Naujienos

Iliustracija

„Nuotykių lenktynėse aplink Rėkyvos ežerą

2018-03-18 Šiaulių raj. vyko tradicinis bėgimas - Lietuvos bėgimo taurės IV etapas – „Nuotykių lenktynėse aplink Rėkyvos ežerą“, kur pergalę iškovojo ir favorito statusą patvirtino Vilius Aleliūnas.
Patyręs orientacininkas – nuolatinis šių varžybų dalyvis, kone kasmet lipantis ant aukščiausio apdovanojimų laiptelio.
Sekmadienį „S-Sporto” klubo narys Vilius 14,5 km nežymėtą trasą aplink Rėkyvos ežerą įveikė per 53:39 min.
Antrą vietą užėmė 4 min. nuo jo atsilikęs Modestas Bacys („Sportovaistinė“, 57:39 min.),
trečią poziciją iškovojo Dovydas Kaušakys 58:19 min. (Krekenava, OK „Arboro“).

Skaityti toliau...

Parašyta 2018-03-23 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"
Iliustracija

Šešių valandų bėgimas Jonavoje

Nors už lango kalendorinis pavasaris ir saulutė jau kur kas aukščiau ir spinduliai šeštadienį nutvieskė Jonavos gatves, bet čia susirinkę sporto mėgėjai save išmėgino ne tik išskirtiniame renginyje, bet ir teko patirti nemalonų žvarbaus žiemiško vėjo galią.
Visai neseniai praūžė bėgimas „Paminklas A. Kulviečiui – Jonava“, o jau po savaitės bėgimo entuziastai vėl buvo pakviesti atvykti į Jonavą ir sudalyvauti visiškai netradiciniame ne tik mūsų mieste, bet ir Lietuvoje, šešių valandų bėgime. Į tokį ultra bėgimą susirinko tik pasiruošę tokiam iššūkiui sporto mėgėjai. Nėra paprasta bėgti šešias valandas, todėl tokiame pirmajame renginyje dalyvauti atvyko 29 bėgikai.

Skaityti toliau...

Parašyta 2018-03-22 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"
Iliustracija

Tradicinis bėgimas „Obeliskas A.Kulviečiui – Jonava“

2018-03-11 Jonavojo vyko tradicinis bėgimas „Obeliskas A.Kulviečiui – Jonava“, kuris buvo ir Lietuvos bėgimo taurės III etapas.
Neseniai minėjome svarbią mūsų istorijai datą – valstybės atkūrimo šimtmetį. Nėra jokios abejonės, kad laisvės metai įkvėpė ateities kartoms ryžto ir Kovo 11-ąją atvedė mus į Nepriklausomybę. Šiemet minime 28 – ąsias Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo metines. Kovo 11-oji - tai mūsų drąsos, stiprybės ir vienybės šventė. Jonava šią šventę mini išskirtinai – šiemet organizuotas jau XXIX bėgimas „Obeliskas A. Kulviečiui – Jonava”.

Skaityti toliau...

Parašyta 2018-03-14 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"
Iliustracija

Respublikinis bėgimas „Pabaiskas-Ukmergė“

Tėvynės šimtmetį minėjo visa tauta. Tik bėgikai tai pabrėžia savitai.
2018-02-16 Ukmergė tradiciškai sukvietė bėgikus švęsti Valstybės atkūrimo šventės, kuri šiemet minima 100-ąjį kartą.
Šiame respublikiniame bėgime būna tik viena distancija, o apdovanojimus gauna 6 greičiausi vyrai ir moterys.
Į tradicinę 11,6 km ilgio bėgimo distancijos startą Pabaiske susirinko apie 150 bėgikų iš visos Lietuvos.

Skaityti toliau...

Parašyta 2018-02-19 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"
Iliustracija

Bėgame už laisvę - Mažeikiuose

Lietuvos Nepriklausomybės šimtmetį Mažeikiai paminėjo laisvės bėgimu, kuriame skirtingose distancijose jėgas išbandė per tūkstantį įvairaus amžiaus bėgikų.
Šiame Žemaitijos mieste bėgikai jau antrus metus savo kilometrais pamini Lietuvos valstybės Nepriklausomybės dieną. Praėjusiais metais Mažeikiuose varžėsi pusę tūkstančio dalyvių, šiemet prie skirtingų nuotolių starto linijos stojo virš tūkstančio gerai nusiteikusių bėgikų. Ilgiausioje 10 km distancijoje dalyviai turėjo įveikti 3 ratus miesto centrinėmis gatvėmis.

Skaityti toliau...

