Naujienos

Iliustracija

VI-asis Ąžuolyno bėgimas

2017-09-03 - sekmadienį į VI-ąjį Kauno „Ąžuolyno bėgimą“ atvyko apie 2 tūkst. dalyvių ir nemažas būrys juos palaikančių. Organizatoriai pastebi, kad šį kartą itin aktyvios buvo šeimos.
Pabėgioti Ąžuolyno takais ir sportiškai praleisti pirmąjį rudens sekmadienį į Kauną atvyko ir nemažai kitų miestų gyventojų.
„Visą dieną buvo lengvai apsiniaukę, kartais ir palydavo. Svarstėme, ar toks oras neišbaidys bėgikų, bet kaip matome, jų susirinko daugiau nei tikėjomės. Labai džiaugiamės pagausėjusiu vaikų ir šeimų bėgimu. Net išdalinome visus iš anksto pasiruoštus diplomus. Mums smagu matyti, kad kauniečiai renkasi sportą, renkasi nesėdėti namie ir atvyksta į tokius renginius. Visgi bėgimas nauda ne tik kūnui. Bėgdami atsigauname psichologiškai, o renginio metu galime susipažinti su daugybe bendraminčių“, - pasakojo renginį organizuojančio S. Dariaus ir S. Girėno sporto centro direktorius Giedrius Bielskus.

Skaityti toliau...

Parašyta 2017-09-04 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"
Iliustracija

Pusmaratonis „Alytaus tiltai“

2017-08-27 - paskutinį vasaros sekmadienį pusmaratonis „Alytaus tiltai 2017“ į Dzūkijos sostinę sukvietė daug bėgimo sporto mėgėjų bei profesionalų. Trečią kartą vykęs sporto renginys klasikinės – 21.098 km – pusmaratonio distancijos trasa apjuosė vaizdingiausias Alytaus vietas ir sujungė jas vienais įspūdingiausių mūsų šalies tiltais.
Šiais metais renginys buvo sukoncentruotas pačioje Alytaus širdyje. Bėgimo startas, finišas ir visi kiti bėgimo renginiai vyko Alytaus miesto Rotušės aikštėje.

Skaityti toliau...

Parašyta 2017-08-28 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"
Iliustracija

Naktinis Urmo bėgimas 2017

2017-08-25 paskutinę vasaros penktadienio naktį, mėnulio ir žvaigždžių nušviestame Kaune vyko bėgimo šventė žibintų, šviesų ir lazerių nutviekstame prekybos miestelyje Urmas.
Bėgikai galėjo rinktis 4 arba 8 km distanciją Urmo miestelio gatvėmis (1 ratas - 2 km). Trasoje grojo muzika, mirksėjo įvairios šviesos. Visų dalyvių laukė kvapą gniaužiantis ir širdį greičiau plakti verčiantis ugnies, šviesų ir pirotechnikos šou, kurį užkurė „Liepsnojančio šerkšno“ komanda.

Skaityti toliau...

Parašyta 2017-08-26 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"
Iliustracija

Bėgimas „Biržų kilometrai"

2017-08-05 Lietuvos bėgimo taurės sezono 10-asis etapas vyko Šiaurės Lietuvos perle – Biržuose.
Prieš bėgimą begimotaure.lt parengtoje apžvalgoje rašė, kad „Biržų kilometrai“ turės naują nugalėtoją, nes praėjusių metų pusmaratonio nugalėtojas Ignas Brasevičius šiemet sekmadienį Lietuvos garbę gynė pasaulio lengvosios atletikos čempionate, maratono distancijoje.

Skaityti toliau...

