Naujametinis bėgimas ir sportinis ėjimas „Kėdainiai-2017“

Beveik 200 bėgimo entuziastų 2017-ųjų sausio 7-osios vidurdienį nepabūgo stingdančio šalčio ir Kėdainių Naujametiniu bėgimu pradėjo naująjį Lietuvos bėgimo taurės sezoną.
Skirtingai nuo ankstesnių startų, šiemet bėgimo trasa iš Vilainių gyvenvietės persikėlė į Kėdainių miesto pagrindines gatves.
10 km distancijoje nugalėtojo titulą apgynė kėdainietis Tadas Pavolis. Lengvaatletis nuotolį įveikė per 36:18 min. Antras finišo liniją kirto Vytautas Gražys iš Paberžės (36:38), trečią vietą užėmė panevėžietis Dainius Gorskis (37:16).

Moterų įskaitoje pergalę iškovojo praėjusių metų Lietuvos bėgimo taurės nugalėtoja, vilnietė Nadežda Roždestvenskaja, kuri distanciją įveikė per 43 min 37 sek. Antrąją vietą užėmė perspektyvi triatlonininkė panevėžietė Evelina Tomkevičiūtė (43:38). Trečia finišo liniją kirto kaunietė Gitana Akmanavičiūtė (45:11).

5 km trasą pirmas įveikė Dovydas Būdvytis iš Švėkšnos – 17:47. Antrąją vietą užėmė Egidijus Juzonis iš Žeimių (18:32), trečias – Gžegošas Semaško (Paberžė, 19:01).

Moterų įskaitoje pirmoji 5 km įveikė kaunietė Eglė Sakalaitė (22:05), antrąją vietą užėmė pakruojietė Ramunė Pociuvienė (22:34), trečią vietą iškovojo kaunietė Gintarė Eimantaitė (22:57).

Bėgimo rezultatai.

* * * * *

Šiemet Lietuvos bėgimo taurės nugalėtojų titulą gina panevėžietis Dainius Gorskis bei vilnietė Nadežda Roždestvenskaja.

Šių metų Lietuvos bėgimo taurės sezoną sudaro 13 etapų, artimiausias vyks kovo 11-ąją, Jonavoje: tradicinis XXVII bėgimas „Obeliskas A. Kulviečiui – Jonava”.

2016-aisiais bėgimo taurės etapuose dalyvavo ne vienas žinomas šalies stajeris: olimpinėse žaidynėse debiutavę Remigijus Kančys, Valdas Dopolskas, Vaida Žūsinaitė, pasaulio čempionato normatyvus įvykdę Ignas Brasevičius ir Milda Vilčinskaitė, Vilniaus maratone trečią vietą užėmęs Vilius Aleliūnas, Justinas Beržanskis, Darius Sadeckas.

Parašyta 2017-01-11 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"