18-asis Nidos pusmaratonis

2017-09-30 (paskutinę rugsėjo dieną) Nidoje vyko tradicinis bėgimas "Nidos pusmaratonis". Šiemet šis kurortinis miestelis jau 18-ą kartą sukvietė bėgikus iš visos Lietuvos pasivaržyti 21,097 ir 5 km distancijose suaugusiems, o vaikams buvo skirtos dviejų ir pusės kilometro distancijos.
Jau ne pirmą kartą šis bėgimas ir eilinis LBMA taurių turnyro etapas, kaip beje ir Lietuvos pusės maratono čempionatas.

Smagioje bėgimo atmosferoje šiemet panoro pabūti rekordinis dalyvių skaičius.
Ilgiausią distanciją įveikė 349 dalyviai, 5 km - 266 bėgikai, 2 km - 43, o 500 m - 109 bėgikai. Iš viso finišą kirto 767 dalyviai.

Pusmaratonio distancijoje nugalėtoja ir Lietuvos čempione tapo Juodeškaitė Monika (Silva, Kaunas) - 1:20:46.7, antroji atbėgusi Varnagirytė Viktorija (LSUMet., Vilkaviškis) pasipuošė sidabro medaliu - 1:28:39.5, trečia liko - Poškutė Jovita (LSUMet., Vilnius) - 1:29:53.9.

Tarp vyrų čempionu tapo Beržanskis Justinas  (Stadija, Šiauliai) - 1:09:43.8, antras - Jegorov Andrej (Nida) - 1:11:26.5, trečias - Viršilas Mindaugas (Pilėnai, ASU, Raseiniai) - 1:11:56.7.

Buvo renkami greičiausi klubai (skaičiuojami penki geriausi rezultatai pusmaratonio distancijoje). Jais tapo - Jonavos BK "Maratonas", Kauno Maratono klubas ir trečias Bėgimo klubas. Nors vėliau suvesti rezultatai ir pakoregavo vietas (prisegta rezultatų suvestinėje), tai yra priežastis ateityje bėgikams iš karto teisingai nurodyti klubo pavadinimą kuriam jie atstovauja. Viso 11 klubų turėjo po 5 ir daugiau dalyvių.

{Koreguota 2017.10.06 23:20} LBMA tarpklubinės taurės įskaitoje pirmais vėl tapo Bėgimo klubas (dalyvavo net 81 narys), antri - Kauno BMK su 28 dalyviais, treti - Jonavos BK Maratonas su 18 dalyviaų. Daugiau kaip 20 dalyvių dar buvo iš Kauno Maratono klubo (24), Vilniaus BK "Inžinerija" (25), Pasvalio "Vėtra" (22), BK "Kertus" (20). Viso dalyvavo 16 LBMA klubų.

Packevičių šeima Pasvalio "Vėtrai" atstovavo net 7 nariai.

VISI REZULTATAI (su suskaičiuotais klubų taškais).