikti sėkmingai.

Skaityti toliau...

Parašyta 2017-04-15 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"

Tradicinis bėgimas „Senvagė 2017″

2017-04-08 49-ajame tradiciniame „Senvagės“ bėgime pergales pagrindinėje 10-ies kilometrų distancijoje iškovojo iš sostinės atvykę Remigijus Šnioka („F.O.C.U.S. Running“) ir Loreta Petkevičienė.
R. Šnioka nuotolį įveikė per 34:28 min. Antrą vietą užėmė Jonas Stankevičius iš Kėdainių, trečia vieta atiteko šiauliečiui Justinui Križinauskui (SK „Lukas“).
Moterų įskaitoje nugalėjusi L. Petkevičienė trasoje užtruko 39:40 min., antrą vietą užėmė panevėžietė Renata Butkytė (44:52 min.), trečią vietą iškovojo jauna triatlonininkė 16-metė Unė Narkūnaitė (TSK „Darna, 45:17 min.).

Parašyta 2017-04-11 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"

Visagino pusmaratonis 2017

2017-04-01 Bėgimo klubas sukvietė visus Lietuvos bėgimo mėgėjus į pirmąjį Visagino pusmaratonį, kuris taip pat buvo ir LBMA taurės antrasis etapas.
Sinoptikų žadėta pavasariška šiluma Visaginą aplenkė, o nepabėgęs šaltukas suklaidino nemažą bėgikų būrį pasiruošusių bėgti su trumpa varžybų apranga.

Parašyta 2017-04-03 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"

Runway Run 2017

2017-04-01 Šiauliuose į Lietuvos Karinių oro pajėgų Aviacijos bazę suplūdo tūkstančiai žmonių, kurie panoro dalyvauti unikaliame bėgime kilimo-tūpimo taku „Runway Run 2017“.
Jau penktą kartą rengiamas bėgimas „Runway Run“ buvo skirtas Lietuvos įstojimo į NATO 13-osioms metinėms pažymėti.

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos bėgimas Prienuose

2017-03-11 šventinis bėgimas vyko ir Prienuose.
Čia bėgikai rungtyniavo 10, 5 ir 2 km rungtyse.

Parašyta 2017-03-15 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"

XXVIII-asis tradicinis bėgimas „Obeliskas A. Kulviečiui – Jonava“

2017-03-11 surengtas gilias tradicijas turintis bėgimas „Obeliskas A.Kulviečiui – Jonava“ sukvietė daugybę bėgimo entuziastų ne tik iš visos Lietuvos, bet šįkart būta ir NATO karių iš JAV, Belgijos, Nyderlandų, Vokietijos.
Ši diena skirta ne tik paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, bet ir pabūti bendraminčių draugijoje bei save išmėginti bėgime.
Jau ketvirtus metus iš eilės sporto mėgėjai gali dalyvauti vienintelėje Lietuvoje sertifikuotoje trasoje, kurios ilgis 15 km. Šių varžybų organizatoriai – Jonavos Kūno kultūros ir sporto centras, kartu su Lietuvos bėgimo mėgėjų asociacija (LBMA), bėgimo klubu „Šviesos kariai“ bei VšĮ „Lietuvos bėgimo taurė“.

Parašyta 2017-03-14 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"

Vasario 16-osios bėgimas Ukmergėje

2017-02-16 Ukmergėje vyko tradicinis bėgimas „Pabaiskas - Ukmergė“, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti.
Dalyviams teko įveikti 11,6 km ilgio nuotolį. Šiemet šiame bėgime dalyvavo rekordinis dalyvių skaičius. Finišo liniją kirto 201 dalyvis.

Parašyta 2017-02-20 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"

Bėgimas vasario 16-osios dienai paminėti „BĖGAME UŽ LAISVĘ“

Pirmąkart Lietuvą su Valstybės atkūrimo diena Mažeikiuose sveikino daugiau nei 500 pakiliai ir sportiškai nusiteikusių sporto šventės „Bėkime už laisvę“ dalyvių.
Švelnus oras, nedrąsiai pro debesis lendanti saulė ir nekaprizinga trasa leido daugeliui gana geru tempu įveikti pasirinktą distanciją.
Pagrindinėje 10-ies kilometrų trasoje nugalėjo daugkartinis 3000 m kliūtinio bėgimo čempionas, žinomas šalies lengvaatletis Justinas Beržanskis (klubas „Cosma“) – 31:24 min. Antrą vietą užėmė pernai Berlyne pasaulio čempionato maratono normatyvą įvykdęs Ignas Brasevičius (32:13 min), trečias finišavo Aurimas Rimkus (Šiaulių rajonas, „Lukas“) – 34:13 min.

Parašyta 2017-02-18 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"

VI-asis bėgimas „Žiema Jonavoje - 2016“

2017-02-05 bėgikai gausiai rinkosi Jonavoje, kur vyko kasmetinis bėgimas "Žiema Jonavoje". Šiemet tai jau buvo VI-asis šis jonaviečių rengiamas bėgimas.
Jeigu ankstesniais metais bėgime nedalyvaudavo net arti 100 dalyvių, tai šiemet finišo liniją per visas 4 distancijas kirto net 141 kartą.

Parašyta 2017-02-05 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"

Pagarbos bėgimo „Gyvybės ir mirties keliu" renginiai pasaulyje

Pagarbos bėgimo „Gyvybės ir mirties keliu“, skirto žuvusiems 1991 metų Lietuvos laisvės gynėjams atminti, renginiai vyko ne tik Vilniuje, bet ir kituose Lietuvos miestuose ir įvairiose šalyse.

Parašyta 2017-01-17 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"