Parašyta 2017-08-12 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"
Iliustracija

XXVI-asis tradicinis tarptautinis estafetinis bėgimas „Medininkai - Vilnius“

2017-07-30, sekmadienį, vyko 26-asis tradicinis estafetinis bėgimas ,,Medininkai–Vilnius“ Vidaus reikalų ministerijos ir Muitinės departamento pereinamajai taurei ir prizams laimėti.
Liepos 31-ąją sukako 26 metai, kai 1991 m. ankstų vidurvasario rytą Lietuvos ir Baltarusijos pasienyje per omonininkų išpuolį buvo nušauti septyni muitinės, policijos ir pasienio pareigūnai.
Estafetinio bėgimo startavo prie Medininkų memorialo, o finišavo prie Antakalnio kapinių Vilniuje. 35 kilometrų estafetinio bėgimo trasa sujungia žiaurių žudynių vietą bei kapines, kuriose palaidoti nužudytieji pareigūnai. Bėgimo dalyvius pasveikino vidaus reikalų ministras Eimutis Misiūnas, kuris taip pat prisijungė prie dalyvių ir dalyvavo viename iš estafetinio bėgimo etapų.

Skaityti toliau...

Parašyta 2017-08-08 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"
Iliustracija

Bėgimas „Aplink Žaslių ežerą“

2017-07-29 Lietuvos bėgimo taurės IX etape ir LBMA taurių tunyro VI-ajame etape Žasliuose liepos 29-ąją pergalę iškovojo Mindaugas Viršilas: bėgime aplink Žaslių ežerą 7,8 km distanciją 31-erių stajeris iš Raseinių (klubas „Pilėnai“) įveikė per 25:45 min.
Antrą vietą užėmė alytiškis Lukas Tarasevičius („Dzūkija“) – 26:22 min., trečias finišavo šiaulietis Justinas Križinauskas (SK „Lukas“), nuotolį įveikęs per 26:31 min.

Skaityti toliau...

Parašyta 2017-08-08 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"
Iliustracija

Bėgimo šventė PANDĖLYJE

Rugpjūčio 15 d. (Žolinių šventė) Rokiškio raj. Pandėlio mietelyje, gimnazijos stadione vyks Šeimos šventė ir 3000 m bėgimo varžybos.
Jose kviečiami dalyvauti visų amžiaus grupių bėgimo mėgėjai (vyrai ir moterys).
Programoje numatomi šie bėgimai 3000 m, 400 m vaikučiams, 4 x 800 m mišri estafetė.

Skaityti toliau...

Parašyta 2017-08-07 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"
Iliustracija

Naktinis Suvalkijos pusmaratonis 2017

"Naktinis Suvalkijos pusmaratonis “ – tai sporto šventė, kurios tikslas buvo suvienyti miestiečius ir sporto entuziastus, skatinti socialinį ir fizinį aktyvumą, formuoti sveikos gyvensenos tradicijas Lietuvoje.
Kaip tai pavyko, kviečiame vertinti bėgimo dalyvius ir svečius.

Skaityti toliau...

Parašyta 2017-07-24 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"
Iliustracija

Kviečiame į tradicinį estafetinį bėgimą

Šių metų liepos 30 dieną (sekmadienį) vyks 26-asis tradicinis estafetinis bėgimas ,,Medininkai–Vilnius“ Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos ir Muitinės departamento prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos pereinamajai taurei ir prizams laimėti. Šis renginys yra skirtas pagerbti žuvusių Vidaus reikalų ministerijos ir Muitinės departamento pareigūnų Mindaugo Balavako, Juozo Janonio, Algimanto Juozako, Algirdo Kazlausko, Antano Musteikio, Stanislovo Orlavičiaus, Ričardo Rabavičiaus atminimą.

Skaityti toliau...

Parašyta 2017-07-12 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"
Iliustracija

Naisiai 2017

2017-07-09 Naisiuose (Šiaulių raj.) vyko Lietuvos kaimo bendruomenių festivalis „Naisiai 2017“ .
Šiame festivalyje buvo gausu sportinių ir kultūrinių renginių. Vienas iš jų bėgimas „Naisiai-Kryžių kalnas-Naisiai“, kuriame startavo bėgikai iš visos Lietuvos.

Skaityti toliau...

Parašyta 2017-07-10 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"