Savaitgalio startai

Šestadieni vykusiame Rezeknes pusmaratonio bėgime lietuvaičiai nuskriaudė braliukus: Mindaugas Viršilas tapo nugalėtoju 1:12:32. Amžiaus grupėse pasižymėjo: V40 laimėjo Vytautas Gražys 1:16:03, ant pjedestalo 3v. užlipo Igoris Černikovas 1:16:25. V50 2-s buvo Alfonsas Kazlauskas 1:25:53. Teresė Bulkevičiūtė S50 grupėje užimdama 2v. 1:48:17. Rezultatai:

Sekmadieni Živilė Balčiūnaitė dalyvavo "VI Poznan Polmaraton" bėgime, kur pusmaratonio distanciją įveikė per 1:18:45 ir liko ketvirta, o nugalėjo bėgime Macharia Lucy Njeri (1:11:10). Bėgimo finišą pasiekė 5743 bėgimo dalyviai. Rezultatai:

Taip pat siandien vyko Berlyno pusmaratonis , kuriame sekmingai startavo keletas lietuviu, tarp kuriu geriausiai sekesi Gediminui  Griniui  77vieta. Distancija jis iveike per 1:15:12. Finisavo  22 232 dalyviai . Rezultatai:

Parašyta 2013-04-08 , kategorijoje "Bėgimai užsienyje"