XVII tarptautinis Nidos Asics pusės maratono bėgimas

Iliustracija

2016-09-24 Nidoje vyko jau XVII-asis tarptautinis Nidos Asics pusės maratono bėgimas, kuris kartu yra ir Lietuvos pusės maratono bėgimo čempionatas bei jaunimo ir veteranų pirmenybės. Eilinį kartą šios varžybos įtrauktos ir LBMA tarpklubinės taurės turnyrą (vyko 7 etapas).
Nuostabus priėmimas, garantuotai geras ir permainingas oras, unikali vietovė bei įspūdinga gamta kiekvienais metais sukviečia vis daugiau bėgimo dalyvių. Pusės maratono distanciją šiemet įveikė 292 dalyviai, o išvis per visas rungtis, kurių buvo net 6 (pusės maratono bėgimas, 10 km, 5 km, 3 km, 2 km, 1 km) finišo liniją kirto 764 dalyviai.

Pusės maratono distanciją trap vyrų užtikrintai laimėjo šių metų RIO olimpiados maratoninkas Dopolskas Valdas (1:08:19.1), moterų tarpe pirmavo Sakalaitė Eglė (1:32:25).

Detalius visų rungčių rezultatus rasite čia.

Kaip minėta šios varžybos buvo ir LBMA taurės turnyro etapas. Skelbiame preliminarius rezultatus (dar ne visi klubai pateikė šeimas ar atliko korekcijas): turnyro rezultatai po 7 etapų.

Užtikrintai šį etapą laimėjo naujasis LBMA narys "Bėgimo klubas", surinkęs 13 taškų. Užfiksuota net 115 jų klubo narių rezultatų. Sekančias vietas užėmę klubai atsiliko trečdaliu visų jų gautų taškų kiekiu.

Bėgimuose dalyvavo po 26 narius iš Kauno BMK ir Jonavos "Maratono" klubų, kurie atitinkamai užėmė 2 ir 3 vietas. Taškų skirtumas tarp jų minimalus, tai bet kokios korekcijos dar gali iš esmės pakeisti etapo rezultatus. Kauno maratono užfiksuota net 30 rezultatų, tačiau to jiems neužteko patekti tarp trijų pirmųjų vietų.

Viso dalyvavo 13 LBMA priklausančių klubų.