Parašyta 2018-02-18 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"
Iliustracija

Žiema Jonavoje

2018-01-27 (šeštadienį) jau 7 kartą bėgikus pakvietė jonaviečiai išbandyti jėgas 2 km, 4 km, 8 km ir 12 km trasose.
Pagrindinėje 12 km dictancijoje nugalėtojai ir prizininkai pasiskirstė sekančiai:
MOTERYS
1. Jovita Poškutė (LSU Met., Vilnius) – 49:47
2. Sonata Galvydienė (BK „Maratonas“, Jonava) – 58:22
3. Lina Buinauskienė (Bėgimo klubas, Karmėlava) – 1:00:59

Skaityti toliau...

Parašyta 2018-01-29 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"
Iliustracija

Gyvybės ir mirties keliu - 2018

2018-01-14 - sekmadienį - Vilniuje apie 7,6 tūkst. žmonių dalyvavo tradiciniame tarptautiniame pagarbos bėgimas „Gyvybės ir mirties keliu“, kuris skirtas žuvusiesiems už Lietuvos laisvę 1991 metais pagerbti. Į jį buvo užsiregistravęs rekordinis skaičius – daugiau nei nei 8,3 tūkst. įvairaus amžiaus žmonių.
„Maždaug 7 tūkstančiams 600 buvo padalinta atributika, todėl spėjame, kad toks skaičius dalyvavo. Maždaug pusė dalyvių civiliai, pusė kariai, pagal registraciją turėjo dalyvauti 3900 karių ir 4400 civilių, kas galėjo, negalėjo. Bet bėgimas vis tiek rekordinis, kasmet bėgimo dalyvių daugėja tūkstančiu“, – BNS sakė Lietuvos bėgimo mėgėjų asociacijos prezidentas Vidmantas Dobrovolskas.

Skaityti toliau...

Parašyta 2018-01-17 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"
Iliustracija

28-asis bėgimas “Aplink Želvos Ežerą”

2018-01-13 Suginčiuose (Molėtų raj.) vyko 28-asis tradicinis bėgimas “Aplink Želvos ežerą”, skirtas Lietuvos laisvės gynėjų dienai atminti.
Bėgikai tradiciškai galėjo rinktis vieną iš 2 distancijų: 4.4 km arba 13 km. Trumpojoje distancijoje dalyviai varžėsi 6 amžiaus grupėse, o ilgojoje - 5 amžiaus grupėse.
Oro sąlygos ir trasa buvo idealūs: lauke spaudė nedidelis šaltukas, o trasa buvo sausa ir neslidi.

Skaityti toliau...

Parašyta 2018-01-14 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"
Iliustracija

Naujametis bėgimas „KĖDAINIAI 2018"

2018-01-07 Kėdainiuose vyko tradicinis Naujametis bėgimas ir sportinis ėjimas „KĖDAINIAI 2018“, skirtos Lietuvos Atkūrimo 100-čiui.
Jei praėjusiais metais Kėdainių Naujametinio bėgimo dieną spaudė arktinis, daugiau nei 20 laipsnių šaltis, tai šiemet lengva kelių laipsnių šiluma visiškai nepriminė tipiškų žieminių sausio mėnesio orų. Dėl to bėgikai praėjusį sekmadienį Kėdainiuose tikrai neliūdėjo: gatvėse nebuvo ledo, sniego ar balų, o tai leido siekti visai neprastų asmeninių rezultatų.

Skaityti toliau...

Parašyta 2018-01-10 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"
Iliustracija

Naujametinis Ąžuolyno bėgimas

2017-12-30 Kaune S.Dariaus ir S.Girėno sporto centras surengė I-ąjį naujametinį "Ąžuolyno bėgimą".
"Bėgimo kultūra Lietuvoje kasmet populiarėja, fizinis aktyvumas vis svarbesnis, todėl organizuojame trečią šiemet "Ąžuolyno bėgimą". Tai tradicinis renginys, jis vyksta pavasarį ir rudenį, o nuo šiol – ir žiemą. Naujametinis "Ąžuolyno bėgimas" žada šventišką atmosferą, pakilią nuotaiką. Stengsimės išjudinti didelius ir mažus, abejingus ir aptingusius Kauno miesto gyventojus bei jų svečius pačioje S.Dariaus ir S.Girėno stadiono širdyje. Bėgikai galės senus metus baigti dar vienu iššūkiu. Lauksime ir vaikučių, ir garbingo amžiaus senjorų", – sakė S.Dariaus ir S.Girėno sporto centro direktorius Giedrius Bielskus.

Skaityti toliau...

Parašyta 2018-01-04 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"